52 יח"ד
פרויקט בשכונת בוכמן, מודיעין.

על הפרויקט

בפרויקט בוכמן Gold ארבעה בניינים מדורגים, בכולם דירות יוקרה בעלות חללי פנים נרחבים, מרפסות מרווחות ופרטיות מקסימלית.
הפיתוח הסביבתי של פרויקט בוכמן Gold כולל גינות נוי, שבילי אופניים וספסלי ישיבה אשר הופכים את המגורים במתחם לחוויה איכותית, נוחה ומבוקשת.
מיקומו של בוכמן Gold על קו התפר שבין שכונות מוריה והשבטים, ברח' לאה אמנו, מקנה לדייריו נגישות נוחה ומהירה.

בוכמן גולד מודיעין

העיר מודיעין נחשבת ובצדק לאחת הערים היפות בישראל. ההשקעה בטיפוחה של העיר ניכרת בכל פינה, ויחד עם מיקומה האסטרטגי של העיר במרכז הארץ – מצד אחד קרובה לגוש דן, ומהצד השני לירושלים, היא הפכה להיות אחד מאזורי המגורים המבוקשים ביותר בארץ. רמת החיים בעיר מודיעין היא מהגבוהות בארץ, כאשר העירייה דואגת לשמור על טיפוח העיר ועל ביטחון התושבים, מאמץ אשר מוכיח את עצמו כך שכל מבקר בעיר יכול להתרשם מיופייה של העיר. אם העיר מודיעין היא הקצפת שבעוגה, פרויקט בוכמן גולד מודיעין הוא הדובדבן שבקצפת. מדובר על פרויקט יוקרה של ארבעה בנייני מגורים מדורגים, אשר בכל אחד מהם דירות יוקרה גדולות ומרווחות, הכוללות מרפסות גדולות ופרטיות מלאה. פרויקט בוכמן גולד מודיעין ממוקם במיקום מעולה בעיר מודיעין, והוא נמצא על קו התפר שבין שכונת השבטים לשכונת מוריה, מקום בעל נגישות מהירה לכל מקום בעיר, וליציאות ממנה. 

בוכמן מודיעין – פיתוח סביבתי ברמה גבוהה

בוכמן מודיעין הוא לא פרויקט שמתמקד רק בדירות עצמם. במקום נעשה פיתוח סביבתי ברמה הגבוהה ביותר, הכולל בין היתר ספסלי ישיבה, גינוי נוי, שבילי אופנים מוסדרים, ועוד דברים רבים שהופכים את בוכמן מודיעין למקום בעל איכות חיים גבוהה במיוחד, אשר לכל אחד יהיה כיף לגור בו. העובדה כי במקום נעשה פיתוח סביבתי ברמה הגבוהה ביותר, גורם לכך שגם משפחות עם ילדים יכולות למצוא בפרויקט מקום מעולה למגורים, כאשר הילדים יכולים להשתובב בגינות הנוי וליהנות מאיכות חיים גבוהה. מהצד השני, הפרטיות המלאה והשלווה במקום, יכולים להתאים גם לאנשים מבוגרים יותר, אשר רוצים לחיות את חייהם בעיר הגדולה אך עדיין להיות שרויים בשקט ובשלוה.

על שם מי נקראת שכונת בוכמן מודיעין?

שכונת בוכמן מודיעין קרויה על שמו של האדריכל ומתכנן הערים מאיר בוכמן אשר מאז שנות השישים עוסק בתכנון ערים ואדריכלות וזכה במהלך השנים בתחרויות אדריכליות רבות ובפרסים רבים, והפרויקטים שתכנן התפרסמו בעיתונות המקצועית בארץ ובעולם. בין היתר תכנן בוכמן רובע מגורים חדש בעיר אילת, את בית המשפט העליון בירושלים, המוזיאון הטכנולוגי בחיפה ועוד מבנים מוכרים רבים ושכונות מגורים רבות בכל רחבי ישראל, מצפון הארץ ועד לקצה הדרומי ביותר שלה. גם שכונת בוכמן מודיעין תוכננה על ידי האדריכל מאיר בוכמן ועל כן היא קרויה על שמו. השכונה נחשבת כיום לאחת השכונות המבוקשות למגורים ברחבי העיר מודיעין, ומתגוררים בה מעל 10,000 תושבים. 

מיקום במפה

גלריית תמונות

השקעות נדל"ן

2019

השקעות נדל"ן

2019

נדל"ן מניב

2019

נכס מניב

2019

תשואה

2019

תשואה

2019

תשואה

2019

השקעות נדל"ן

2019

השקעות נדל"ן

2019

נכס מניב - תשואה

2019

נכס מניב

2019

דירה בחריש

2019

2/2017

2/2017

2/2017

11/2015

11/2015

11/2015

11/2015

2014

2014

2014

2014

2014

2013

2013

דירה לדוגמא

צור קשר

  ידוע לי כי בהשראת פרטים האישים אני מאשר/ת קבלת שיחת טלפון שיווקית וחומרים פרסומים בנוגע לפרויקט מחברת אילה אגם וזאת גם אם ועל אף שפרטי נמצאים במאגר "אל תתקשרו אלי" של הרשות להגנת הצרכן.

