64 יח"ד, קבוצת רכישה בשכונת נופים, מודיעין

על הפרויקט

בפרויקט "פסגות על הפארק" המגרשים ממוקמים בחלק הצפוני של התב"ע, וצופים אל פארק ענבה. המגרשים מאופיינים בבנייה מדורגת, כל הדירות פונות לפארק ענבה. 132 יח"ד, דירות גן 4 חדרים דירות 4, 5 חדרים ופנטהאוזים.

מיקום במפה

גלריית תמונות

תמונה של בניין ייחודי אילה אגם

נובמבר 2019

תמונה של השכונה בחריש פרויקט אילה אגם

נובמבר 2019

פברואר 2019

פברואר 2019

דצמבר 2018

דצמבר 2018

פסגות על הפארק דצמבר 2018 (3)

דצמבר 2018

פסגות על הפארק דצמבר 2018 (2)

דצמבר 2018

אוקטובר 2018

אוגוסט 2018

אוגוסט 2018

אוגוסט 2018

אוגוסט 2018

אוגוסט 2018

נובמבר 2018

יולי 2018

יולי 2018

יולי 2018

יולי 2018

יולי 2018

יולי 2018

יולי 2018

מאי 2018

מאי 2018

מאי 2018

מרץ 2018

מרץ 2018

מרץ 2018

מרץ 2018

מרץ 2018

דצמבר 2017

דצמבר 2017

עיקרי מפרט טכני

הבניין

תכנון אדריכלי חדשני ומוקפד
2 דירות בקומה
לובי מעוצב
מעלית איכותית
פיתוח סביבתי ירוק לרבות שטחי חניה וגינון
מרפסת שמש כולל מעקה אלומיניום בשילוב זכוכית
חיפוי חוץ באבן משולב טיח

הדירה

ארונות אמבטיה בחדרי רחצה
 חיפוי קרמיקה במגוון רחב של דוגמאות
כלים וברזים משודרגים תוצרת חמת או גרואה
 ארון מטבח באורך כ-8 מטר מחברות מובילות
 דלת כניסה מעוצבת
 דוד שמש סולארי
 דלתות פנים למינטו יוקרתיות
  אביזרי חשמל משודרגים תוצרת גוויס / ביטיצינו / ויסבורד
חניה לכל דירה
מחסן לכל דירה
חלונות חשמליים
נקודות טלויזיה וטלפון בכל חדרי הדיור
הכנה למערכת קולנוע ביתית בחדר הדיור
הכנה למיזוג אוויר כולל צנרת גז, ניקוז ונקודות חשמל
 חשמל תלת-פאזי
 חלון ממ"ד דריי קיפ
 משטח מטבח אבן קיסר, מבחר גוונים לבחירה
 חיפוי קרמיקה במטבח במגוון דוגמאות
 ריצופים חדרים יבשים 60/60-מבחר גונים לבחירה
 ריצופים בחדרים רטובים בגדלים שונים-מבחר גונים לבחירה
 הכנה לתנור חימום בחדרי רחצה

צור קשר

מהי קבוצת רכישה?

קבוצת רכישה היא התארגנות של אנשים פרטיים לרכישת מקרקעין ולבניית פרויקט מגורים במשותף. החברה מלווה את הקבוצה באופן מקצועי החל משלב ההצטרפות, דרך רכישת הקרקע ובניית הפרויקט ועד לקבלת המפתח. הקבוצה ממנה נציגות מקרב חברי הקבוצה אשר פועלת במשותף עם החברה לקידום הפרויקט. הקבלן המבצע של הפרויקט נבחר לאחר עריכת מכרז קבלנים במהלכו בוחנת החברה, בשיתוף עם וועד הקבוצה, את ההצעות שהתקבלו, וזאת ביחס לאיכות הבניה, החוסן הפיננסי, עמידה בלוחות זמנים והמחיר. הקבלן מעמיד לטובת חברי הקבוצה ערבות ביצוע ומתחייב ללוחות זמנים לביצוע הפרויקט. במקרה של איחור – עליו לפצות את חברי הקבוצה בשכ"ד יחסי.

כניסה למידע לרוכשים

מידע לרוכשים

הודעות

 • 18/10/20

  חברי קבוצה פסגות על הפארק שלום רב,

  להלן מספר עדכונים בנוגע לסטטוס הפרויקט:

  1. הסכם חדש עם הקבלן– בהמשך לעדכון הקודם שלנו, המו"מ עם הקבלן הושלם, ונחתם בינו לבין הנציגות הסכם חדש שיוצר וודאות תקציבית לחברי הקבוצה תוך שינוי השיטה ושאושר ע"י בנק לאומי. מצורף מסמך מפורט בנושא. בהתאם לכך יופצו לכם בימים הקרובים מכתבים פרטניים ממשרד רו"ח פריידקס. שימו לב, כי תנאי לקבלת דירה הוא התשלום לקופת הקבוצה.
  1. שיחת זום עם חברי הקבוצה– בכוונתנו לערוך שיחת זום עם חברי הקבוצה במהלך השבוע הבא, ונשלח לכם זימון לכך לאחר התיאום.
  1. ועדי בתים זמניים, הגנה על מעליות ואפשרות לבחירת חברת ניהול ואחזקה– אנו חוזרים ומבקשים באותם בניינים שטרם התנדבו בהם חברי קבוצה לשמש כחברי ועד זמני להזדרז ולעשות זאת. נדרשים שני מתנדבים בכל בניין. יש לכך חשיבות גבוהה, גם לצורך קבלת השטחים הציבוריים והמערכות, גם לצורך התקשרות עם חברת המעליות על מנת לאפשר להפעיל אותה (הפעלת המעלית דורשת הסדר מול ועד הבית), גם לצורך פתיחת חשבון בנק של ועד הבית על מנת לגבות כספי ועד בית, למשל על מנת לרכוש הגנה למעלית (חשוב ומומלץ מאד, ודאי בתקופה של הובלות- לדוגמא, ועדי הבתים של פרויקט שאכלסנו לאחרונה בעיר חריש בחרו להתקשר עם חברה בשם דקו-שילד (איש קשר: מר גיא שפירא ב- 054-4801536) המתקינה מיגון רב פעמי והיו מרוצים מהתוצאה. לשיקול דעתו של כל ועד בית, אבל אנו ממליצים מאד לשמור על המעליות. נכון להיום יש שני מתנדבים רק בבניין 1, יש רק מתנדב אחד לבניין בבניינים 3,4, ובשאר הבניינים אין כלל מתנדבים. אנו מבקשים שוב מתנדבים, זהו גם אינטרס גבוה שלכם כדיירים. כמו כן אנו ממליצים לכם להתחיל להתארגן לבחירת ועד בית קבוע בכל בניין. כמו כן מניסיוננו אנו ממליצים לוועדי הבתים לבחון בחיוב העסקת חברת ניהול ואחזקה שתהיה בין היתר שותפה לקבלת השטחים הציבוריים ולמעקב אחר השלמת תיקונים בהם, בדגש על השנה הראשונה מהאכלוס- לשיקולכם. כמו כן אנו ממליצים בחום לערוך ביטוח מבנה וצד ג' ע"י ועדי הבתים לשטחים הציבוריים.
  1. ביטוח מבנה– מי שלקח אשראי מבנק לאומי מחויב, מיד עם קבלת החזקה בדירה, לבצע ביטוח מבנה ולשעבדו לבנק (הליך סטנדרטי לגמרי במשכנתאות. ניתן לעשות זאת גם עם סוכנות הביטוח "מעלות" של בנק לאומי וגם עם כל סוכנות ביטוח אחרת שתבחרו). אנו ממליצים מאד לוועדי בתים גם לערוך ביטוחי מבנה לשטחים הציבוריים, וגם לחברי קבוצה שלא לקחו אשראי מהבנק לשקול עריכת ביטוח מבנה, אף שזו אינה חובה.
  1. עדכון הסטטוס בשטח:

  לאחרונה נתקלו לצערנו בלא מעט בעיות באתר המביאות לעיכובים, לצד התקדמות בביצוע העבודות:

