102 יח"ד בשכונת צפון הכרם, עכו

לב עכו

על הפרויקט

הפרויקט ממוקם בשכונת צפון הכרם בעכו
וכולל דירות 3, 4, 5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים גדולים.

הדירה החדשה שלכם בלב עכו 

כבר שנים אתם משלמים שכר דירה? נמאס לכם ואתם רוצים לקנות דירה שתהיה שייכת רק לכם? משהו שתוכלו לשלם עליו ולדעת שלא משנה מה יקרה, הוא יישאר שלכם? אתם צודקים. לכל אחד מאתנו בישראל יש חלום להיות בעל נכס שרשום על שמו בטאבו. מצד שני, לא פעם דירות בישראל עלולות להיות יקרות ולכן טבעי שתשאלו את עצמכם: איזה פרויקטים של בניה באמת יכולים להיות רלוונטיים עבורכם? אם אתם בדילמה, הגיע הזמן שתכירו את עמותת לב עכו. כפי שבוודאי ידוע לכם, עמותה. כמו עמותת לב עכו, זה למעשה סוג של תאגיד שהוקם ללא מטרות רווח. במקרה של עמותת בניה, למעשה מדובר על ארגון שמייסד אזור מגורים עבור החברים בעמותה. במידה וישנו מכרז, העמותה למעשה מצרפת חברים וכך ניתן לרכוש דירה באותו אזור מגורים שנבנה על ידי העמותה. זה נשמע לכם מעניין? חכו שתראו מספר פרויקטים בעכו שנבנו בצורה כזאת ותראו שאתם הולכים להתאהב הרבה יותר ממה שחשבתם. 

פרויקט בעכו שתמצאו בו בדיוק מה שאתם מחפשים 

עשיתם חיפוש בנושא של פרויקטים בעכו וראיתם שיש אפשרויות שונות שיכולות להיות מעניינות? אם כך, טבעי שאתם תוהים לאיזה מכל אותם פרויקטים בעכו כדאי לכם לפנות ולגשת כדי להתרשם. אם אתם מחפשים פרויקטים חדשים בעכו, כדאי שתפנו אל שכונת הכרם עכו, כי כאן בדיוק תמצאו את מה שאתם מחפשים. עמותת לב עכו בנתה כאן פרויקט חדש שכולל דירות בגדלים שונים. משמעות הדברים היא שמדובר על אחד מאותם פרויקטים חדשים בעכו שבהם לבטח תמצאו את מה שאתם מחפשים. במקרה של שכונת הכרם עכו אתם יכולים למצוא פרויקט עם: 

 • דירות שלושה חדרים 
 • דירות ארבעה חדרים 
 • דירות חמישה חדרים 
 • דירות גן 
 • פנטהאוזים גדולים במיוחד 

בנוסף, כדאי לדעת שמדובר על אחד מאותם פרויקטים חדשים בעכו שגם ממוקמים באזור אטרקטיבי מאוד. לכן, בין אם אתם מחפשים מקום קטן שתוכלו לגור בו רק שניכם ובין אם דרושה לכם דירה גדולה כי יש לכם שלושה ילדים, הפרויקט של עמותת לב עכו שווב בדיקה מקרוב. 

