פרויקט של 93 יח"ד, מגדל מגורים מתקדם בשכונת "פסגת אונו" היוקרתית. יצחק רבין 14, קרית אונו.

על הפרויקט

במסגרת הפרויקט הוקם מגדל יוקרה של 23 קומות ברחוב יצחק רבין.
תמהיל הדירות כולל דירות של ארבעה וחמישה חדרים, דירות גן, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים.
המגדל נבנה בשכונה החדשה של קריית אונו, המשקיפה לים.
בשכונה יש מגוון רחב של שירותים קהילתיים, שבהם גן ילדים, בית ספר, תנועות נוער ועוד.
מיקום הפרויקט מאפשר גישה נוחה לכביש 471.

פרויקט מגורים חדש בפסגת אונו – אל תפספסו אותו

אם אתם נמצאים היום בשלב שבו אתם מחפשים מקום טוב לרכישת דירת מגורים, כמובן שאפשר להבין את הדילמה שלכם. לא חסרות דירות בישראל למכירה ולמען האמת, בשנים האחרונות אפשר גם למצוא לא מעט פרויקטים בהתהוות. לכן טבעי שתהיה לכם התלבטות. מה שכן, אם אתם מחפשים מקום טוב באזור קריית אונו, אתם לא יכולים שלא להכיר את גל הפסגה – פרויקט מקסים בשכונת פסגת אונו היוקרתית. בין אם אתם כבר גרים באזור ובין אם פשוט יצא לכם לבקר שם לא מעט פעמים, בוודאי ברור לכם ששכונת פסגת אונו לא במקרה זוכה להצלחה. לכן, אם אתם חולמים על מקום מתקדם, יוקרתי ועל חיים בבניין מפואר, שווה לבדוק את הפרויקט הזה מקרוב.

גל הפסגה – מה מחכה לכם שם?

גל הפסגה הינו פרויקט חדשני ומיוחד שבמסגרתו הוקם מגדל מגורים יוקרתי ויוצא דופן. בבניין יש לא פחות מ23 קומות ואין ספק שאם תבדקו את הדירות שמחכות לכם בו, תמצאו בקלות את מה שאתם מבקשים לעצמכם. במסגרת הפרויקט היוקרתי הזה נבנו דירות מגוונות כמו:

 • דירות של ארבע חדרים
 • דירות של חמישה חדרים
 • דירות גן
 • מיני פנטהאוזים
 • פנטהאוזים

לכן ברור מדוע כל משפחה יכולה למצוא שם בדיוק את מה שהיא מבקשת. אם כל זה לא מספיק לכם, חשוב להבין שהבניין הזה, ששוכן בשוכנת פסגת אונו, למעשה כולל גם את הנוף של הים. זה אומר שתוכלו לקנות לכם שם דירה, לשבת בנחת ולהשקיף את נופו הקסם והמרגיע של הים התיכון, כך שטבעי שעוד ועוד משקיעים יחשבו על האופציה הזאת בחיוב.

הכירו את השכונה

אם מה שעוד לא לגמרי ברור לכם לגבי רכישת דירה בפרויקט החדש בקריית אונו זו שאלת השכונה עצמה, כדאי שתדעו: זו שכונה נוחה ביותר. ניתן לראות שבשכונת פסגת אונו מחכים לכם כל השירותים שתוכלו לחשוב עליהם. למשל, אם יש לכם ילדים קטנים תוכלו להתנהל איתם בנוחות באזור הזה, שכן יש במקום גן ילדים ובית ספר. יש כמובן גם תנועות נוער שונות ולא חסרים גם שירותים קהילתיים. לכן, אם עד היום חייתם במקום שמבחינת השירות בו לא היה לכם נוח, אין ספק שהפרויקט הזה הולך לשנות את הדברים. זה לא במקרה שמשפחות רבות שרוצות לרכוש דירות חדשות כבר באו לראות דירות לדוגמה בפרויקט הזה. נסו זאת גם אתם ותראו שאתם הולכים להתאהב, ובגדול.