  1. קבלן הגמרים חזר לעבוד בשטח ביום 14.10.20 לאחר תקופה של כשבוע שבה לא עבד כלל בשל סכסוכים כספיים בינו לבין חברת מנוליד. לאחר התערבות נמרצת של חברת אילה אגם, נפתר הסכסוך וקבלן הגמרים חזר לעבודה.
  2. כפי שעדכנו, הייתה פעילות מואטת, בין היתר בשל העבודה שחלק ניכר מהמנהלים ועובדי החברה היו בבידוד.
  3. גם קבלן הפיתוח הצמוד חלה בקורונה והפועלים היו בבידוד, תוך האטה משמעותית בקצב  העבודות. חברת מנוליד מפעילה עליו לחץ בימים אלה לתגבר את העבודה.
  1. סטטוס  מפורט לגבי בניינים 1,2,3,4
  1. בדיקות לחץ המים המהוות תנאי לקבלת אישור כיבוי אש– תאגיד המים עדכן שבעיית לחץ המים נפתרה , זאת לאחר פניות חוזרות ונשנות שלנו לגבי חוסר לחצים בקווים מחוץ לאתר. לפיכך הזמין הקבלן מעבדה לבדיקת הלחץ (תוצאות מעבדה חתומות הינן תנאי לאישור כיבוי אש). תוצאות המעבדה יצאו תקינות לבניינים 3+4, אולם יצאו לא תקינות לבניינים 1+2. לאחר בדיקה נמצא המקור לכשל (נזילה קטנה בהידרנט בבניין 2.), אשר תוקן והבדיקה וממתינים לתוצאות הבדיקה החוזרת בימים אלה.
  1. סטטוס אישורים נוספים הנדרשים לטופס 4:
  1. קיר פיתוח ליד חניית בניין 1– בעקבות עבודות ציבוריות של העירייה של חפירה בשטח שלא היה מפותח, נדרש חיזוק היסודות של הקיר הנמוך שבין חניות בניין 1 לבין המדרכה הציבורית שממזרח לחניה. הקבלן המתין לסיום עבודות הפיתוח הציבורי שם שנעשו ע"י החברה הכלכלית של העירייה, ולאחר מכן החל בעבודה לחיזוק היסודות. הקבלן החל ב 14.10.20 ליצוק את היסוד החדש לשם בניית הקיר הנמוך מחדש. ההערכה היא שמדובר בעבודה של כשבוע וחצי- שבועיים.
  2. השלמת השצ"פ ליד בניין 8– הקבלן אמור לסיימו עד לסוף השבוע הבא. עם סיומו תוזמן מחלקת גנים של העירייה לאשר את השצ"פ. עם זאת, למרות שפורמלית הנ"ל נדרש לצורך קבלת טופס 4, לפי סיכום עם מחלקת הגנים בעירייה, הנ"ל לא יהווה מגבלה מול העירייה לקבלת טופס 4 לבניינים 1-4.
  3. אישור תאגיד המים– כלל האישורים (למעט אשור כיבוי אש) נמסרו ע"י הקבלן לתאגיד והוא ממתין לסיור של תאגיד המים. הצפי הוא שמיד לאחר קבלת אישור כיבוי אש יינתן גם אישור התאגיד.
  4. אישור החברה המנהלת מטעם החברה הכלכלית– נערכו מספר סיורים עימה. נותרו לקבלן השלמות קלות לקבלת האישור (כדוגמת עבודות תיקון מדרכה בכניסה לבניין 1 כתוצאה מהזזת עמוד ע"י הקבלן של העירייה).
  5. אישורים אחרונים נוספים של גורמים פנימיים – כגון אדריכל, יועצת נוף וחתימת גורמים על טפסים שונים- הצפי שיושלמו עד סוף השבוע הבא.

   

  1. לאור האמור, נעשים מאמצים לפיהם הקבלן יוכל להגיש את כל הנדרש לקבלת טופס 4 לבניינים 1,2,3,4 בסוף החודש, כאשר הנתיב הקריטי נותר עדיין אישור כיבוי אש.
  1. נציין כי בפרויקט "פסגות החדשה" המלווה ע"י אילה אגם, קיבל הקבלן מנוליד טופס 4 לשני שליש מפרויקט בסוף ספטמבר, ימים ספורים בלבד לאחר שהגיש את אישור כיבוי אש, כך שאנו מקווים שגם כאן יינתן טופס 4 ימים ספורים לאחר קבלת אישור כיבוי אש.

  נזכיר שוב כי רק אחרי קבלת טופס 4 לדירות יוכל הקבלן לפנות לחברת החשמל על מנת שזו תגיע לבצע ביקורת וחיבור הדירות לחשמל קבוע. עם קבלת טופס 4 ופניית הקבלן לחברת החשמל נעדכן את בעלי הדירות.

  1. סטטוס בניינים 5,6
  1. הקבלן מקדם את הביצוע בהם וביצע בהם סיורי טרום מסירה.
  2. בעיית קבלן האלומיניום עליה עדכנו במידעון הקודם נפתרה, והוא ממשיך בעבודות ההשלמה הנדרשות, כאשר הלו"ז שסוכם מולו לסיום העבודות שלו בבניינים אלה הוא 25.10.20.
  3. כאמור חלה עצירה בעבודות קבלן הגמרים, אולם זה חזר לעבודה ביום 14.10.20.
  4. נדרשת השלמת עבודות פיתוח צמוד.
  5. הקבלן ממשיך לפעול על מנת שיוכל לקבל טופס 4 באמצע נובמבר כפי שעדכנו במידעון הקודם.
  1. סטטוס בניינים,7,8
  1. כאמור בעיית קבלן האלומיניום עליה עדכנו במידעון הקודם נפתרה, כאשר הלו"ז שסוכם מולו לסיום העבודות שלו בבניינים אלה הוא 10.11.2020.
  2. נדרשת השלמת עבודת פיתוח צמוד. כפי שעדכנו בפתיח קבלן הפיתוח חלה בקורונה, וחלה האטה משמעותית בקצב העבודות. חברת מנוליד מפעילה עליו לחץ בימים אלה לתגבר את העבודה.
  3. עבודות אינסטלציה- אמורות להסתיים בקרוב, על מנת לאפשר המשך עבודה של קבלן הגמרים וקבלן הפיתוח בחניה.
  4. הקבלן ממשיך לפעול על מנת שיוכל לקבל טופס 4 באמצע דצמבר כפי שעדכנו במידעון הקודם.

  יחד עם זאת ולמרות המאמצים המרובים שננקטים על ידנו (אנו נמצאים יום יום באתר), אנו עדיין לא יודעים לאמר כרגע מה תהיה השפעת הקורונה (מחלות, בידודים כפי שראינו גם כאן וגם בחברת החשמל בפרויקט אחר לאחרונה) על העבודה, על קבלת האישורים הנ"ל מהרשויות ועל חיבור הדירות לחשמל, וכמובן שאנו עדיין ממליצים לנקוט משנה זהירות.

  נמשיך לעדכנכם, וכאמור בימים הקרובים נעדכן אתכם בדבר שיחת זום עם חברי הקבוצה.

 • 23/09/20

  חברי קבוצה פסגות על הפארק שלום רב,

  להלן עדכון בנוגע לסטטוס הפרויקט:

  ראשית בשל הדבקות של חלק ממנהלי הקבלן בקורונה, חלק ניכר מהמנהלים ועובדי החברה באתר נמצא בבידוד מראש השנה, ובאתר כרגע קיימת בימים אלה פעילות מואטת בשל כך.

  בניינים 1,2,3,4

  בהמשך להודעתנו הקודמת בנושא לחץ המים, תאגיד המים ביצע מס' פעולות לשיפור הלחץ וספיקת המים בפרויקט, אך מבדיקת מעבדה שנעשתה ביום 16/9/20, הנתונים עדיין נמוכים מדי. מיד עם קבלת הנתונים, המשכנו לפעול בכל מישור מול תאגיד המים לצורך מציאת פתרון לבעיה, בתקווה שיימצא במהרה.

  התאגיד ביצע פעולות נוספות השבוע שלהבנתו פתרו את הבעיה, ואמור לבצע בדיקות לחץ ביום-יומיים הקרובים בתקווה שאכן הפעולות הביאו לפיתרון הבעיה. ככל שיתברר שאכן הבדיקות יצאו הפעם תקינות יזמין הקבלן בדחיפות מעבדה לביצוע בדיקות לחץ וספיקה. דו"ח המעבדה (בתקווה שגם הוא יצא חיובי, כאמור בפעם הקודמת הדו"ח יצא שלילי) הינו תנאי סף לקבלת אישור כיבוי אש.