לקנות דירה בראש שקט – הכירו את הפרויקט של אילה אגם 

אם יצא לכם בעבר לדבר עם אנשים שקנו דירות בפרויקטים חדשים בארץ, אתם בוודאי מכירים גם את הקושי שבדברים. לא פעם מדובר על דירות שאומנם נבנו במהירות, אך הן אינן עומדות בסטנדרטים מספיק גבוהים. זה אומר שכבר בחודשים הראשונים במגורים בדירות כאלה הדיירים סובלים מנזילות, מרטיבות ועוד תופעות לא נעימות. חוששים שכל זה יקרה גם לכם? כדאי שתדעו: במקרה של דירות חדשות בפרויקטים מיוחדים בעכו, זה לא יקרה. מעבר למיקום המושלם של הפרויקט, מדובר על מבנה שנבנה על ידי חברה מוכרת ובעלת מוניטין: אילה אגם. לכן, אם אתם כבר עושים את הצעד וקונים לעצמכם דירה, או אולי דירה להשקעה, למה שתתפשרו על פחות מהטוב ביותר שקיים? מדובר על חברה בעלת ניסיון רב שנים. לכן תוכלו להיות בטוחים שבין אם אתם קונים דירה קטנה במיוחד ובין אם זה הולך להיות פנטהאוז עם הנוף הכי יפה שיש בעכו, אתם תצאו מרוצים. כדאי לדעת ששכונת צפון הכרם בעכו היא שכונה מאוד נוחה למגורים. יש כאן את כל השירותים הקהילתיים הנדרשים ולכן אתם יכולים להיות שגם מהבחינה הזאת מדובר על בחירה שלא תצטערו עליה. הגיע הזמן שתעשו את הצעד ותרכשו למשפחה שלכם דירה, אז למה לדחות את הדברים עוד ועוד? 

מיקום במפה

גלריית תמונות

לב עכו

יולי 2020

לב עכו

יולי 2020

לב עכו

יולי 2020

לב עכו

יולי 2020

פברואר 2018

פברואר 2018

אוקטובר 2017

אוקטובר 2017

יולי 2017

יולי 2017

מרץ 2017

מרץ 2017

אוגוסט 2016

אוגוסט 2016

יוני 2016

יוני 2016

מרץ 2016

מאי 2016

מרץ 2016

מרץ 2016

צור קשר

  ידוע לי כי בהשראת פרטים האישים אני מאשר/ת קבלת שיחת טלפון שיווקית וחומרים פרסומים בנוגע לפרויקט מחברת אילה אגם וזאת גם אם ועל אף שפרטי נמצאים במאגר "אל תתקשרו אלי" של הרשות להגנת הצרכן.

  מהי עמותה?

  עמותה הינה תאגיד ללא מטרת רווח (מלכ"ר)- גוף משפטי המאוגד על- ידי מספר חברים, שהוקם, נרשם ומתנהל בכפוף לחוק הספציפי המתייחס לאותו תאגיד ולשם הגשמת המטרות שלשמן הוקם.
  עמותת בניה הינה עמותה שהוקמה על ידי מייסדיה על מנת להקים אזור מגורים עבור חבריה.
  במקרה של התמודדות במכרז, העמותה פועלת בדרך של צירוף חברים לעמותה בשלב הקודם למועד האחרון להגשת הצעה במכרז, במטרה לצרף מינימום חברים כמספר יח"ד שניתן לבנות על אותו מגרש.
  העמותה רוכשת את המקרקעין בנאמנות עבור חבריה ("הנהנים") ומתקשרת בהסכמים שונים כנאמן (באמצעות הוועד המנהל), לשם קידום מטרותיה ובכלל זה הסכמים על יועצי תכנון, קבלן מבצע, חברת ניהול, בנק מממן וכיוצ"ב.

  כניסה למידע לרוכשים

  מידע לרוכשים

  הודעות

  • 09/11/16

   הרינו לעדכנכם כי בשעה טובה, הליווי הבנקאי יצא לדרכו.
   כחלק מנהלי התשלום בבנק הפועלים, נמסרו לידינו שוברי תשלום אישיים לכל דייר.
   דייר אשר יהיה מעוניין לשלם בגביות הבאות מהון עצמי, יוכל להשתמש בשובר בעת התשלום בבנק הדואר או בסניף הבנק, וכך השובר ישמש כאסמכתא על ביצוע העברה לפרויקט.
   השוברים האישיים נמצאים אצל גלי, נבקשכם בזמנכם הפנוי להגיע אליה ולאספם.
   במידה וישנה בעיה כלשהי או שאלות נוספות, ניתן לפנות למיכל נחמני בטלפון 077-6621746