בנייה ברמה גבוהה

בין אם בעבר יצא לכם לקנות דירה חדשה מקבלן ובין אם זו הפעם הראשונה שאתם עושים זאת, חשוב שתדעו שכאן הרמה היא אחרת לגמרי. החברה שאחראית על בניית הפרויקט המדובר היא חברת אילה אגם, ואיתה אתם יכולים להיות בטוחים שאתם במקום הנכון. בניגוד להרבה מאוד בניינים אחרים רבי-קומות שנבנים בישראל, כאן ליקויי הבנייה שואפים לאפס. לכן, אם אתם לא רוצים לרכוש דירה חדשה ולמצוא את עצמכם מתמודדים כבר בתחילת הדרך עם שלל תיקונים שצריך לבצע, הפרויקטים של אילה אגם יכולים לעניין אתכם. סטנדרט המגורים שמציעה החברה בכל אחד מהפרויקטים שלה הינו הגבוה ביותר שתוכלו למצוא, אז למה שתתפשרו על משהו אחר? מגיע גם לכם, כמו להרבה אנשים אחרים בישראל, לחיות ברמה גבוהה. ליהנות מדירה חדשה שאיש מעולם לא גר בה לפניכם ולשטוף את העיניים בכל יום מול הנוף הכי יפה במזרח התיכון. קריית אונו, ובמיוחד באזורים המיוחדים שלה, היא משהו שאין שני לו, אז למה אתם מחכים?

מיקום במפה

גלריית תמונות

נובמבר 2013

אוגוסט 2013

יולי 2013

יולי 2013

יולי 2013

יולי 2013

יולי 2013

מרץ 2013

יולי 2012

יולי 2012

צור קשר

  ידוע לי כי בהשראת פרטים האישים אני מאשר/ת קבלת שיחת טלפון שיווקית וחומרים פרסומים בנוגע לפרויקט מחברת אילה אגם וזאת גם אם ועל אף שפרטי נמצאים במאגר "אל תתקשרו אלי" של הרשות להגנת הצרכן.

  מהי קבוצת רכישה?

  עמותה הינה תאגיד ללא מטרת רווח (מלכ"ר)- גוף משפטי המאוגד על- ידי מספר חברים, שהוקם, נרשם ומתנהל בכפוף לחוק הספציפי המתייחס לאותו תאגיד ולשם הגשמת המטרות שלשמן הוקם.
  עמותת בניה הינה עמותה שהוקמה על ידי מייסדיה על מנת להקים אזור מגורים עבור חבריה.
  במקרה של התמודדות במכרז, העמותה פועלת בדרך של צירוף חברים לעמותה בשלב הקודם למועד האחרון להגשת הצעה במכרז, במטרה לצרף מינימום חברים כמספר יח"ד שניתן לבנות על אותו מגרש.
  העמותה רוכשת את המקרקעין בנאמנות עבור חבריה ("הנהנים") ומתקשרת בהסכמים שונים כנאמן (באמצעות הוועד המנהל), לשם קידום מטרותיה ובכלל זה הסכמים על יועצי תכנון, קבלן מבצע, חברת ניהול, בנק מממן וכיוצ"ב.