  לאחר הגעת כיבוי אש לבדיקה (עניין הכרוך בהמתנה להגעת כבאי) ובתקווה שבדיקתם הכוללת אכן תצא תקינה, יוכל הקבלן להעביר את אישור כיבוי אש לתאגיד המים, על מנת לקבל את אישורו הסופי של תאגיד המים לטופס 4.

  תנאי נוסף לטופס 4 הינו קבלת אישור מחלקת תשתיות של העירייה- בשבוע שעבר בוצע סיור חוזר (לאחר תיקון הערות מסיור ראשון) עם מחלקת התשתיות של העירייה, ע"מ לקבל את אישורה. התקבלו הנחיות לטיפול במספר נושאים פתוחים ואלו מטופלים ע"י הקבלן.

  לגבי תנאים נוספים לקבלת טופס 4- השלמת עבודות בשצ"פ הסמוך לבניינים 1,2, השלמת חיפוי אבן ליד בניין 1 לאחר ביצוע עבודות תשתית מטעם עיריית מודיעין, השלמת השצ"פ שליד בניין 8 – בהתאם לבדיקת הקבלן הם לא יהוו מגבלה לקבלת טופס 4 לבניינים 1-4 (חלקם ישמש כתנאי לקבלת טופס 4 לבניינים 5-8).

  לפיכך, לאחר קבלת אישור הכבאות, תאגיד המים, וסיום הטיפול במס' נושאים לשביעות רצון מחלקת התשתיות, יוכל הקבלן להשלים במלואן את הדרישות לטופס 4 לדירות ובכך להגיש את הבקשה לקבלת טופס 4 החתום– חתימה שבימים כתיקונם אורכת כשבוע.

  נזכיר שוב כי רק אחרי קבלת טופס 4 לדירות יוכל הקבלן לפנות לחברת החשמל על מנת שזו תגיע לבצע ביקורת וחיבור הדירות לחשמל קבוע. עם קבלת טופס 4 ופניית הקבלן לחברת החשמל נעדכן את בעלי הדירות בהליך הנדרש מהם מול חברת החשמל בהקשר הנ"ל (פתיחת חוזה פרטני מול חברת החשמל).

  בניינים 5,6,7,8

  הקבלן מקדם את הביצוע בהם וביצע סיורי טרום מסירה בבניינים 5-6.

  בבניינים 5-8 קיים עיכוב בעבודות האלומיניום. הקבלן מטפל בבעיה ומופעל עליו לחץ בלתי פוסק בנושא.

  בהתאם לכך, להלן ההערכות העדכניות של הקבלן לקבלת טופס 4 (כפוף לקבלת לחץ מים תקין מהתאגיד בימים אלה):

  1. בניינים 1-4 – לקראת סוף אוקטובר.
  2. בניינים 5-6 – אמצע נובמבר.
  3. בניינים 7-8 – אמצע דצמבר.

  יחד עם זאת, אנו לא יודעים לאמר כרגע מה תהיה השפעת הקורונה (מחלות, בידודים וכו') והסגר על העבודה, על קבלת האישורים הנ"ל מהרשויות ועל חיבור הדירות לחשמל, וכמובן שאנו עדיין ממליצים לנקוט משנה זהירות.

  תשלומים מחברי הקבוצה לקופת הקבוצה להבטחת התקציב ואכלוסם של האחרונים בפרויקט

  נזכיר שהמודל הכספי מול חברת מנוליד הינו מודל של עלות, עם שלושה רבדים (הראשון ע"ח הקבוצה, השני ע"ח מנוליד והשלישי ע"ח הקבוצה ללא הגבלה).

  מבחינה כספית הרובד הראשון נוצל במלוא (אף שטרם שולם לקבלן כל הסכום, בגלל שיטת התשלום שהיא בדיעבד), כך שמרבית עבודות חודש ספטמבר כבר ממומנות ע"י הרובד השני ע"ח הקבלן וכבר כעת מסתמן שימוש משמעותי ברובד השלישי.

  בנוסף לכך יש לקבלן דרישות לתוספות כספיות מעבר לתקציב מסיבות שונות ודרישות להארכות לוחות זמנים, שחלקן מוצדקות.

  לאור האמור מתנהל עם הקבלן מו"מ, בשיתוף נציגות הקבוצה, בניסיון להביא למינימום את השימוש ברובד השלישי, ואף תוך ניסיון למעבר להסכם פאושלי והגדרת סכום סופי לסיום הפרויקט והארכות הלו"ז המאושרות לפרויקט. אנו מעריכים שהמו"מ יושלם בקרוב ונעדכן על כך.

  מכל מקום, במקביל לכך ועל מנת להגן על תקציב הפרויקט ולא להיות חלילה במצב בו תהיה פריצה תקציבית במצב בו חלק מחברי הקבוצה לא יקבלו עדיין חזקה בדירות בעוד שחבריהם כן יקבלו, מסתמנת החלטה לפיה תנאי לקבלת דירה יהיה גבייה לקופה המשותפת סכום ממוצע של כ- 15 אש"ח ליח"ד, מתוך כוונה להחזיר חלק ממנו לחברי הקבוצה בעתיד לאחר אכלוס מלוא הפרויקט, סיום חשבון סופי עם הקבלן ושחרור הערבות לעיריית מודיעין (נזכיר שלא ניתן להשתמש כרגע בכל הכספים שקיימים בקופת הקבוצה, כיוון שחלק מהם אינם בעו"ש אלא בפיקדון שמשועבד לטובת הבנק, כבטוחה לערבות בנקאית שהנפיק הבנק לבקשת הקבוצה לטובת עיריית מודיעין. השיעבוד מהפיקדון יוסר והפיקדון יוכל לעבור לעו"ש רק לאחר שעיריית מודיעין תבטל את הערבות הבנקאית).

  כמו כן נזכיר שכפי שהוצג באסיפה הכללית האחרונה, אם לא משתמשים ברובד השלישי (וכאמור הצפי הינו לשימוש משמעותי ברובד זה) עדיין קיימת רזרבה בקופת הקבוצה.

  נעדכן גם על כך בקרוב.

  כל הגורמים המעורבים מודעים כמובן ללחץ בו מצויים חברי הקבוצה, ביחוד בתקופה הנוכחית וממשיכים במאמצים המרובים כדי להביא לסיום הפרויקט.

  בהזדמנות זו נאחל לכולם שנה טובה וגמר חתימה טובה!

 • 10/09/20
  חברי קבוצת פסגות על הפארק שלום רב,

  התנאי העיקרי היחיד על מנת לקבל טופס 4 עבור בניינים 1,2,3,4 בפרויקט הינו קבלת אישור כיבוי אש (נושאים נוספים שנותרו להשלמת הקבלן הינם פתירים ומטופלים בלוח זמנים קצר).

  לאחר קבלת אישור כיבוי אש יקבל הקבלן מיידית גם את אישור תאגיד המים "מי מודיעין", אשר זה מותנה בקבלת אישור כיבוי אש.

  הנושא המרכזי המונע את קבלת אישור כיבוי אש הינו בעיית לחץ המים שמקבל הפרויקט מתאגיד המים (לחץ המים שמקבלים הבניינים מתאגיד המים נמוך מהנדרש עי" כיבוי אש למקרה של שריפה).

  בעיה זו ידועה ומטופלת מול החברה הכלכלית ותאגיד המים בשנה האחרונה.

  בעבר ניתן לכך פתרון ע"י תאגיד המים, אבל בדיעבד התברר שהפיתרון היה זמני בלבד וכעת שוב לחץ המים נמוך מהנדרש.

  אנו פועלים ללא הרף מול החברה הכלכלית של מודיעין, מול חברת הניהול מטעמה פרו-שיא ומול תאגיד המים, ע"מ לקבל פתרון לבעיה ולקבל לבניינים לחץ מים כנדרש ע"י כיבוי אש. הנושא מטופל ע"י הדרגים הכי בכירים של החברה הכלכלית של מודיעין, נערכו בשבועות האחרונים פעולות שונות של תאגיד המים בשטח במטרה לפתור את הבעיה, אולם גם נכון לרגע זה הבעיה טרם נפתרה.

