60 יח"ד בחריש

על הפרויקט

60 יח"ד
4,5,6 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים
במיקום מעולה בחריש.

פרויקטים בחריש שכדאי לכם לבדוק מקרוב

החלום שמעסיק אתכם כבר לא מעט שנים הוא חלום על רכישת דירה? רוצים לעשות כל מה שאתם יכולים כדי להפסיק לשלם את המשכנתא של בעל הבית שלכם וכדי להתחיל לחשוב על המשפחה שלכם? אתם לגמרי צודקים. אומנם זה נכן שמחירי הדיור בישראל גבוהים, אבל אם לא תעשו את הצעד המתבקש היום, מתי בדיוק זה יקרה? אם יש לכם התלבטות איזה מכל אותם פרויקטים של בניה בישראל באמת שווים את ההתעניינות ואת הבדיקה שתבצעו, כדאי שתדעו: פרויקטים בחריש זה משהו שלא כדאי לוותר עליו. פרויקטים בחריש יוכלו להבטיח לכם שאתם קונים נכס שהערך שלו רק יעלה עם השנים, ויש לכך כמה סיבות טובות. ראשית, אם מדובר על דירה שאתם מקבלים ישר מהקבלן, הרי ברור שהיא חדשה ומפנקת. שנית, המיקום נפלא, כי חריש זה אחד מהאזורים הכי מבוקשים שיש היום בארץ. לכן, אם הגעתם לשלב שבו אתם יכולים לחשוב ברצינות על רכישת דירה, כדאי שתתחילו לחפש את נכס החלומות שלכם. אפשרות טובה היא לבדוק מקרוב את אפיקי חריש, כי זה משהו שלא תוכלו שלא להתאהב בו.

60 יחידות דיור מפנקות שמחכות רק לכם

אפיקי חריש הינו פרויקט שבהחלט כדאי לכם בשבילו לצאת מהבית ואפילו לבקש חופשה מהעבודה. לתכנן, לקבוע ולהגיע ולראות אותו במו-עיניכם. מתוך מגוון רחב של פרויקטים בחריש, במקרה של אפיקי חריש אתם יכולים להיות בטוחים שתמצאו בדיוק את מה שאתם מחפשים. מדובר על פרויקט שיש בו לא פחות משישים יחידות דיור שמתוכן תוכלו לבחור בדיוק את זו שמוצאת חן בעיניכם יותר. יש כאן דירות של ארבעה, חמישה ואפילו שישה חדרים. לכן, בין אם אתם נמצאים בשלבים הראשונים של הקמת המשפחה שלכם ובין אם כבר יש לכם משפחה עם כמה ילדים, תוכלו למצוא את הדירה שתתאים במיוחד בשבילכם. בנוסף, אם מה שאתם חולמים עליו זה על דירת גן, הרי שגם אז אפיקי חריש זו הבחירה הנכונה. במסגרת הפרויקט הזה תוכלו למצוא גם פנטהאוזים מיוחדים ולכן בהחלט ניתן לומר שלכל משפחה יש כאן מקום, עם הדרישות ועם הבקשות האישיות שלה. אפיקי חריש זהו פרויקט שנמצא גם במיקום מעולה באזור חריש ולכן גם במובן הזה אתם יכולים להתכונן לנוחות שלא תמצאו בהרבה פרויקטים אחרים בארץ.

האמינות והאיכות בבנייה

לא אחת קורה שכולנו שומעים סיפורים על פרויקטים חדשים של בנייה שנראים נפלא ומבטיחים הרבה, אך בפועל זה לא המצב. לכן אפשר להבין מדוע גם אתם חוששים מהעניין הזה. יחד עם זאת, חשוב שתבינו: זה מאוד תלוי איזו חברה אחראית על ביצוע הפרויקט ועל בנייתו בשטח. למעשה, זו עוד סיבה טובה שבגללה פרויקטים כאלה בחריש יכולים לעניין אתכם, ובמיוחד אם מדובר על פרויקט שבוצע על ידי חברת אילה אגם. החברה מביאה איתה את כל הניסיון שצריך כדי להבטיח שאתם הולכים לצאת מרוצים, ובגדול. לכן, אם אתם חלילה לא רוצים להשקיע את כל ההון שלכם בדירה שלא תהיה מספיק מוצלחת, בדקו את הפרויקטים השונים של אילה אגם. החברה עוסקת בבניית פרויקטים באזורים שונים ברחבי הארץ, כך שבין אם חריש זו הכתובת הנכונה שלכם ובין אם אתם מחפשים דירה בעכו, כדאי שתכירו את החברה. אתם תראו שבניגוד להרבה פרויקטים אחרים של בניה, כאן אתם באמת משקיעים את הכסף שלכם בטוב ביותר שקיים. אל תדחו את הדברים כי גם לכם, כמו לכל משפחה אחרת בישראל, מגיע להיות בעלי נכס שרשום על שמכם בטאבו.