  • 12/07/16

    שלום לחברי עמותת לב עכו,

   כידוע לכם, כל חבר עמותה הפותח מסגרת אשראי בבנק המלווה, חייב להעביר לידי הבנק פוליסת ביטוח חיים על מלוא מסגרת האשראי שאושרה.  על מנת לייעל את תהליך פתיחת מסגרות האשראי , סוכנות הביטוח של בנק הפועלים החלה בימים אלו בפניות לחברי העמותה אשר פותחים מסגרת אשראי, בנושא פוליסות ביטוח החיים . אנו מזכירים כי תשלום הפרמיה לביטוח החיים מבוצע אך ורק לאחר משיכת כספים בפועל! כך שבמידה ודייר פותח מסגרת אשראי אך אין בכוונתו להשתמש בה- הוא לא יחויב בתשלום פרמיה לביטוח חיים. אנו מבקשים את שיתוף הפעולה המלא שלכם בנושא, וביצוע הביטוח עוד בטרם הגעתכם לסניף לחתימה על מסגרת האשראי.

  • 05/07/16

   חבר עמותה יקר שלום רב,
   כהכנה למפגשים האישיים שתואמו בבנק המממן  בין התאריכים 10-21 לחודש יולי 2016  מצ"ב תדריך הגעה לבנק פועלים .

   הנכם מתבקשים להגיע בזמן לפגישה עם כל החומר הנדרש (פנקס צ'קים, ת"ז מלאה כולל ספח, דפי בנק של 3 חודשים אחרונים, 3 משכורות אחרונים- נא קראו בעיון שוב את התדריך שיצא אליכם במייל ב 15/06/2016)

  • 11/04/16

   חבר עמותה יקר שלום רב,
   אנו שמחים לעדכן כי לאחר מאמצים מרובים ותהליך מורכב בו הושקע זמן רב מצד כל הנוגעים בדבר (אילה אגמ, וועד העמותה, עורכי הדין של הפרויקט, בנק הפועלים), אישר בנק הפועלים לעבור לשלב הבא והמשמעותי ביותר בתהליך, שהוא החתמת כל אחד ואחד מהדיירים על תיקי ההלוואות (מי ששילם מראש את כל אומדן עלות יחידת הדיור שלו יוחתם בבנק על מסמכי "תיק הון עצמי").

   תהליך תחילת החתמת הדיירים צפוי בחודש מאי 2016. מצ"ב תדריך פתיחת מסגרות אשראי אותו הנכם מתבקשים לקרוא בעיון ולהעביר בהקדם את המסמכים הנדרשים לגב' מיכל נחמני.

  • 01/02/16

   חבר עמותה יקר שלום רב,

   הקבלן מתקדם בביצוע בניין 1 ו 2 ועד כה על פי הנתונים שקיבלנו מהקבלן טרם נסגר ולא תיק אחד עם תכנית מטבח, אדריכלות, חשמל  ואינסטלציה.

   שימו לב, כי במידה ולא תסיימו בחירת מטבח והגשת התכניות הנ"ל למתאמת שינויי דיירים ואישורם על פי לוחות הזמנים  הנדרשים, הקבלן ממשיך בביצוע הבניין  ואילו אתם תאלצו לשלם על השינויים לאחר ביצוע (תשלום גבוה יותר) וזאת רק במידה והקבלן יאשר השינויים לאחר הביצוע.

   הנכם מתבקשים ונדרשים בכל לשון של בקשה לסגור בחירת מטבח ולהעביר את התכניות הנדרשות (מטבח, חשמל, אדריכלות ואינסטלציה) ולקבל על כך תמחור ואישור של הקבלן לא יאוחר מה 01/03/2016.

   לטיפולכם המהיר נודה.

  • 13/01/16

   חבר עמותה יקר שלום רב,
   בהמשך למידעון שהועלה לאתר האינטרנט בתחילת החודש ברצוננו להבהיר מס' נקודות חשובות בנושא תהליך שינויי דיירים:

   הנכם רשאים לבצע שינויים פנימיים שיפורטו בהמשך ללא כל תשלום/ עלות נוספת ומבלי שהדבר יגרום לדחיית מועד המסירה של יחידת הדיור שלכם וזאת בכפוף לתנאים הבאים:
   1. שינוי במיקום מחיצות/קירות הפנים בדירה:
   * השינוי המבוקש לא יגרום לשינוי במיקום עמודי בטון המשולבים במחיצה.
   השינוי המבוקש אינו של מחיצות הגובלות בחדר אמבטיה ושאו מקלחת.
            * השינוי המבוקש לא יגדיל את שטח ו/או עובי ו/או גובה המחיצה.