  מידע לרוכשים

  הודעות

  • 28/11/16

   חברי עמותה נכבדים שלום רב,
   בהמשך לאספה הכללית שנערכה ביום חמישי ה 24/11 מצ"ב המצגת שהוצגה באספה.
   כידוע לכם חברת מליבו נכנסה להליך של הקפאת הליכים. החברה לא מעניקה שירותי בדק לתיקון הליקויים הקיימים.
   וועד העמותה בוחן בשלב זה דרכי פעולה לשם מתן פתרונות בנושא הליקויים והבדק.
   בשלב זה החליט הוועד לרכז את רשימת הליקויים הקיימים אצל כל אחד מהדיירים.
   בהתאם לכך, נבקש כי תשלחו אלינו באופן מרוכז את כלל הליקויים הקיימים בביתכם בפורמט של הטופס המצ"ב.
   יצוין כי הדבר נעשה לצורך ריכוז הנתונים באופן מסודר, ועל מנת שניתן יהיה להציגם בפני הנאמן להקפאת הליכים ו/או בכל הליך אחר שיתנהל, ככל שיהיה צורך.
   מובהר כי אין בכך התחייבות של העמותה ו/או חברת אילה ו/או מי מטעמם לתיקון כלל הליקויים שתפרטו ו/או חלקם והדבר נעשה לשם ריכוז הנתונים כאמור לעיל.
   כמובן, שאנו נעדכן אתכם בהתפתחויות.
   אבקש למלא טופס בכתב ברור ובתמציתיות ולשלוח סרוק במייל חוזר לכתובת Sharon@ayala-agam.com.
   פרוטוקול האספה יישלח אליכם לקראת סוף השבוע- תחילת שבוע הבא.

  • 31/10/16

   חברי עמותה נכבדים שלום רב,
   אבקש לעדכן אתכם בשני נושאים: האחד, נושא רישום הזכויות. השני, המצב המשפטי של חברת מליבו.

   א. רישום הזכויות:
   רישום הזכויות בלשכת רישום המקרקעין (טאבו) מתחלק לשני שלבים.

   שלב א' – רישום זכויות החכירה על שם העמותה, רישום משכנתא לטובת בנק לאומי אשר ליווה את הפרויקט ורישום הערות אזהרה לטובת כל אחד מחברי העמותה.

   שלב ב'- רישום בית משותף והעברת זכויות החכירה מהעמותה לחבריה בדירות הרלוונטיות. בשלב זה תירשם משכנתא פרטנית על היחידה של חבר העמותה הרלוונטי, ככל שיש לו משכנתא.

   איפה אנו עומדים ?
   כתנאי לקבלת חוזה חכירה לעמותה היה על העמותה להעביר לרמ"י (רשות מקרקעי ישראל) מספר מסמכים ואישורים, ובין היתר, אישור בנושא עודפי העפר שהעמותה הוציאה מהשטח (רמ"י נוהגת לגבות כספים בגין עודפי העפר).

   במקרה שלנו, הטענה היתה כי עודפי העפר הועברו לקבלן אשר ביצע את עבודות הפיתוח מטעם משרד השיכון ועל כן העמותה לא צריכה לשלם דבר. טענה נוספת מטעם משרד השיכון היתה כי חלק מעודפי העפר נשפכו במקומות אסורים. בעניין זה פעלנו רבות מול הקבלן שביצע את עבודות הפיתוח הן במישור המשפטי והן בשיחות ופגישות רבות באמצעות חברת הניהול אילה אגמ ובאמצעות יו"ר וועד העמותה. (הערכה גסה שבמקרה של תשלום- מדובר היה בסדר גודל של כ – חצי מיליון ₪ שהיה על העמותה לשלם).

   הנושא נמשך זמן רב, אולם בסופו של יום משרד השיכון קיבל את טענותינו ולפני כחודשיים הונפקו לעמותה חוזי החכירה.
   חוזי החכירה נחתמו מיד על ידי מורשי החתימה של העמותה אולם קיבלנו אותם חזרה, חתומים גם על ידי רמ"י, רק לפני חג הסוכות.