  לצערנו אנו לא יודעים לעדכן כרגע מהו הפיתרון שיינתן ע"י גורמי התשתית האמורים לעיל (דוגמא לפיתרון אפשרי- שהם יחברו את הפרויקט לקו מים אחר מזה אליו הוא מחובר כרגע), וכמה זמן יארך הביצוע של הפיתרון- האם מדובר בימים ספורים או במספר שבועות.

  כאמור רק לאחר הסדרת לחץ המים יוכל הקבלן לפנות לכיבוי אש (לאחר הפנייה אנו מעריכים שייקח לכיבוי אש להגיע, לבדוק ולאשר- כשבועיים).

  נעדכן אתכם שוב לכשיתבהרו הדברים, מקווים שבימים הקרובים נדע יותר.

  במקביל לכך מקדם הקבלן את הביצוע בשאר ארבעת הבניינים הפרויקט והתחיל לזמן דיירים לסיורי טרום מסירה בבניינים 5+6.

 • 19/08/20
  חברי קבוצת פסגות על הפארק שלום רב,

  אנו מתכבדים לעדכן אתכם כדלקמן :

  במידעון האחרון ציינו כי הקבלן צופה קבלת טופס 4 לבניינים 1-4 במחצית השנייה של אוגוסט, והערנו כי יש לקחת בזהירות הערכות אלו.
  מאז הפצת המידעון התקדם הקבלן בחלק ניכר מהפעולות הנדרשות וקיבל את מרבית האישורים הנדרשים על מנת לקבל טופס 4.
  יחד עם ההתקדמות הרבה מסתמן להערכתנו שיצליח לקבל טופס 4 לבניינים אלו במחצית השנייה של ספטמבר, בניינים 5-6 במחצית ראשונה של חודש אוקטובר ובניינים 7-8 במחצית השנייה של חודש אוקטובר, אף שעדיין יש לנהוג בזהירות המתבקשת.
  נמשיך ונעדכן אתכם בהמשך ככל ויהיה בידנו מידע נוסף.

 • 19/05/20
  חברי קבוצת פסגות על הפארק שלום רב,

  אנו מתכבדים לעדכן אתכם כדלקמן :

  ע"פ המידע שהתקבל מהקבלן "מנוליד", הוא עושה מאמצים מרובים על מנת שאכלוס הפרויקט יחל במחצית השנייה של חודש יולי לבניינים 1-4 ושבניינים 5-8 יאוכלסו כחודש לאחר מכן.

  יחד עם זאת, אנו צופים שקיימת סבירות גבוהה לכך שהאכלוס של בניינים 1-6 יהיה חודש מאוחר יותר מהערכות הקבלן ואכלוס בניינים 7-8 יהיה כחודשיים לאחר מכן (כלומר תחילת אכלוס בניינים 1-4 במחצית השנייה של אוגוסט, בניינים 5-6 החל מהמחצית השנייה של ספטמבר ובניינים 7-8 באוקטובר).

  יצוין, כי למרות משבר הקורונה, הקבלן מפעיל כ-50 פועלים מדי יום באתר ומקדם את העבודה.

  עם זאת, ישנם קשיים אובייקטיביים הנובעים מהחלפת הקבלן הקודם ובגלל משבר הקורונה: קושי והתמשכות הליך סגירת חוזים עם ספקים אשר להם חובות עבר מהקבלן הקודם, קושי בהסעת פועלים לאתר עקב הגבלות התנועה, קושי בייצור ואספקת חומרים ציוד ואביזרים עקב עבודת המפעלים תחת הגבלות מקום וכ"א וכיו"ב.

  לצורך ייעול התהליך, הקבלן החליט להשתמש בשירותי חברה חיצונית לקידום טופס 4, ע"מ לוודא כי תשומות ניהול האתר מופנות לביצוע ולוודא כי קידום טופס 4 מבוצע ע"י גורם מומחה לנושא.

  הקבלן הונחה לקדם את העבודה ואת תהליך קבלת טופס 4 וכן לבצע את מירב המאמצים להקדמה מסוימת בבניינים 5-6 .

  נזכיר, כי כל זוג בניינים יקבל טופס 4 בנפרד.

  בשל מגבלות הקורונה אשר עדיין ממשיכות ובגלל אופיו של ענף הבנייה בישראל, אנו עדיין ממליצים לנקוט במשנה זהירות בהיערכות למול התאריכים שנמסרו ע"י הקבלן.

 • 24/06/19

  שלום רב, ביום רביעי האחרון, ה-19.6.19, במבצע אכיפה של משרד העבודה ומשטרת מודיעין, נסגרו כל אתרי הבניה בשכונת נופים עקב ליקויי בטיחות.

  בכלל זה, נסגר גם אתר הפרויקט עקב ליקויי בטיחות במעקות הזמניים, פיגומים וחיבורי חשמל זמניים.

  אנו שמחים להודיעכם כי משרד העבודה אישר לקבלן כי תוקנו הליקויים וניתן להמשיך בעבודה החל מהיום 24.06.19 נבקש לציין כי אין צפי להשפעה על לוחות הזמנים כתוצאה מהפסקת העבודה המנהלית, וכי הקבלן הינו אחראי באופן בלעדי לנושא הבטיחות באתר באמצעות ממונה מטעמו.

  חברת אילה אגמ מקפידה להדגיש את חשיבות הבטיחות בפני הקבלן, בכל ישיבה הנערכת עמו.

 • 27/03/18
  שלום רב,

  אנו שמחים להודיע כי נציגות הקבוצה, בשיתוף עם אילה אגמ, החליטה לשדרג את מפרט הריצוף בפרויקט לאריחים בגודל 80X80 בכל הדירה, למעט בריצוף חוץ וחדרים רטובים, וכולל את עלות העבודה של הקבלן. שדרוג זה יבוצע מרזרבת התקציב של הפרויקט, לפיכך הדיירים אינם נדרשים לשלם תוספת לקבלן (התוספת הינה מרוכזת מתקציב הפרויקט כאמור).

  דיירים אשר השלימו הזמנותיהם, מתבקשים לגשת בשנית לספקים ולעדכן הזמנתם בהתאם.

  דיירים אשר טרם השלימו את ההזמנה, מוזמנים לפנות לאחד משלושת ספקי הריצוף בפרויקט ולהשלים את ההזמנה, ע"פ התאריכים שנשלחו ע"י מתאמות שינויי הדיירים.

  יש לעדכן את מתאמות שינויי הדיירים, הגב' פאני רכשטיין והגב' אורית חג'ג', בכל הזמנה, לרבות בעדכוני הזמנה.

  בברכת חג שמח,

 • 08/03/18
  חברי קבוצה פסגות על הפארק שלום רב,

  בהמשך לעדכון הקודם בנושא חבילת שדרוג לאסלות תלויה, חלה טעות הקלדה והמחיר לאסלה הינו 1,500 ₪ לא כולל מע"מ .

  נבהיר כי החבילה אינה תקפה במקרים שבהם יש צורך באסלות מונמכות ובמנגנונים תואמים הנמצאים בחדרי רחצה הורים.
  כל המעוניין , בשדרוג לאסלה תלויה בחדר רחצה הורים צריך להזמין מיכל הדחה סמוי נמוך על חשבונו מול הספק.
  כמו כן, על פי המידע שמגיע אלינו מנציגות הקבלן לשינוי דיירים נמצא כי ישנם לא מעט דיירים שטרם פנו אליהן לשאלות/הבהרות בנושא שינויים ו/או לא קבעו מולם פגישה בנושא השינויים.

  אנו מבקשים להדגיש בפניכם שוב כי בכל תיק דייר מצוין מועד/תאריך בו התיק צריך לרדת לביצוע. הנכם נדרשים להעביר בקשות לשינויים לפחות שבוע לפני תום המועד על מנת שמתאמת שינויי דיירים תוכל לבצע בדיקה, תכנון ותמחור של הבקשות.
  יש לפנות ישירות למתאמות שינויי הדיירים, הגב' פני רכשטיין (054-6560884) והגב' אורית חג'ג' (054-3324273).

