פרויקט טריו בעמק במגדל העמק, שלושה בנייני בוטיק.
דירות גן 5 חדרים | דירות 4 חדרים | פנטהאוסים 5 חדרים
לאתר הפרויקט לחצו כאן

על הפרויקט

פרויקט טריו בעמק צפוי להיבנות בעיר מגדל העמק שבמחוז צפון ישראל.
העיר שוכנת על שלוחה דרומית-מערבית של הרי נצרת וכיום חיים בעיר כ-30,000 בני אדם.
מיקום הפרויקט- קרית רבין ב' (השכונה המערבית)
לפרויקט נגישות תחבורה נוחה וקרובה לצירי הכבישים המרכזיים
והוא נושק בצדו הצפוני והמזרחי לראה ירוקה אשר תשמר כך.
בפרויקט שלושה בנייני בוטיק. דירות גן 5 חדרים | דירות 4 חדרים | פנטהאוסים 5 חדרים

פרויקט טריו בעמק

העיר מגדל העמק אשר שוכנת בצפון הארץ נוסדה בשנת 1953 והוכרזה כעיר ואם בישראל בשנת 1988. לאחר גל העלייה של שנות ה – 90 צמחה מגדל העמק ונוספו לה שכונות רבות בחלקה הצפוני, וכיום גרים בה על פי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה קרוב לשלושים אלף איש. פרויקט "טריו בעמק" הוא פרויקט מגורים אשר צפוי להבנות בהרחבה של השכונה הצפונית בעיר – קרית רבין. מדובר על פרויקט בוטיק של שלושה בניינים אשר בכל אחד ואחד מהם 20 דירות. בין הדירות אשר יבנו בפרויקט: דירות גן בעלות 5 חדרים, דירות 4 חדרים, וכן פנטהאוזים גדולים ומרווחים של 5 חדרים. פרויקט "טריו בעמק" צפוי להיות בעל נגישות גבוהה כאשר היציאה ממנו אל עורקי התחבורה הראשיים תהיה קלה ונוחה. בזכות איכות הפרויקט ונתוני הפתיחה הטובים שלו פרויקט "טריו בעמק" נחשב לאחד מן הפרויקטים הנחשקים ביותר בעיר מגדל העמק.

טריו בעמק – פרויקט צפון מערב מגדל העמק

מגדל העמק נמצאת בתנופת התפתחות של בנייה, כאשר מלבד פרויקט צפון מערב מגדל העמק של טריו בעמק, ישנם לא מעט פרויקטים ואתרי בנייה ברחבי העיר, אשר בעתיד תגדל עוד יותר ותהפוך לאחת הערים המרכזיות והחשובות בצפון הארץ. פרויקט צפון מערב מגדל העמק של טריו בעמק נחשב לגולת הכותרת של אזורי המגורים העתידים בעיר, כאשר הדירות החדשות יהיה בסטנדרטים הגבוהים ביותר, אשר יעניקו לדרים בהם איכות ורמת חיים גבוהה במיוחד.

פרויקטים חדשים במגדל העמק

כאמור, ישנם לא מעט פרויקטים חדשים במגדל העמק אשר נמצאים כרגע בתהליך כזה או אחר של בנייה, או בשלב הסופי לפני אכלוס. אמנם כאשר אנחנו מדברים על פרויקטים חדשים במגדל העמק, אי אפשר שלא להשוות אותם אל טריו בעמק, ולהבחין כי בטריו בעמק האיכות ורמת החיים תהיה רמה אחת מעל כולם. ההשקעה הרבה בפרויקט גורמת לו להיות אחד הפרויקטים המבטיחים במגדל העמק ובסביבה כולה, שללא ספק יהפכו להיות בעתיד סיפור של הצלחה.

האם ישנה בניה חדשה במגדל העמק?

ישנה לא מעט בניה חדשה במגדל העמק אשר צפויה להגדיל את אוכלוסייתה של העיר בשנים הקרובות. בניה חדשה במגדל העמק מקבלת עידוד מעיריית מגדל העמק אשר מסייעת בפיתוח השכונות החדשות בעיר. בעקבות גידול האוכלוסייה בעיר ומשפחות אשר רוצות לעבור לגור בה, נעשים מאמצים רבים כל הזמן על מנת לעודד בניה חדשה במגדל העמק, אשר תוביל להגדלת היצע הדירות בעיר.

גלריית תמונות

דצמבר 2021

דצמבר 2021

נובמבר 2021

אוקטובר 2021

נובמבר 2021

אוקטובר 2021

אוקטובר 2021

אוקטובר 2021

אוקטובר 2021

אוקטובר 2021

צור קשר

    Top
    נגישות