מיקום במפה

גלריית תמונות

דצמבר 2020

דצמבר 2020

דצמבר 2020

דצמבר 2020

מאי 2018

מאי 2018

אפריל 2018

אפריל 2018

דצמבר 2017

אפריל 2018

יולי 2017

יולי 2017

אוגוסט 2016

אוגוסט 2016

מאי 2016

יולי 2017

הנחת אבן פינה

הנחת אבן פינה

אפריל 2016

אפריל 2016

אפריל 2016

אפריל 2016

צור קשר

  ידוע לי כי בהשראת פרטים האישים אני מאשר/ת קבלת שיחת טלפון שיווקית וחומרים פרסומים בנוגע לפרויקט מחברת אילה אגם וזאת גם אם ועל אף שפרטי נמצאים במאגר "אל תתקשרו אלי" של הרשות להגנת הצרכן.

  מהי קבוצת רכישה?

  קבוצת רכישה היא התארגנות של אנשים פרטיים לרכישת מקרקעין ולבניית פרויקט מגורים במשותף. החברה מלווה את הקבוצה באופן מקצועי החל משלב ההצטרפות, דרך רכישת הקרקע ובניית הפרויקט ועד לקבלת המפתח. הקבוצה ממנה נציגות מקרב חברי הקבוצה אשר פועלת במשותף עם החברה לקידום הפרויקט. הקבלן המבצע של הפרויקט נבחר לאחר עריכת מכרז קבלנים במהלכו בוחנת החברה, בשיתוף עם וועד הקבוצה, את ההצעות שהתקבלו, וזאת ביחס לאיכות הבניה, החוסן הפיננסי, עמידה בלוחות זמנים והמחיר. הקבלן מעמיד לטובת חברי הקבוצה ערבות ביצוע ומתחייב ללוחות זמנים לביצוע הפרויקט. במקרה של איחור – עליו לפצות את חברי הקבוצה בשכ"ד יחסי.

  כניסה למידע לרוכשים

  מידע לרוכשים

  הודעות

  • 03/11/21

   חברי עמותת אפיקי חריש שלום רב,

   מצ"ב המצגת של האפסה הכללית האחרונה כול הדו"חות הכספיים והמילוליים.

   עם קבלת הפרוטוקול ממשרד עורכי הדין ליפא מאיר נפיץ אותו אליכם.

   שבוע טוב.

  • 29/03/18

   חברי עמותה אפיקי חריש שלום רב,
   אנו שמחים לבשר לכם כי בשעה טובה התקבלו היום טפסי 4 לבניינים 2,3,4,5.
   טופס 4 עבור בניין 1 התקבל בתחילת החודש. חברת חשמל הגיעה לביקורת וביצעה חשמול של הדירות בבניין זה השבוע.

   הקבלן יחל לזמן בימים הקרובים את דייריי בניין 1 לקבלת מפתח.
   שאר הבניינים יזומנו לקבלת חזקה לאחר חשמול הדירות ע"ח חברת חשמל (צפי לקראת סוף חודש אפריל).

   על כל דייר לפנות ישירות לחברת החשמל לצורך עריכת חוזה (ניתן לערוך חוזה גם טלפונית). לנציגי חברת החשמל ניתן להגיע דרך מוקד 103.

   בשיחה עם נציג השרות תתבקשו למסור כתובת, מס' דירה , ת"ז לפתיחת חוזה ופרטי בנק/כרטיס אשראי לצורך גביית תשלומי צריכת החשמל בהמשך. לאחר ביצוע החוזה יותקן מונה חשמל בדירה.

   בשלב זה דייר בניין מס' 1 צריכים ליצור קשר עם חברת חשמל. הנכם מוזמנים לעיין שוב במידעון חודש ינואר 2018 באתר.