 • 07/12/17
  אנו שמחים להודיע כי ביום ראשון 25.03.18 בשעות הבוקר, התקבל מעיריית מודיעין אישור התחלת עבודות בפרויקט . מס' שעות לאחר מכן, החל הקבלן תאופיק זידאן בע"מ בעבודות החציבה בפרויקט.

  חג פסח שמח

 • 16/11/17
  בשעה טובה אנו שמחים לעדכנן אתכם כי התקבלו היתרי בניה סופיים לפרויקט. במהלך שבוע הבא יעלה הקבלן לשטח לעבודות גידור בשטח והתארגנות
 • 22/10/17
  בחירת קבלן מבצע – אנו שמחים להודיע כי חברי נציגות הקבוצה חתמו על הסכם לביצוע עבודות הבניה והפיתוח בפרויקט עם חברת מליבו בנייה בע"מ. מדובר בחברה גדולה ומוכרת, בעלת ניסיון רב בכל תחומי הבניה ובאחרונה נמצאת בבעלות חדשה ויציבה: קבוצת YSB י.ש. האחים יעקבי וקבוצת חנן אסיאג. לחברת אילה א.ג.מ ניסיון חיובי מפרויקטים קודמים אותם ביצעה מליבו שנוהלו ע"י אילה א.ג.מ: "שלישיית הפסגה" בקרית אונו ו"פסגת אפק" בראש העין. החברה וההסכם מולה אושרו ע"י הבנק המלווה.
  היתר בניה – הבקשות להיתרי בניה אושרו ע"י כלל הגורמים והרשויות השונות ואף שולמו היטלי פיתוח ואגרות בניה לעירייה. הבקשות נמצאות כעת אצל שמאי חיצוני מטעם העירייה אשר תפקידו להוציא שומה בהתאם למבוקש בהיתר הבניה. לאחר קבלת השומה ותשלום היטל השבחה, ככל שיהיה, ניתן יהיה לקבל את היתר הבניה. צפי לקבלת ההיתר – תחילת נובמבר 17.
  צפי לעליית קבלן על השטח – במהלך חודש נובמבר 17.
 • 21/08/17
  בחירת קבלן מבצע – המו"מ הסתיים ונציגות הקבוצה בחרה בקבלן מבצע. אנו ממתינים כעת לאישורו ע"י הבנק ולאחר מכן נוכל לחתום עמו על חוזה ,להודיע לכם לגבי זהותו ולהוציא צו תחילת עבודה.

  היתר בניה – התקבלו אישורי רשות הכבאות ואישור "מי מודיעין" למגרשי המגורים, הוגשו תכניות סופיות ומתוקנות לבוחנת הרישוי ואנו ממתינים לאישורה, לצורך קבלת ההיתר. צפי לקבלת ההיתר – אמצע ספטמבר.
  נציגי אילה א.ג.מ פועלים ללא לאות לצורך קבלת ההיתר ונמצאים על בסיס יומי במשרדי האדריכלים וברשויות השונות.

  בנק מממן – ישנם חברים שתיק האשראי שלהם טרם אושר. אנו מזכירים כי באחריותכם המלאה לדאוג לקבלת אישור הבנק למסגרת אשראי. במידה וקיבלתם הודעה על חוסרים או פערים בתיק הנכם מתבקשים לפעול מידית להשלמתם.
  נכון לעכשיו הצפי לחתימה מרוכזת של חברי הקבוצה על מסגרות האשראי הוא במהלך המחצית השנייה של חודש אוקטובר ותלוי בין היתר באישור כל חברי הקבוצה ע"י הבנק. ללא אישור כלל חברי הקבוצה לא נקבל ליווי בנקאי.