   אנו מעריכים כי תוך מספר ימים נגיש את הבקשה לרישום החכירה והמשכנתא של בנק לאומי לטאבו.
   לאחר שנקבל אישור בדבר רישום החכירה, נגיש את הבקשות לרישום הערות אזהרה לטובת חברי העמותה.
   יצוין כי סיומו של הליך זה, הוא שיאפשר לחברי העמותה למחזר משכנתאות באמצעות בנקים אחרים (שאינם בנק לאומי), הואיל ובסיום ההליך ניתן יהיה לרשום בטוחה (הערת אזהרה) גם לבנקים אחרים, וכן לחתום על התחייבות לרישום משכנתא לטובת אותו בנק. הסבר מפורט יותר אודות הליך המחזור והמסמכים הרלוונטיים, יועבר בהמשך.

   בהערכה גסה, סיום הליך שלב א' ייקח כחודשיים. אני מאוד מקווה שהתיקים לא יתעכבו בטאבו פ"ת בזמן בלתי סביר (חשוב לציין כי מדובר ב 148 הערות אזהרה וידוע לנו כי טאבו פ"ת נמצא בעומס עבודה). אנו ננסה לזרז את התהליך ככל הניתן.

   כמובן שנעדכן אתכם בהתפתחויות.

   ב. חברת מליבו:
   אני מניח שחלקכם הגדול, עוקב בתקשורת אחר ההתפתחויות של חברת אורתם סהר וכן של חברת מליבו אשר בנתה את הפרויקט של העמותה.

   בכל מקרה, חשוב לעדכן את כולם כי ביום 26.10.16 ניתן על ידי בית המשפט המחוזי בתל אביב צו להקפאת הליכים כנגד החברות הנ"ל.

   כנאמני החברה מונו עו"ד ורו"ח חיצוניים אשר אמורים להגיש לבית המשפט דוח אודות מצב החברה עד 13 בנובמבר.

   המשמעות של צו הקפאת ההליכים הוא שנושים של החברה לא יוכלו לפעול כנגד החברה. בכלל זה נתקבלה החלטה כי לא ניתן יהיה לחלט ערבויות של החברה אלא באישור בית המשפט.

   בנוסף, בית המשפט קבע כי בשלב זה "אין מקום להפעלה של עסקי החברות". הדבר מסביר מדוע אין מענה בחברה בכלל ומענה בנושא של תיקון ליקויי בדק בפרט.

   לא ברור כרגע מה יעלה בגורל החברה. דרך אפשרית היא כי הנאמנים ימשיכו את פעילות החברה. דרך אחרת היא כאמור לעיל למכור את החברה, ואז השאלה היה האם מכירת החברה תכלול התחייבויות לביצוע בדק וכו'.

   אנו מקווים כי בקרוב יתבהר המצב ובכל מקרה, בימים אלו פועלים הגורמים השונים בעמותה ללמידת הנושא , ואמורה להיערך בקרוב פגישה של וועד העמותה יחד עם חברת הניהול והיועצים המשפטיים במהלכה נקבל החלטה לגבי דרך הפעולה הרצויה.

   עדכון בנושא זה יועבר אליכם בהקדם.
   כמו כן תתקיים בקרוב אסיפה כללית- הודעה מסודרת תועבר אליכם מחברת הניהול בקרוב.

  • 23/03/16

   חבר עמותה יקר שלום רב,
   תחת הגב' מרסל מימון גיל מנהלת שירות שנת בדק באורתם מליבו יש את הגב' לימור ביטון שמסייעת בטיפול בליקויים במסגרת שנת הבדק.

   פרטי ההתקשרות ללימור:
   דוא"ל limor-b@ortams.co.il
   טלפון 03-7556635
   פקס 03-7556677
   נא שימו אותי בהעתק למייל שאתם שולחים אליהם.
   נותרו 5 חנויות למכירה. מי שעדיין מעוניין ברכישת חניה נוספת נא לפנות אליי במייל חוזר.
   פורים שמח.

  • 17/02/16

   חבר עמותה קר שלום רב,

   לפני כשבוע הוציא הקבלן "אורתם מליבו" את מנהל העבודה מטעמו בפרויקט (מוחמד) ללא כל הודעה מוקדמת וללא ידיעתנו.