  מידע לרוכשים

  הודעות

  • 09/11/16

   הרינו לעדכנכם כי בשעה טובה, הליווי הבנקאי יצא לדרכו.
   כחלק מנהלי התשלום בבנק הפועלים, נמסרו לידינו שוברי תשלום אישיים לכל דייר.
   דייר אשר יהיה מעוניין לשלם בגביות הבאות מהון עצמי, יוכל להשתמש בשובר בעת התשלום בבנק הדואר או בסניף הבנק, וכך השובר ישמש כאסמכתא על ביצוע העברה לפרויקט.
   השוברים האישיים נמצאים אצל גלי, נבקשכם בזמנכם הפנוי להגיע אליה ולאספם.
   במידה וישנה בעיה כלשהי או שאלות נוספות, ניתן לפנות למיכל נחמני בטלפון 077-6621746

  • 12/07/16

   שלום לחברי עמותת לב עכו,

   כידוע לכם, כל חבר עמותה הפותח מסגרת אשראי בבנק המלווה, חייב להעביר לידי הבנק פוליסת ביטוח חיים על מלוא מסגרת האשראי שאושרה.  על מנת לייעל את תהליך פתיחת מסגרות האשראי , סוכנות הביטוח של בנק הפועלים החלה בימים אלו בפניות לחברי העמותה אשר פותחים מסגרת אשראי, בנושא פוליסות ביטוח החיים . אנו מזכירים כי תשלום הפרמיה לביטוח החיים מבוצע אך ורק לאחר משיכת כספים בפועל! כך שבמידה ודייר פותח מסגרת אשראי אך אין בכוונתו להשתמש בה- הוא לא יחויב בתשלום פרמיה לביטוח חיים. אנו מבקשים את שיתוף הפעולה המלא שלכם בנושא, וביצוע הביטוח עוד בטרם הגעתכם לסניף לחתימה על מסגרת האשראי.

  • 05/07/16

   חבר עמותה יקר שלום רב,
   כהכנה למפגשים האישיים שתואמו בבנק המממן  בין התאריכים 10-21 לחודש יולי 2016  מצ"ב תדריך הגעה לבנק פועלים .

   הנכם מתבקשים להגיע בזמן לפגישה עם כל החומר הנדרש (פנקס צ'קים, ת"ז מלאה כולל ספח, דפי בנק של 3 חודשים אחרונים, 3 משכורות אחרונים- נא קראו בעיון שוב את התדריך שיצא אליכם במייל ב 15/06/2016)

  • 11/04/16

   חבר עמותה יקר שלום רב,
   אנו שמחים לעדכן כי לאחר מאמצים מרובים ותהליך מורכב בו הושקע זמן רב מצד כל הנוגעים בדבר (אילה אגמ, וועד העמותה, עורכי הדין של הפרויקט, בנק הפועלים), אישר בנק הפועלים לעבור לשלב הבא והמשמעותי ביותר בתהליך, שהוא החתמת כל אחד ואחד מהדיירים על תיקי ההלוואות (מי ששילם מראש את כל אומדן עלות יחידת הדיור שלו יוחתם בבנק על מסמכי "תיק הון עצמי").

   תהליך תחילת החתמת הדיירים צפוי בחודש מאי 2016. מצ"ב תדריך פתיחת מסגרות אשראי אותו הנכם מתבקשים לקרוא בעיון ולהעביר בהקדם את המסמכים הנדרשים לגב' מיכל נחמני.

  • 01/02/16

   חבר עמותה יקר שלום רב,

   הקבלן מתקדם בביצוע בניין 1 ו 2 ועד כה על פי הנתונים שקיבלנו מהקבלן טרם נסגר ולא תיק אחד עם תכנית מטבח, אדריכלות, חשמל  ואינסטלציה.

   שימו לב, כי במידה ולא תסיימו בחירת מטבח והגשת התכניות הנ"ל למתאמת שינויי דיירים ואישורם על פי לוחות הזמנים  הנדרשים, הקבלן ממשיך בביצוע הבניין  ואילו אתם תאלצו לשלם על השינויים לאחר ביצוע (תשלום גבוה יותר) וזאת רק במידה והקבלן יאשר השינויים לאחר הביצוע.

   הנכם מתבקשים ונדרשים בכל לשון של בקשה לסגור בחירת מטבח ולהעביר את התכניות הנדרשות (מטבח, חשמל, אדריכלות ואינסטלציה) ולקבל על כך תמחור ואישור של הקבלן לא יאוחר מה 01/03/2016.

   לטיפולכם המהיר נודה.