 • 19/09/17
  שנה טובה וחג שמח.
  פסגות נופים
  בחירת קבלן מבצע – החלו להתקבל הצעות מחיר מקבלנים ונוהל סבב ראשוני של מו"מ. בימים הקרובים יתקיים סבב נוסף של משא ומתן, המנוהל ע"י אילה א.ג.מ, בשיתוף נציגות הקבוצה וחברת הפיקוח. מטבע הדברים, בשל הסודיות המסחרית, לא נוכל לפרט בנוגע לזהות הקבלנים ופרטי ההצעות בשלב זה. צפי לסיום המשא ומתן ולבחירת קבלן ע"י הנציגות – במהלך חודש אוקטובר. לאחר מכן יועבר לאישור בנק לאומי, המלווה את הפרויקט, ולאחר מכן- חתימת הסכם עם הקבלן.
  היתר חפירה וביסוס- במטרה לאפשר תחילת עבודות במגרשים ע"י הקבלן שייבחר, מטופלות במקביל להיתרי הבנייה בקשות להיתרי חפירה וביסוס. התוכניות כבר אושרו ע"י העירייה והצפי לקבלת היתרי החפירה והביסוס, לאחר קבלת אישור רשות מקרקעי ישראל, הינו לפני חג סוכות.
  היתר בנייה – לאחר סיום בדיקת ההגשות להיתר בניה וקבלת החלטת רשות הרישוי ניתן יהיה לקבל את אישור הכבאות ואישור מי מודיעין. צפי לקבלת היתר הבנייה – סוף אוקטובר.
  צפי לעליית הקבלן על השטח- במהלך נובמבר.
  בנק מממן- עד כה הבנק אישר חלק ניכר מהחברים אך עדיין ישנם חברים שתיק האשראי שלהם טרם אושר. אנו מזכירים כי קבלת אישור הבנק למסגרת האשראי הפרטנית לחבר קבוצה נמצאת באחריותו המלאה של החבר. החברים שקיבלו מאיתנו הודעה על חוסרים או פערים בתיק מתבקשים לפעול מידית להשלמתם. נכון לעכשיו הצפי לחתימה מרוכזת של חברי הקבוצה על מסגרות האשראי הוא במחצית השנייה של חודש נובמבר/המחצית הראשונה של חודש דצמבר (הליווי הבנקאי ומועד החתימות תלויים בראש ובראשונה באישור כל חברי הקבוצה ע"י הבנק).
  בברכת שנה טובה וחג שמח
 • 21/08/17
  בחירת קבלן מבצע – השבוע צפויות להתקבל הצעות המחיר למכרז הקבלנים. מיד לאחר מכן יתחיל תהליך של משא ומתן, המנוהל ע"י אילה אגמ, בשיתוף נציגות הקבוצה וחברת הפיקוח. מטבע הדברים, בשל הסודיות המסחרית, לא נוכל לפרט בנוגע לזהות הקבלנים ופרטי ההצעות בשלב זה. צפי לסיום המשא ומתן ולבחירת קבלן ע"י הנציגות – סוף חודש ספטמבר. לאחר מכן יועבר לאישור בנק לאומי, המלווה את הפרויקט, ולאחר מכן- חתימת הסכם עם הקבלן.
  היתר בניה והיתר חפירה – הוגשו בקשות להיתרי חפירה וביסוס, במקביל לבדיקת הבקשות להיתר בניה. הצפי לקבלת היתרי החפירה- במהלך המחצית השנייה של ספטמבר. רשות הרישוי בודקת בימים אלו את הבקשות להיתרי בניה וכבר אישרה את הבקשות לחפירה וביסוס. אנו ממתינים לאישור רשות מקרקעי ישראל לבקשות (אישור שיינתן לבקשות לחפירה ולבניה יחדיו). לאחר בדיקת התכניות וקבלת החלטת רשות הרישוי גם להיתרי הבניה נוכל לקבל את אישור הכבאות ואישור מי מודיעין. צפי לקבלת היתר הבנייה – סוף אוקטובר.
  צפי לעליית הקבלן על השטח- במהלך אוקטובר.
  בנק מממן- ישנם חברים שתיק האשראי שלהם טרם אושר. אנו מזכירים כי באחריותכם המלאה לדאוג לקבלת אישור הבנק למסגרת אשראי. במידה וקיבלתם הודעה על חוסרים או פערים בתיק הנכם מתבקשים לפעול מידית להשלמתם. נכון לעכשיו הצפי לחתימה מרוכזת של חברי הקבוצה על מסגרות האשראי הוא במהלך חודש נובמבר-דצמבר ותלוי בין היתר באישור כל חברי הקבוצה ע"י הבנק. ללא אישור כלל חברי הקבוצה לא נקבל ליווי בנקאי..
 • 18/06/17
  בחירת קבלן מבצע – התקבלו הצעות מחיר ממספר קבלנים לביצוע העבודות בפרויקט ומתחיל תהליך של משא ומתן, המנוהל ע"י אילה אגמ, בשיתוף נציגות הקבוצה וחברת הפיקוח. מטבע הדברים, בשל הסודיות המסחרית, לא נוכל לפרט בנוגע לזהות הקבלנים ופרטי ההצעות בשלב זה. צפי לסיום המשא ומתן ולבחירת קבלן ע"י הנציגות – לקראת סוף חודש יולי. לאחר מכן יועבר לאישור בנק לאומי, המלווה את הפרויקט, ולאחר מכן- חתימת הסכם עם הקבלן.
  היתר בניה – נמצא בישורת האחרונה והצפי לקבלתו הינו במהלך חודש יולי. מרבית האישורים מרשויות, הנדרשים לצורך החתימה על ההיתר, כבר הושגו (נותר לקבל רק את אישור משרד הכלכלה לתוכנית הגז; אישור רשות הכבאות; אישור הנספח הסניטרי ע"י "מי מודיעין"). בנוסף, מוטמעות ע"י המתכננים בתוכניות לחתימה גם הערות טכניות-גרפיות שהתקבלו מהעירייה (כגון סימון גבהים, הבלטת קווים או חלקים אחרים של השרטוט). כאמור, התהליך נמצא בישורת האחרונה והצפי לקבלת ההיתר הינו במהלך חודש יולי.
  בנק מלווה- נציגי הבנק החלו בבדיקת התיקים לצורך אישור מסגרות אשראי לחברי הקבוצה. אם ידרשו הבנק מסמכים נוספים מדיירים מסוימים, ניצור עם אותם דיירים קשר ישירות. לצערנו, עדיין ישנם דיירים אשר טרם העבירו אלינו את המסמכים במלואם, למרות בקשות חוזרות ונשנות שלנו. תהליך הבדיקה בבנק הינו תהליך ארוך ואנו מבקשים את שיתוף הפעולה שלכם בכל הנדרש על מנת שנוכל לסיים את התהליך במהירות וביעילות ,ולהימנע מעיכובים מיותרים.
 • 09/05/17
  להלן עדכון בנוגע להתקדמות הפרויקט:
  בחירת הקבלן המבצע- בסוף חודש מרץ 2017 הופץ מכרז לקבלנים, הכולל תוכניות ומפרטים טכניים. התאריך בו צפויות להתקבל הצעות הקבלנים הינו 15.5.17. לאחר קבלת ההצעות, נקיים ישיבות משא ומתן עם המציעים יחד עם נציגות הקבוצה ובסופו של התהליך תיבחר הנציגות בקבלן מבצע, תוך הבאה בחשבון של הצעות המחיר, נתונים איכותיים על טיב הביצוע ועל עמידה ביעדים, איתנותם הפיננסית וכו'. בחירת הקבלן כפופה לאישור הבנק, אשר בודק גם הוא את הקבלן בהיבטים הפיננסיים. לאחר בחירת הקבלן, אישורו ע"י הבנק וחתימת חוזה עימו נעדכן בנוגע לזהותו. הצפי לחתימת חוזה ומתן צו תחילת עבודה לקבלן המבצע הינו בחודש יולי 2017.
  קבלת היתר בנייה- הפרויקט נידון ברשות הרישוי ב-28.03 והתוכניות בקנ"מ 1:100 אושרו בכפוף למילוי תנאים להיתר. אנו פועלים להשלמת התנאים הללו, הכוללים תיקונים גרפיים בתכניות והמצאת כל אישורי הרשויות הדרושים, כגון אישורי חברת החשמל, חברת הוט, מי מודיעין, מחלקת תברואה, מחלקת תנועה, מחלקת הנדסה, נגישות, נוף ופיתוח, החברה הכלכלית, פיקוד העורף, רשות מקרקעי ישראל, גז, כיבוי אש ועוד. הצפי להשלמת התנאים וקבלת ההיתר עצמו- בחודש יוני-יולי 2017.
  מימון בנקאי- החומרים והטפסים ששלחתם מועברים לבנק, על מנת שהבנק ייחל בבדיקות לאישור כלל חברי הקבוצה. נכון לעכשיו הצפי לחתימות שלכם על מסמכי ההלוואות בבנק, לאחר סיום בדיקת כל החברים ע"י הבנק, הינו במהלך חודש אוגוסט-ספטמבר 2017 (הקבלן לא מתחיל לקבל תשלומים מיד, ויש גם כספי הון עצמי למימון תחילת הבנייה). מועדים מדויקים יימסרו בהמשך כולל תדריך לפתיחת מסגרת אשראי בבנק.
  אנו חוזרים ומבקשים את שיתוף הפעולה מאותם חברים שטרם שלחו את כלל חומרים לבנק ומהחברים שצריכים לבצע השלמות. את המסמכים הנדרשים יש להעביר מיידית למר ערן גבע ו/או למר שרון אברס ו/או לגב' ריטל סוויסה (המחליפה של לימור טוביש בתפקיד מנהל המשרד).
  כתובות דוא"ל:
  ערן גבע erang@ayala-agam.com
  ריטל סוויסה office@ayala-agam.com
  שרון אברס sharon@ayala-agam.com
 • 09/04/17
  שלום רב,
  בהמשך לעדכון קודם, ביום 27.03.17 נידונו הבקשות להיתר בניה בפרויקט, בשלב של קנה מידה 1:100, בוועדת הרישוי בעיריית מודיעין. לשמחתנו הבקשות להיתר אושרו, בכפוף למילוי כל התנאים לקבלת היתר (עמידה בהערות טכניות של מחלקת הנדסה בעירייה והצגת אישורי רשויות כגון מכבי אש, רשות מקרקעי ישראל, חברת החשמל, החברה הכלכלית למודיעין וכו').
  לאור האמור, קיימנו ישיבה עם אנשי מחלקת הנדסה בעירייה ואנו מקדמים את קבלת אישורי הרשויות, לצד התיקונים הנדרשים שהינם גרפיים ולא תכנוניים.
  בנוסף, ביום 30.03.17 הופצה לקבלנים חוברת המכרז הקבלני. קבלת הצעות המחיר מתוכננת לאמצע מאי ולאחר מכן יתחיל הליך המו"מ מול הקבלנים הרלוונטיים. מסיבות מובנות של הגנה על אינטרס הקבוצה, תוצאות המכרז וזהות הקבלן הנבחר יפורסמו רק לאחר חתימת החוזה עם הקבלן ואישורו ע"י בנק לאומי.
  חג פסח שמח .
 • 23/03/17
  לחברי הקבוצה שלום רב,

  להלן עדכון בנוגע להתקדמות הפרויקט:
  בחירת הקבלן המבצע- לשמחתנו המכרז יוצא לדרך בימים הקרובים ובמהלך השבוע הבא תופצנה לקבלנים חוברות המכרז, הכוללות את התוכניות הסופיות והמפורטות לביצוע. בהמשך יתקיים סיור קבלנים בשטח. לאחר קבלת הצעות, נקיים ישיבות משא ומתן עם המציעים ובסופו של התהליך תיבחר הנציגות בקבלן מבצע, תוך הבאה בחשבון של הצעות המחיר, נתונים איכותיים על טיב הביצוע ועמידה ביעדים, איתנותם הפיננסית וכו'. נציין כי בחירת הקבלן כפופה לאישור הבנק, שבודק גם הוא את הקבלן בהיבטים הפיננסיים. לאחר בחירת הקבלן ואישורו ע"י הבנק נעדכן בנוגע לזהותו. צפי לסיום- בחודש יוני-יולי 2017.

  קבלת היתר בנייה- הוגשו לעירייה התכניות של השלב הסופי להיתר, דהיינו בקנה מידה 1:100, והצפי להחלטת הוועדה לקבלת היתר, בכפוף למילוי תנאים (כגון תשלום אגרות בנייה, הבאת האישורים הנדרשים להיתר כגון כיבוי אש וכו') הינו בעוד כשבועיים. הצפי לקבלת ההיתר עצמו- בחודש יוני-יולי 2017.