   2. שינוי במיקום כיור או אסלה:
            * המיקום החדש יהיה בתוך אותו חלל המקורי בו תוכמן הכיור או האסלה.
   * המיקום החדש יהיה במרחק שלא יעלה על 1.5 מ' מהמיקום המקורי.
   * הכיור או האסלה אינם ממוקמים בצמוד למחיצה ו/או עמוד מבטון.
   השינוי ניתן לביצוע מבחינה תכנונית והנדסית.

   3.      שינוי במיקום שקעי חשמל, טלפון, מפסקי חשמל ושקעי טלוויזיה:
            * השינוי המבוקש הוא במיקום של נקודות בתוך החלל המקורי/החדר.
            * השינוי המבוקש יתייחס למיקומן של עד 15 נקודות חשמל/טלפון וכו'.
            * השינוי לא יגרום לפיצול נקודה אחת , רבת חיבורים, לנקודות נפרדות.
   * אין מניעה תכנונית ו/או הנדסית למקם את הנקודה במיקום המבוקש.

  • 25/11/15

   הקבלן החל עבודות עפר וחפירה למרתף ובימים אלו מסיים את עבודות החפירה.
   במקביל החל קידוחי יסודות מבנים 1 ו-2 ובימים הקרובים יחלק קידוחי יסודות למרתף.
   הקבלן החל לזמן דיירים ראשונים לשינויי דיירים ובמהלך החודשיים הקרובים יזמן את כל הדיירים להנעת התהליך מולו.
   אשת הקשר לשינויי דיירים היא ויקי בן טל וכתובת המייל שלה מופיעה מטה ברשימת אנשי הקשר לפרויקט

  • 13/08/15

   חבר עמותה יקר שלום רב,

   במידעון האחרון שיצא אליכם עודכנתם כי חברי הוועד בחרו לאשר קבלן ביצוע לפרויקט.

   אנו שמחים לבשר לכם כי במהלך השבוע האחרון נחתם ההסכם בין העמותה לבין חברת תאופיק זידאן בע"מ אשר נבחרה כקבלן המבצע של הפרויקט.

   מדובר בחברה קבלנית בסיווג ג' 5 ובעלת ניסיון בבניית בניינים וצמודי קרקע. בימים אלו נערך הקבלן להתארגנות ולהתכנסות בשטח .

  • 19/07/15

   אנו שמחים לבשר לכם כי בשעה טובה קיבלנו היתרי בניה סופיים לפרויקט. במקביל, ההליך לבחירת קבלן מבצע לפרויקט, נמצא בשלבים סופיים. הקבלן המבצע שייבחר, לאחר בדיקת ואישור הבנק, ידאג להעביר אליכם תיק דייר בו תמצאו תכניות אדריכליות של הדירה, אינסטלציה, חשמל, מיזוג ומטבחים, רשימת ספקים ריצוף, קרמיקה, שיש, מטבח וכו'…). כמו כן יימסרו הנחיות, מחיקון ולוחות זמנים לביצוע שינויים פנימיים בדירה למי שיחפוץ בכך. בנוסף, כידוע לכם- אנו נמצאים בעיצומו של הליך אישור חברי העמותה בבנק הפועלים. לאחר שכל חברי העמותה יאושרו בבנק תזומנו לפתוח מסגרות אשראי. גם לגבי נושא זה נוציא הודעה מסודרת לגבי מועדים והמסמכים הנדרשים. בשלב זה אנו מבקשים שיתוף פעולה מלא של חברי העמותה בקשר למסמכים הנדרשים על ידי הבנק לשם אישור החברים. לא נוכל לצאת לדרך ללא אישור כלל החברים על ידי הבנק והדבר גורם לעיכובים מיותרים.

  • 19/07/15

   לתשומת לבכם ישנם חברים שטרם העבירו מסמכים נדרשים לטובת הבנק המלווה. אנו מזכירים לכם כי אי שליחת המסמכים בזמן הנדרש יגרום לעיכובים בלוחות הזמנים של הפרויקט.

  Top
  נגישות