  • 13/01/16

   חבר עמותה יקר שלום רב,
   בהמשך למידעון שהועלה לאתר האינטרנט בתחילת החודש ברצוננו להבהיר מס' נקודות חשובות בנושא תהליך שינויי דיירים:

   הנכם רשאים לבצע שינויים פנימיים שיפורטו בהמשך ללא כל תשלום/ עלות נוספת ומבלי שהדבר יגרום לדחיית מועד המסירה של יחידת הדיור שלכם וזאת בכפוף לתנאים הבאים:
   1. שינוי במיקום מחיצות/קירות הפנים בדירה:
   * השינוי המבוקש לא יגרום לשינוי במיקום עמודי בטון המשולבים במחיצה.
   * השינוי המבוקש אינו של מחיצות הגובלות בחדר אמבטיה ושאו מקלחת.
   * השינוי המבוקש לא יגדיל את שטח ו/או עובי ו/או גובה המחיצה.

   1. שינוי במיקום כיור או אסלה:
    * המיקום החדש יהיה בתוך אותו חלל המקורי בו תוכמן הכיור או האסלה.
    * המיקום החדש יהיה במרחק שלא יעלה על 1.5 מ' מהמיקום המקורי.
    * הכיור או האסלה אינם ממוקמים בצמוד למחיצה ו/או עמוד מבטון.
    * השינוי ניתן לביצוע מבחינה תכנונית והנדסית.
   2.      שינוי במיקום שקעי חשמל, טלפון, מפסקי חשמל ושקעי טלוויזיה:
    * השינוי המבוקש הוא במיקום של נקודות בתוך החלל המקורי/החדר.
    * השינוי המבוקש יתייחס למיקומן של עד 15 נקודות חשמל/טלפון וכו'.
    * השינוי לא יגרום לפיצול נקודה אחת , רבת חיבורים, לנקודות נפרדות.
    * אין מניעה תכנונית ו/או הנדסית למקם את הנקודה במיקום המבוקש.

  • 25/11/15

   הקבלן החל עבודות עפר וחפירה למרתף ובימים אלו מסיים את עבודות החפירה.
   במקביל החל קידוחי יסודות מבנים 1 ו-2 ובימים הקרובים יחלק קידוחי יסודות למרתף.
   הקבלן החל לזמן דיירים ראשונים לשינויי דיירים ובמהלך החודשיים הקרובים יזמן את כל הדיירים להנעת התהליך מולו.
   אשת הקשר לשינויי דיירים היא ויקי בן טל וכתובת המייל שלה מופיעה מטה ברשימת אנשי הקשר לפרויקט

  • 13/08/15

   חבר עמותה יקר שלום רב,

   במידעון האחרון שיצא אליכם עודכנתם כי חברי הוועד בחרו לאשר קבלן ביצוע לפרויקט.

   אנו שמחים לבשר לכם כי במהלך השבוע האחרון נחתם ההסכם בין העמותה לבין חברת תאופיק זידאן בע"מ אשר נבחרה כקבלן המבצע של הפרויקט.

   מדובר בחברה קבלנית בסיווג ג' 5 ובעלת ניסיון בבניית בניינים וצמודי קרקע. בימים אלו נערך הקבלן להתארגנות ולהתכנסות בשטח .

  • 19/07/15

   אנו שמחים לבשר לכם כי בשעה טובה קיבלנו היתרי בניה סופיים לפרויקט. במקביל, ההליך לבחירת קבלן מבצע לפרויקט, נמצא בשלבים סופיים. הקבלן המבצע שייבחר, לאחר בדיקת ואישור הבנק, ידאג להעביר אליכם תיק דייר בו תמצאו תכניות אדריכליות של הדירה, אינסטלציה, חשמל, מיזוג ומטבחים, רשימת ספקים ריצוף, קרמיקה, שיש, מטבח וכו'…). כמו כן יימסרו הנחיות, מחיקון ולוחות זמנים לביצוע שינויים פנימיים בדירה למי שיחפוץ בכך. בנוסף, כידוע לכם- אנו נמצאים בעיצומו של הליך אישור חברי העמותה בבנק הפועלים. לאחר שכל חברי העמותה יאושרו בבנק תזומנו לפתוח מסגרות אשראי. גם לגבי נושא זה נוציא הודעה מסודרת לגבי מועדים והמסמכים הנדרשים. בשלב זה אנו מבקשים שיתוף פעולה מלא של חברי העמותה בקשר למסמכים הנדרשים על ידי הבנק לשם אישור החברים. לא נוכל לצאת לדרך ללא אישור כלל החברים על ידי הבנק והדבר גורם לעיכובים מיותרים.

  • 19/07/15

   לתשומת לבכם ישנם חברים שטרם העבירו מסמכים נדרשים לטובת הבנק המלווה. אנו מזכירים לכם כי אי שליחת המסמכים בזמן הנדרש יגרום לעיכובים בלוחות הזמנים של הפרויקט.

  Top
  נגישות