  מימון בנקאי- נכון לעכשיו הצפי לחתימות בבנק, לאחר סיום בדיקת על החברים ע"י הבנק, הינו סביב חודש יולי 2017.
  אנו חוזרים ומבקשים את שיתוף הפעולה מאותם חברים שטרם שלחו כלל חומרים לבנק ומהחברים שצריכים לבצע השלמות. למרות פניות חוזרות הן באמצעות טלפון והן באמצעות דוא"ל עדיין קיימים לא מעט חברי קבוצה שלא העבירו את המסמכים הנדרשים. הדבר גורם לעיכוב בשלב הבדיקה של התיקים על ידי הבנק ומשליך על לוחות הזמנים הכללי.
  את המסמכים הנדרשים יש להעביר במידי למר ערן גבע ו/או למר שרון אברס ו/או לגב' ריטל סוויסה (המחליפה של לימור טוביש בתפקיד מנהל המשרד)
  במייל:
  ערן גבע erang@ayala-agam.com
  ריטל סוויסה- office@ayala-agam.com
  שרון אברס – sharon@ayala-agam.com

 • 21/11/16
  בהמשך לעדכון קודם, לפיו וועדת הרישוי החליטה לאשר את תוכנית הבינוי של הפרויקט, כאשר האישור היה כפוף למספר הערות שיש להטמיע כתנאי להמשך הליך הרישוי, הוגשו התכניות המתוקנות לבדיקת אדריכלית הבינוי בעירייה ביום 13.11.16, כאשר המשוב לגביהן אמור להתקבל עד סוף שבוע זה, 24.11.16.
  לאחר קבלת אישור אדריכלית הבינוי בעירייה, נוכל להמשיך לשלב הרישוי הבא- הגשת תוכניות בקנה מידה מפורט יותר של 1:100 וקבלת אישורי הרשויות השונות, קרי כיבוי אש, פקע"ר, בזק וחברת חשמל.
  לאור האמור לעיל, אנו מעריכים שהיתר הבנייה יתקבל במרץ-אפריל 2017.
  במקביל לכך, מתחילה העבודה להכנת החומרים המפורטים לצורך תחרות קבלנים, במטרה להגיע לכך שעם קבלת היתר הבנייה ייבחר קבלן.
 • 13/11/16
  חברי קבוצה נכבדים שלום רב,
  פנייה זו רלוונטית לגבי כל אותם חברים אשר לאחר הזכייה במכרז, הצהירו בפני מיסוי מקרקעין כי ברשותם דירה אחת נוספת אותם הם מתחייבים למכור תוך 12 חודשים מהמועד בו יקבלו את הדירה החדשה.
  מי שכבר הספיק למכור את דירתו הקודמת עמד בתנאי המכירה ופנייה זו לא רלוונטית אליו.

  ובכן, במיסוי מקרקעין הקפיאו את השומות לתקופה של 24 חודשים החל מיום 31.12.14 (מועד הזכייה במכרז) ועד ליום 31.12.16.
  יצוין, כי לא ניתן להקפיא את השומות לתקופה ארוכה יותר (מבחינה טכנית במחשבי הרשות).
  בנסיבות אלו פנינו לרשות המיסים וביקשנו לחדש את ההקפאה לשנתיים נוספות והנושא בטיפול.
  ייתכן וחלקכם כבר הספיק לקבל מכתב מרשות המיסים לפיו לא עמדתם בתנאי המכירה או שמועד ההקפאה יפוג בקרוב.
  בכל מקרה, הנושא בטיפולינו מול רשות המיסים.
  למען הספר ספק, אבקש מכל מי שקיבל מכתב מרשות המיסים בעניין זה, להעביר מיידית עותק אל משרדנו במייל חוזר למייל הזה או בפקס 03-5230723.

 • 25/10/16
  חבר קבוצה יקר שלום רב,
  כפי שציינו בעדכון האחרון במייל, הפרויקט נידון בוועדה לתכנון ובניה שהתכנסה ביום 07.09.16 וכתבנו שאנו ממתינים לקבלת פרוטוקול.
  נבקש לעדכן כי הפרוטוקול התקבל וכי הוועדה אישרה את תוכנית בינוי הפרויקט, למעט שתי הערות המתייחסות לחניות בפרויקט. האחת לגבי כמות החניות המבוקשת והשנייה לגבי מיקום חלק מהן. עוד טרם קבלת הפרוטוקול הרשמי נפגשו מתכנני הפרויקט הרלבנטיים עם אנשי העירייה ע"מ לסכם עמם את השינויים המבוקשים. במהלך חול המועד עמלו המתכננים על עדכון התכניות והן תועברנה בימים הקרובים לבדיקת אדריכלית הבינוי ומחלקת התנועה של העירייה. לאחר אישור התכניות ימשיכו המתכננים בקבלת אישורי המחלקות השונות בעירייה ולהמשך תכנון לרישוי הפרויקט לשם קבלת היתר הבנייה.
  נציין, שעל רקע תלונות רבות שהגיעו מיזמים ומקבוצות רכישה על כך שטרם ניתנו היתרי בנייה בשכונת נופים לאף גורם, כינס לאחרונה ראש עיריית מודיעין ישיבה מיוחדת עם כל היזמים שכותרתה "חסמים ובעיות בנייה". בדיון השתתפו בין היתר נציגי אילה אגמ ועו"ד משה סימנה. ראש העירייה הדגיש את החשיבות שבזירוז ההליכים למתן היתרי בנייה בשכונת נופים, והפעיל מנגנון שמטרתו האצת ההליכים להוצאת היתרי בנייה לשכונה, בשיתוף פעולה בין מחלקת ההנדסה בעירייה, היזמים וצוותי התכנון מטעמם.
  אנו מקווים כי הפעילות המאומצת מצד המתכננים והעירייה תאפשר את קידום הפרויקט כאמור.
 • 20/09/16
  שלום רב,

  בהמשך למידעון קודם שעלה באתר בתאריך ה 15/08/2016 , אנו שמחים לבשר לכם כי מאמצינו נשאו פרי והפרויקט נידון בדיון הוועדה לתכנון ובניה ביום 07/09/16. אנו ממתינים לקבלת פרוטוקול הדיון בוועדה ונעדכנכם הן בכתב והן באסיפה שתכונס בה תוצגנה התוכניות הסופיות.

 • 1/06/16
  חבר קבוצה יקר שלום רב,

  1.      בנוגע לתהליך הרישוי:  בהמשך לעדכון קודם ממידעון חודש אפריל 2016, לאחר תקופת המתנה של 15 ימים ממועד פרסום ההקלות המבוקשות בהיתר הבנייה, נסללה לכאורה הדרך לדיון בבקשות במליאת הועדה לתכנון ובנייה. במקביל לכך, התקבלו הערות טכניות מהעירייה, אשר אינן משפיעות על התכנון עצמו, אולם שעיכבו את האפשרות שהבקשה תידון בישיבת המליאה במועד בו תכננו. אנו לוחצים לכך שהבקשה תידון כבר בישיבת המליאה הראשונה שתתכנס להערכתנו במהלך החודש הקרוב. הצפי הינו שהועדה תאשר את הבקשות להיתרי בנייה וזאת בכפוף להערות ולתנאים למילוי, כמקובל, שיועברו אלינו באמצעות פרוטוקול של החלטות הועדה, המופק כעבור מספר שבועות. להערכתנו ההיתר צפוי להתקבל לקראת סוף חודש ספטמבר.

  2.      תכנון לקראת מכרז קבלנים- חלק מהותי מהתכנון תלוי כמובן בהחלטות הועדה לתכנון ובנייה. יחד עם זאת, מתבצע כבר עכשיו תהליך מקבילי באותם רכיבי תכנון שניתן להתקדם בהם, במטרה לחסוך זמן ככל הניתן. לאור האמור, אנו צופים כי מכרז הקבלנים יופץ במהלך הקיץ ונעדכן על כך בהמשך.

  3.  חברים שטרם העבירו מסמכים ו/או השלמות של טפסים לבנק נדרשים לעשות זאת בהקדם האפשרי ולא יאוחר מה 05/06/2016. לבירורים יש לפנות ללימור טוביש 03-7705001, ערן גבע 03-7705006.

