26 יח"ד, פרויקט יוקרתי בשכונת משכנות האמנים, בקרית מוצקין.

על הפרויקט

פרויקט בית האומנים נמצא באחת השכונות המבוקשות ביותר בקריית מוצקין. הפרויקט נמצא במיקום אטרקטיבי ובסמיכות לקאנטרי, גני ילדים, בתי ספר ומרכז מסחרי.

זוגות צעירים? זה הפרויקט בשבילכם

אחת ההחלטות החשובות ביותר שצריך לקבל זוג אשר נמצא בתחילת דרכו, היא החלטה על המקום בו ישכנו את משפחתם וילדיהם. זוגות רבים מאמינים כי יעברו מספר מקומות מגורים במהלך חייהם, אך רובם מתרגלים לחיי הקהילה, האנשים וכמובן, גם החינוך והילדים שמגיעים בהמשך, גם הופכים לחלק מהשיקול. אי לכך, כשאתם בוחרים מקום בו תרצו לרכוש את הדירה הראשונה שלכם, ישנם אלמנטים רבים שיש לקחת בחשבון. בשנים האחרונות ישנם פרויקטים רבים אשר מיועדים בעיקר לזוגות צעירים ומשפחות, שרוצים לרכוש את הדירה הראשונה שלהם. אחד הפרויקטים היוקרתיים הוא פרויקט בית האמנים במוצקים אשר מציע מגוון דירות, בשכונה הטובה ביותר ובמיקום מדהים.

בשנים האחרונות, קריית מוצקין מיצבה את עצמה כעיר חינוך, אשר משלבת איכות חיים עם הישגים מרשימים בשלל תחומים. בקריית מוצקין, אשר נוסדה בשנת 1934 והוכרזה כעיר ב-1976, גרים קצת יותר מ-46,000 תושבים. במונחים של ישראל, מדובר בעיר די קטנה, שנמצאת במחוז חיפה ונחשבת לאחת הערים שמרכיבות את אזור הקריות. מדובר בעיר אידיאלית עבור משפחות וזוגות צעירים שרוצים להתפתח ומחפשים מקום איכותי לגדל בו את ילדיהם.

האמנים במוצקין

כמו ערים רבות בישראל, גם בעיר קריית מוצקין הבנייה נמצאת בתנופה מתמדת. מבין מגוון הפרויקטים המוצעים בעיר, ישנה פנינה מרהיבה בשכונת משכנות האומנים שלא תשאיר אתכם אדישים. מדובר על פרויקט בית האומנים, שנמצא באחד האזורים המבוקשים ביותר במוצקין.. הפרויקט היוקרתי נמצא במיקום נהדר, סמוך לאזור הקאנטרי, לגנים, בתי ספר ומרכזים מסחריים.. חברת איילה-אגם משווקת את הפרויקט אשר כולל 26 יחידות דיור בשכונת משכנות האמנים.

הדירה הראשונה שלכם

פרויקט בית האומנים בקריית מוצקים מציע לזוגות הצעירים להתחיל את החיים שלהם במקום פסטורלי ושליו, בדירות עם תכנון אדריכלי חדשני ומוקפד. זוגות יכולים לבחור בין שלל דירות כאשר ישנן 4 דירות בקומה, עם לובי מעוצב עם מעלית איכותית. עבור זוגות צעירים עם או בלי ילדים, מדובר במקום מושלם, עם פארק עצום המשתרע בין המגדלים ונותן תחושה של קהילה, זאת מעבר למיקום המדהים של הפרויקט, שנמצא כאמור, בקרבה לבתי הספר, הגנים ועוד.

הדירות בפרויקט בית האומנים

כאמור, הדירות תוכננו בקפידה ועוצבו בצורה מיוחדת, שתאפשר למשפחה ו/או לזוגות שיחליטו לראות בה את מרכז חייהם, תחושה ביתית ונעימה תוך שמירה על מרחב הדירה. בכל דירה תוכלו למצוא סוויטת הורים, חניה ואף מחסן. המחיר אגב, מאוד נמוך ביחס לערים אחרות ולמעשה תוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים תמורה מלאה למה שתשלמו עבור הדירה. לכל דירה יש כמובן גם מרפסת שמש וחלל מגורים רחב, שייתן תחושה טובה לכל באי ביתכם.

מיקום במפה

גלריית תמונות

יוני 2020

יוני 2020

נובמבר 2018

נובמבר 2018

פברואר 2018

פברואר 2018

ינואר 2018

יולי 2017

עיקרי מפרט טכני

הבניין

תכנון אדריכלי חדשני ומוקפד
4 דירות בקומה
לובי מעוצב
מעלית איכותית
פיתוח סביבתי ירוק לרבות שטחי חניה וגינון
מרפסת שמש כולל מעקה אלומיניום בשילוב זכוכית
חיפוי חוץ באבן

הדירה

אביזרי חשמל משודרגים תוצרת גוויס / ביטיצינו / ויסבורד
חלונות חשמליים בסלון, מטבח וחדרי שינה
אסלות תלויות
נקודות טלויזיה וטלפון בכל חדרי הדיור
מפסק תאורה מתחלף בחדר הורים
הכנה למיזוג אוויר כולל צנרת גז, ניקוז ונקודות חשמל
חשמל תלת-פאזי
חלון ממ"ד דריי קיפ
חניה אחת לכל יח"ד
דלת כניסה צבועה בתנור משודרגת
דלתות פנים למינטו יוקרתיות 3 גוונים לבחירה
ריצופים חדרים יבשים 60/60- 10 דוגמאות לבחירה
ריצופים חדרים רטובים גדלים שונים- 20 דוגמאות לבחירה
חיפוי קרמיקה במטבח במגוון דוגמאות
ארון אמבטיה בחדרי רחצה
כלים וברזים משודרגים תוצרת חמת או גרואה
ארון מטבח אורך כ-6-8 מטר
משטח מטבח אבן קיסר, מבחר גוונים לבחירה
מחסן לכל יח"ד

צור קשר

  ידוע לי כי בהשראת פרטים האישים אני מאשר/ת קבלת שיחת טלפון שיווקית וחומרים פרסומים בנוגע לפרויקט מחברת אילה אגם וזאת גם אם ועל אף שפרטי נמצאים במאגר "אל תתקשרו אלי" של הרשות להגנת הצרכן.

  מהי עמותה?

  עמותה הינה תאגיד ללא מטרת רווח (מלכ"ר)- גוף משפטי המאוגד על- ידי מספר חברים, שהוקם, נרשם ומתנהל בכפוף לחוק הספציפי המתייחס לאותו תאגיד ולשם הגשמת המטרות שלשמן הוקם.
  עמותת בניה הינה עמותה שהוקמה על ידי מייסדיה על מנת להקים אזור מגורים עבור חבריה.
  במקרה של התמודדות במכרז, העמותה פועלת בדרך של צירוף חברים לעמותה בשלב הקודם למועד האחרון להגשת הצעה במכרז, במטרה לצרף מינימום חברים כמספר יח"ד שניתן לבנות על אותו מגרש.
  העמותה רוכשת את המקרקעין בנאמנות עבור חבריה ("הנהנים") ומתקשרת בהסכמים שונים כנאמן (באמצעות הוועד המנהל), לשם קידום מטרותיה ובכלל זה הסכמים על יועצי תכנון, קבלן מבצע, חברת ניהול, בנק מממן וכיוצ"ב.

  מידע לרוכשים

  Top
  נגישות