   להלן כתובות הבניינים ומספרם:
   בניין 1- רחוב רובין 9
   בניין 2- רחוב רובין 7
   בניין 3- רחוב שוהם 4
   בניין 4- רחוב שוהם 6

   בניין 5- רחוב ספיר 40

   חג פסח שמח וכשר.
   במהלך חול המועד משרדנו יהיו סגורים. נחזור לעבודה אחרי החג

  • 30/11/16

   שלום לחברי עמותת אפיקי חריש,
   אנחנו שמחים לבשר כי בשעה טובה, מומשו מסגרות האשראי בפרויקט.
   ברצוננו להזכיר כי כל חברי העמותה אשר פתחו מסגרת אשראי, יחויבו החל מחודש ינואר-פברואר בתשלום ריבית בגין ההלוואה . כמו כן, בתשלום הראשון תחויבו בגין עמלת התשלום יבוצע בהוראת הקבע מחשבון העו"ש שלכם.
   לכל שאלה בנושא סכומי הריבית ועמלת הליווי , ניתן לפנות למוקד לאומי למשכנתאות בטלפון *6062.

  • 14/07/16

   שלום לחברי עמותת אפיקי חריש,
   להלן דגשים לקראת תחילת תהליך החתימות ביום א' הקרוב בסניף מונטיפיורי 33 בתל אביב. נא קריאתכם בעיון.

   חומרים נדרשים לפגישות –
   עפ"י דרישות בנק ישראל,  עליכם להגיע לפגישה עם אישורי הכנסות עדכניים , כפי שיפורט להלן.

   • על כל המשתתפים להגיע עם תעודת זהות מקורית + ספח מקורי ועדכני  (כל תעודה אחרת לא תתקבל, לרבות דרכון או רישיון נהיגה. אם מישהו נדרש לעדכן במשרד הפנים את תעודת הזהות שלו עליו לעשות זאת בדחיפות טרם ההגעה לבנק). חשוב – לווה שיגיע ללא תעודת זהות עדכנית + ספח עדכני לא יוחתם!

   יש להגיע עם מסמכי הכנסות מקוריים:

   • שכירים – 3 תלושי שכר אחרונים עדכניים שהתקבלו  + דפי בנק עו"ש ל- 3 חודשים אחרונים + צילום שיק להוכחת הבעלות על חשבון העו"ש (או אישור קיום חשבון למי שאין בבעלותו פנקס שיקים)

   • עצמאיים – שומת מס 2014 + אישור הכנסות מרואה חשבון ל-2015  עד היום + דפי בנק עו"ש ל- 3 חודשים אחרונים + צילום צ'ק להוכחת בעלות על חשבון העו"ש  ( מי שקיבל שומת מס 2015 נדרש להגיע עם המסמך לפגישה).

   הערה בנוגע לתקציר שומה שהופק ע"י רו"ח- נא להחתים את רו"ח על כל אחד מהדפים + חותמת רו"ח (כנ"ל לגבי מי שיביא דפי שומה לא מקוריים)

   • לבעלי הכנסה משכירות – להמציא חוזה שכירות בתוקף.

   • תדפיסי פיקדונות וחסכונות עדכניים.

   • לנשים בחופשת לידה – אישור מביטוח לאומי על דמי לידה.

   • לבעלי הכנסה מדמי מזונות – הסכם מזונות חתום.

   • יש להגיע עם בן/בת זוג וכן עם לווים נוספים במידה והאשראי אושר על סמך צירוף לווים נוספים. חשוב – במידה ולא יגיעו כל הלווים בתיק יחד – תבוטל הפגישה ולא יוחתם התיק. לא תהיינה פגישות כפולות לתיק הלוואה אחד.

   • יש להצטייד בפנקס צ'קים או מזומן לטובת תשלום לנוטריון.

   • במהלך הפגישה תופנו  לסוכנות "מעלות" לטובת המצאת ביטוח חיים להלוואה. נבקש שיתוף פעולה מלא מצידכם.

   • נבקש להקפיד על הגעה בזמן תוך התחשבות בפקקים ובמציאת חניה, וזאת על מנת לא לעכב את החותמים אחריכם. נבקש להקדים ולהגיע רבע שעה לפני זמן הפגישה שנקבע.