 • 05/05/16
  חבר עמותה יקר שלום רב,
  אתמול(03/05/2016) נשלח אליכם תדריך מפורט בנושא הבנק המלווה והועלה לאתר האינטרנט, כאשר השלב הראשון הוא העברת מסמכים לצורך אישור בבנק המלווה.
  הנכם נדרשים להירתם לטובת המשימה ולהשלים את כל המסמכים במלואם, בהקדם האפשרי ולא יאוחר מתאריך 05/06/2016.

  לנוחיותכם, ביום שלישי ה 17/05/2016 יעמוד לרשותכם עו"ד אסף רודה ממשרדו של עו"ד משה סימנה במשרדי שומכר נדל"ן במרכז הקבלנים במודיעין בין השעות 16:00-20:30.

  מי שלא יוכל להגיע ביום זה יוכל לתאם מראש  כבר עכשיו פגישה במשרדי עו"ד משה סימנה בת"א או להחתים עו"ד מטעמו.

  בהקשר לתדריך, ברצוננו לשים את הדגש בנוגע להצהרות הדורשות אימות חתימה מול עו"ד (תצהיר לא אמריקאי ותצהיר דירה יחידה/חליפית) :
  1. תצהיר דירה יחידה/חליפית – אנחנו מבקשים לקבל את תצהיר הדירה המקורי  (לא בפקס, לא במייל. אך ורק בדואר או למסירה פיזית במשרדי איילה ו/או לעו"ד משה סימנה).
  2. תצהיר לא אמריקאי – ניתן לשלוח בפקס או במייל.
  3. רלוונטי לשני התצהירים –  לצורך אימות החתימה , ניתן לפנות למשרד עו"ד משה סימנה המלווה את הפרויקט. יש לתאם הגעה מראש כמובן בטלפון 03-5229091

  אנשי קשר אילה א.ג.מ- לשאלות ובירורים:
  מר ערן גבע – erang@ayala-agam.com טלפון במשרד : 03-7705006, פקס 03-6955771
  גברת מיכל נחמני – michaln@ayala-agam.com  טלפון במשרד :  077-6621746
  לימור טוביש –  office@ayala-agam.com     טלפון במשרד :  03-7705000/1 , פקס 03-6955771
  כתובת למשלוח דואר – אילה אגם ייעוץ נדל"ן בע"מ, נחלת יצחק 10, תל אביב (יש ליידע טלפונית כי שלחתם החומר הנדרש באמצעות דואר ישראל).

 • 03/05/16
  חבר עמותה יקר שלום רב,

  מצ"ב תדריך בנק מלווה מפורט וטפסים אותם הנכם מתבקשים למלא ולשלוח אלינו בהקדם האפשרי בהתאם להוראות המופיעות בתדריך.

  הנכם מתבקשים לקרוא את התדריך ואת נספחיו היטב ולפעול על פי ההנחיות המצוינות בו.

  יש להעביר אלינו את כל המסמכים המפורטים בתדריך המצורף, לא יאוחר מתאריך 05/06/2016!

   

  אנשי קשר אילה א.ג.מ (לשאלות ולשליחת מסמכים):

  מר ערן גבע – erang@ayala-agam.com טלפון במשרד : 03-7705006, פקס 03-6955771

  גברת מיכל נחמני – michaln@ayala-agam.com  טלפון במשרד :  077-6621746

  לימור טוביש –  office@ayala-agam.com     טלפון במשרד :  03-7705000/1 , פקס03-6955771

   

  כתובת למשלוח דואר – אילה אגם ייעוץ נדל"ן בע"מ, נחלת יצחק 10, תל אביב (יש ליידע טלפונית כי שלחתם החומר הנדרש באמצעות דואר ישראל).

   

  קיימים תצהירים שעורך דין צריך לחתום עליהם.

  במטרה לסייע בנושא היועץ המשפטי של הקבוצה, עוה"ד משה סימנה, ביקש לעדכן אתכם כי במהלך הימים הקרובים נעדכן אתכם  על מועד בו יגיע למודיעין  עורך דין  מטעמו באחד הערבים ויעמוד לרשותכם באימות וחתימה על תצהירים אלה. השירות אינו בתשלום.

   

  חברים שלא יכולים להגיע במועד שייקבע יכולים להגיע למשרדי עוה"ד בת"א בתיאום מראש (טלפון 03-5229091) ו/או להחתים עו"ד אחר מטעמם.

 • 09/02/16
  חברי הקבוצה שלום,

  1.     ציר הרישוי– לשמחתנו ועדת הליווי אישרה ברמה העקרונית את תכנון הפרויקט ואנו מתקדמים לקראת הגשת בקשות להיתרי בנייה. בעיתוי הנוכחי מתכנני הפרויקט מתאמים את התכנון לצורכי הרישוי למול הגורמים השונים בעיריית מודיעין ומחוצה לה, כדוגמת כיבוי אש, חברת חשמל, בזק, הוט וכדומה. היעד הוא לסיים את כלל התיאומים הללו עוד החודש ומיד עם סיומו להגיש לעירייה את הבקשות להיתרי הבנייה, לצורך פתיחת תיק ודיון בוועדה. הצפי לקבלת היתר במהלך קיץ 2016.

  2.     ציר בחירת קבלן מבצע- עם סיום תיאומי התכנון הנ"ל יתחיל התכנון המפורט של כלל תוכניות הביצוע. תוכניות אלו ישמשו לא רק לצורכי הביצוע אלא גם לצורך עריכת תחרות בין קבלני ביצוע לקבלת הצעות מחיר. צפי לעליית קבלן בסמוך לקבלת היתר.

  3.     ציר המימון הבנקאי– בוצעה פנייה לכלל הבנקים הגדולים בתחום לצורך קבלת הצעות למימון הפרויקט ומתנהל בשלב זה הליך מו"מ לקראת בחירת בנק ע"י נציגות הקבוצה, בחירה שאמורה להתבצע החודש. עם בחירת הבנק המלווה נוציא אליכם תדריך מפורט בנושא, שיכלול פירוט לגבי תהליך האישור ע"י הבנק של כל אחד ואחד מכם, הון עצמי ככל שיידרש, המסמכים הנדרשים מכם, תנאי ההלוואות כולל הריביות, עמלת הליווי הבנקאי וכו', על מנת שנוכל להתחיל את תהליכי האישור העקרוני של תיקי ההלוואות הפרטניים.

 • מצ"ב טופס פרטים אישיים. אנו מבקשים מכל החברים שטרם מלאו טופס זה ושלחו אלינו לעשות זאת בהקדם. – לחץ להורדה
  יש למלא את הטופס על כל שדותיו ולשלוח במייל  ל-
  Sharon@ayala-agam.com  או בפקס 03-6955771.

 • חברי קבוצה נכבדים שלום רב,
  פנייה זו רלוונטית לגבי כל אותם חברים אשר לאחר הזכייה במכרז, הצהירו בפני מיסוי מקרקעין כי ברשותם דירה אחת נוספת אותם הם מתחייבים למכור תוך 12 חודשים מהמועד בו יקבלו את הדירה החדשה.
  מי שכבר הספיק למכור את דירתו הקודמת עמד בתנאי המכירה ופנייה זו לא רלוונטית אליו.

  ובכן, במיסוי מקרקעין הקפיאו את השומות לתקופה של 24 חודשים החל מיום 31.12.14 (מועד הזכייה במכרז) ועד ליום 31.12.16.
  יצוין, כי לא ניתן להקפיא את השומות לתקופה ארוכה יותר (מבחינה טכנית במחשבי הרשות).
  בנסיבות אלו פנינו לרשות המיסים וביקשנו לחדש את ההקפאה לשנתיים נוספות והנושא בטיפול.
  ייתכן וחלקכם כבר הספיק לקבל מכתב מרשות המיסים לפיו לא עמדתם בתנאי המכירה או שמועד ההקפאה יפוג בקרוב.
  בכל מקרה, הנושא בטיפולינו מול רשות המיסים.
  למען הספר ספק, אבקש מכל מי שקיבל מכתב מרשות המיסים בעניין זה, להעביר מיידית עותק אל משרדנו במייל חוזר למייל הזה או בפקס 03-5230723.

Top
נגישות