79 יח"ד, 3 בנייני מגורים בשכונת "פסגת אונו" היוקרתית, בקרית אונו.

על הפרויקט

על רקע הצלחת הפרויקט הראשון גל הפסגה, הוחלט לארגן קבוצת רכישה נוספת בקריית אונו, המונה 79 יחידות דיור. זהו פרויקט של שלושה מגדלים של שבע קומות, ברחוב יצחק רבין. הפרויקט כולל דירות של ארבעה וחמישה חדרים, לופטים, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים.
נוסף על כך, בשכונה יש מגוון רחב של שירותים קהילתיים, שבהם גן ילדים, בית ספר, תנועות נוער ועוד. מיקום הפרויקט מאפשר גישה נוחה לכביש 471.

יחידות דיור בקרית אונו

אחד הדברים החשובים ביותר עבור איכות החיים הוא ללא ספק לגור במקום שאתם נהנים לגור בו. לא מדובר רק על האזור שבו חלמתם לגור, אלא על דירה שעונה על הצרכים שלכם, ומאפשרת לכם לחיות את החיים כמו שצריך. למעשה, בערים השונות ברחבי גוש דן, ישנם מקומות רבים שבהם כבר מוצו אפשרויות הדיור, וקשה מאוד למצוא בהם פרויקטים חדשים בכדי לגור במקום חדש ויפה. אולם, בעיר קריית אונו תוכלו למצוא לא מעט פרויקטים חדשים אשר מאפשרים לגור ממש במרכז ובבניינים חדשים, אשר קרובים לכל ערי המרכז. למעשה, ישנם כיום לא מעט יחידות דיור בקרית אונו אשר נבנו ממש לאחרונה, ומצפות למשפחות המאושרות שיזכו לגור בהן.

קריית אונו – עיר קטנה בלב ליבו של המרכז

לעומת הערים הגדולות הסובבות אותה כמו פתח תקווה, רמת גן, תל אביב וכן הלאה, קריית אונו היא עיר קטנה יחסית אשר רק בשנת 1992 הוכרזה כעיר ואם בישראל. למעשה בקרית אונו ישנה בנייה חדשה מרובה, והיא המקום המושלם למי שמחפש מגורים באיכות חיים גבוהה ובבניינים חדשים ומודרניים. בקריית אונו תוכלו להנות מאיכות חיים ברמה הגבוהה ביותר, כאשר ברחבי העיר תוכלו למצוא לא מעט אזורים ירוקים ושקטים, שיאפשרו לכם לברוח מהמולת החיים הסואנת של גוש דן. אולם, אין ספק שהעובדה שהעיר שוכנת ממש בלב גוש דן היא יתרון עצום, כך שניתן להגיע ממנה בקלות אל כל מקום עבודה או לימודים בערים השונות של גוש דן.

פסגת אונו – פרויקטים בקרית אונו ברמה הגבוהה ביותר

אחד הפרויקטים המובילים בהם תוכלו למצוא יחידות דיור בקרית אונו שיעמדו בציפיות שלכם, הוא פרויקט פסגת אונו. הפרויקט כולל שלושה בניינים חדשים ויוקרתיים המכילים 79 יחידות דיור ברמה הגבוהה ביותר. מדובר על 3 בניינים של שבע קומות, אשר נמצאים ברחוב יצחק רבין בקריית אונו, ומכילים דירות בגדלים שונים ובהם דירות ארבעה וחמישה חדרים, פנטהאוזים, מיני פנטהאוזים ולופטים. הפרויקט ממוקם באזור מעולה בקריית אונו, וניתן להגיע ממנו במהירות ובקלות לכביש המהיר 471, ולכבישים ראשיים נוספים. בשכונה תוכלו למצוא כל מה שצריך בשביל איכות חיים וגידול הילדים כולל גני ילדים, בתי ספר, תנועות נוער ועוד.

פרויקטים בקרית אונו – הדרך לשיפור איכות החיים שלכם

לא מעט אנשים בוחרים לגור בדירות חדשות בעיר קריית אונו. יחידות דיור בקרית אונו הבנויות בבניינים חדשים הן ללא ספק המקום המתאים לכל מי שמחפש איכות חיים ודיור ברמה הגבוהה ביותר. המגורים בבניינים חדשים מאפשרים לכם להנות מאיכות בנייה ברמה אחרת לחלוטין מאשר זאת שתקבלו בבניינים ישנים, מלובי מפואר ומרווח, מאזורים ירוקים רבים, חנייה פרטית, ועוד יתרונות רבים הטמונים במגורים בפרויקטים חדשים. בין היתר בבניינים חדשים מצב הצנרת והתשתיות באופן כללי הוא טוב הרבה יותר, ואתם יכולים להנות משקט מתקלות לזמן ממושך.

איכות ללא פשרות אצל חברת איילה אגם

גם כאשר מדובר על בניינים חדשים, תוכלו למצוא רמות שונות של איכות, כאשר במקרים רבים ההבדלים ניכרים מיד גם לעין בלתי מקצועית. כאשר אתם בוחרים באחד מן הפרויקטים האיכותיים של חברת איילה אגם בקריית אונו או במקומות אחרים, אתם יכולים לראות בקלות עד כמה מדובר על משהו שנעשה ברמה הגבוהה ביותר על ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר בכל תחום, והתוצאה מעידה על כך כאלף עדים. גם בקבוצות רכישה שהחברה מנהלת נעשים מאמצים עצומים לוודא שהרוכשים מקבלים את המקום האיכותי ביותר שיאפשר להם לחיות ברמת החיים הגבוהה ביותר, וכל התהליך מתנהל בצורה המקצועית ביותר.

מיקום במפה

גלריית תמונות

ינואר 2014

ינואר 2014

ינואר 2014

ינואר 2014

ינואר 2014

ינואר 2014

ינואר 2014

ינואר 2014

יולי 2013

מרץ 2013

מרץ 2013

ינואר 2013

יולי 2012

ינואר 2012

יוני 2012

יולי 2012

צור קשר

    ידוע לי כי בהשראת פרטים האישים אני מאשר/ת קבלת שיחת טלפון שיווקית וחומרים פרסומים בנוגע לפרויקט מחברת אילה אגם וזאת גם אם ועל אף שפרטי נמצאים במאגר "אל תתקשרו אלי" של הרשות להגנת הצרכן.

    מידע לרוכשים

    Top
    נגישות