    

   בשיחות שערכנו עם נציגי הקבלן נמסר כי בימים הקרובים כל נושא הטיפול בליקויים הקיימים והעתידיים באם יהיו יעברו למחלקת הבדק של החברה. לאחר פניות רבות אליו הקבלן העביר היום פרטי התקשרות עם מחלקת הבדק.

    

   אשת הקשר לשנת בדק מטעם הקבלן: הגב' מרסל מימון גיל

    

   כתובת דוא"ל- marsel@ortams.co.il | טלפון – 03-7556630

   פקס – 03-7556677

    

   נבקשכם להעביר אל מרסל את הבעיות הקיימות בדירתכם להמשך טיפול. בנושא המייל יש לציין מס' דירה ובניין ואת מהות התקלה.

    

   במקביל, חברת אילה א.ג.מ ו יו"ר הוועד, עדי יחזקאל, פועלים בכל הדרכים האפשרויות מול חברת מליבו על מנת שחברת מליבו תבצע ללא דיחוי את המשך התיקונים והטיפול בכל הליקויים הקיימים.

    

   במהלך שבוע הבא תתואם פגישה דחופה של הבעלים של מליבו, אמיר נחום, יחד עם ג'קי סוויסה ועדי יחזקאל.

    

   אנו נעדכנכם בהמשך בפרטים.

  • 19/11/15

   דייר יקר שלום רב,
   נתבקשנו על ידי הקבלן ליידע אתכם כי  ביום שישי 27/11 תערך הפעלה של המערכת הסולרית בדירות שבקומות 9-15
   הנכם מתבקשים להיות בדירה (או נציג מטעמכם) בין השעות 8-12.
   דייר או מי מטעמו  שלא יהיה נוכח באותה עת בדירתו  לא תהיה אפשרות להפעיל אצלו את המערכת הסולרית ובנוסף יפגע גם בשאר הדיירים אשר מעליו/תחתיו.

   נודה לשיתוף הפעולה שלכם.

  • 03/11/15

   חבר עמותה יקר,
   מצורף קובץ של האספה הכללית שנערכה ב 02/11/2015.
   ברצוננו לברך אתכם על כניסתכם לדירות ומאחלים לכם בהצלחה.
   חברים שלא היו באספה מוזמנים לפנות למר חנניה וייס, מנהל הבניינים, ולקבל ממנו שי מזוזה מחברת אילה א.ג.מ לרגל סיום הפרויקט.

  • 18/10/15

   חבר עמותה יקר שלום רב,
   לאחרונה הגיעו אלינו תלונות של  דיירים על בעיות במערכת המיזוג מול ספק המזגנים חברת ארקום.
   יובהר בזאת כי הקבלן מליבו הינו האחראי על ספק המזגנים.
   נציגי הקבלן עודכנו על ידנו בתלונות והונחו לפעול מול חברת ארקום על מנת שתבצע את עבודתה בצורה מקצועית ומהירה.

   המשך בהודעה הבאה

  • 18/10/15

   חברת הוועד, הגב' אלמוג ענת , שוחחה עם נציגי חברת ארקום וסכמה מולם כי היא תרכז את הבעיות והתלונות שיש לחברי העמותה ותשלח אליהם על מנת שיתנו מענה מהיר.
   כתובת דוא"ל של ענת – anat.almog@sbi.co.il
   לפיכך, כל מי שיש לו בעיה הקשורה למיזוג דרך חברת ארקום מתבקש לפנות בהקדם במייל לענת. יש לציין את מס' הדירה, בניין, שם מלא ופירוט הבעיה.
   שבוע טוב.

  • 18/10/15

   כמו כן נתבקשנו להעביר אליכם הודעה של אב הבניין, מר חנניה וייס-
   לאור תחילת האכלוס והגעת בעלי מקצוע וחברות הובלה, אין הקפדה ופיקוח מצד הדיירים על השארת לובי וחדרי המדרגות וכן קומת החניון 1- בה משתמשים המובילים בצורה נקייה. אזורים אלו נמצאים באופן קבוע עם אריזות, קרטונים וכו׳.
   אנו מבקשים להביא לידיעתם כי לרשות הדיירים ובעלי המקצוע מכולות לפסולת ומתקני איסוף קרטונים בחזית הבניינים.
   אתם חיים בבניין משותף אנא דאגו על סדר וניקיון הסביבה ושלמות הבניינים.

  • 12/10/15

   בשעה טובה בתאריך 16/09/15 התקבל טופס 4 ל-2 הבניינים.
   במהלך תקופת החגים נמסרו שטחים ציבוריים לידיי נציגי הוועד וחברת ניהול ותחזוקה.
   במהלך חול המועד סוכות החל הקבלן לזמן את הדיירים לקבלת המפתח ומסירת חזקה.
   בימים אלה ממשיך הקבלן בהכנת הדירות וזימון הדיירים לקבלת מפתח.
   אנו מאחלים לכם הצלחה ומזל טוב בדירתכם החדשה.

  • 09/09/15
   בשעה טובה בתאריך 16/09/15 התקבל טופס 4 ל-2 הבניינים.
   במהלך תקופת החגים נמסרו שטחים ציבוריים לידיי נציגי הוועד וחברת ניהול ותחזוקה.
   במהלך חול המועד סוכות החל הקבלן לזמן את הדיירים לקבלת המפתח ומסירת חזקה.
   בימים אלה ממשיך הקבלן בהכנת הדירות וזימון הדיירים לקבלת מפתח.
   אנו מאחלים לכם הצלחה ומזל טוב בדירתכם החדשה.
  • 03/08/15

   כל מי שמקבל התראת גביה צריך לפעול באופן הבא:
   1.      מי שכבר שילם את מלוא חובו בסמוך למועד הנפקת ההתראה או לאחר מכן, יכול להתעלם מהתראה זו.
   2.      מי שטרם שילם את מלוא חובו, חייב ליצור קשר מידית עם מחלקת הגביה במיסוי מקרקעין מרכז (טל' 03-7633333 או באינטרנט/פקס) ולהסדיר את חובו בטרם יוטלו עיקולים על כל חשבונות הבנק שלו.
   3.      מי שאינו אמור לשלם את חובו (כגון מי שמכר או אמור למכור דירה יחידה ישנה), יפנה אל עו"ד דב קליין בדוא"ל dovi@sls-lawyers.co.il תוך ציון שם, ת"ז, מספר שומה ושם העמותה, ואנו נברר את עניינו בהקדם.

  • 03/08/15

   להלן עדכון  שנתבקשנו להעביר אליכם ע"י עו"ד דב קליין, יועץ המס של העמותה:
   אתמול והיום הגיעו למשרדנו התראות גביה ע"ש רוכשים רבים. ייתכן ויגיעו בהמשך התראות נוספות.
   מיד לאחר קבלת התראות אלו, העברנו אותן למשלוח בדואר לכתובת האישית של כל רוכש.
   חלק מתוקף ההודעות הינו רק עד מחר, ומועד חלק מהן אף חלף ביום 14.7.15.

   …. המשך בהודעה הבאה….

  • 08/07/15

   הבהרה בעקבות מכתבים שהתקבלו מהבנק בנוגע לביטוח נכס :
   כפי שעודכן בנושא בעבר, מכתבים אלו נשלחו באופן אוטומטי לכל חברי העמותה. מדובר בפרוצדורה המתבצעת באופן אוטומטי על סמך תאריך הסיום המשוער של הפרויקט שהוזן במחשבי הבנק. כיוון שהפרויקט טרם הסתיים, אין צורך כרגע לבצע ביטוח לנכס, בשלב זה.
   ביטוח נכס יידרש בעת קבלת טופס 4 וחזקה על הבית.

  Top
  נגישות