   •לנוחותכם קיים חניון בתשלום מתחת לבניין, כניסה מרחוב יבנה, חוצים את מונטיפיורי ומיד פונים ימינה לחניון. לחילופין ניתן לחנות בכחול-לבן עם תו חניה, איזי פארק, פאנגו וכד'.

   •משך הפגישה הצפוי – כשעה וחצי.

  • 13/07/16

   שלום לחברי עמותת אפיקי חריש,

   להלן הודעה בנושא פתיחת החשבונות בלאומי לדיירים אשר אין ברשותם חשבון בלאומי :

   בעקבות הוראה חדשה של בנק לאומי, שפורסמה אתמול בבוקר , אין צורך בפתיחת חשבון תמורה לדיירים אשר אין ברשותם חשבון בלאומי.

   דיירים אשר טרם פתחו את חשבון התמורה, אינם צריכים לעשות זאת.

  • 04/07/16

   חברי עמותת אפיקי חריש שלום רב,
   להלן 2 חוברות של ספקי הריצוף והאריחים אלוני וסטודיו קרמיקה בהם תמצאו את כל רשימת הסטנדרט המגיעה לכם במסגרת הפרויקט.

   להורדת קטלוג אלוני- לחץ כאן
   להורדת קטלוג סטודיו קרמיקה- לחץ כאן

  • 03/07/16

   חברי עמותת אפיקי חריש שלום רב,

   בהמשך לעדכון בנוגע לבנק המלווה שנשלח אליכם ביום חמישי, אנו מבקשים לחדד את הנושא של פתיחת חשבון בלאומי :

   1. במידה ואין לכם חשבון בלאומי וטרם פנו אליכם  ממוקד השירות – עליכם לגשת לסניף לאומי הקרוב למקום מגוריכם ולבקש לפתוח חשבון אשראים (חשבון 07). במידה ופקיד הבנק אינו מכיר את הפרויקט, יש לעדכן כי מדובר בעמותת אפיקי חריש , המטופלת בסניף 811  ברחוב מונטפיורי 33 . מנהל מחלקת המשכנתאות הוא שי אל בלוך.
   1. לא ניתן לפתוח חשבון בלאומי בסניף 811. עליכם לבצע את פתיחת החשבון בטרם הגעתכם לסניף.
   1. במידה וישנן שאלות נוספות או מקרים הדורשים התייחסות מיוחדת, נא ליצור קשר עם ערן גבע , במייל erang@ayala-agam.com  , או בטלפון 03-7705006

  • 07/06/16

   חבר עמותה יקר שלום רב,
   מצ"ב תדריך מפורט לפתיחת מסגרות אשראי לקראת פגישות בבנק לאומי.

   בהמשך נוציא אליכם את שעות הפגישות במועדים שהבנק יעביר אלינו ותוכלו לשבץ את עצמכם באופן עצמאי ו/או ליצור קשר עם לימור טוביש במשרדי אילה א.ג.מ ולהירשם דרכה.
   לעיונכם ושיתוף פעולה בהמשך התהליך נודה.

  • 18/05/16

   חבר עמותה יקר שלום רב,

   מצ"ב מצגת של האספה הכללית השנייה ופרוטוקול האספה.

   ברצוננו להודות לחברים שהגיעו לטקס הנחת אבן הפינה ולאספה הכללית ולאחל לחברי הוועד וועדת הביקורת שממשיכים בכהונתם הצלחה והמשך שיתוף פעולה פורה.

  • 1/05/2016

   חבר עמותה יקר שלום רב,

   מצ"ב זימון לאסיפה כללית שניה של עמותת "אפיקי חריש" + טקס הנחת אבן פינה.
   כמו כן  מצ"ב מפת התמצאות של קמפוס גבעת חביבה

   נשמח לראותכם.

  • 07/04/2016

   חבר עמותה יקר שלום,

   אנו שמחים לבשר לכם כי בשעה טובה ניתן לקבלן הביצוע "א. גברין בע"מ" צו תחילת עבודה לתחילת ביצוע הפרויקט. צו תחילת עבודה הינו לתאריך ה 12/04/2016.

   הקבלן עלה על השטח לגידור והחל בהכנות לקראת ביצוע הפרויקט. על פי ההסכם משך הבניה תהיה 20 חודש כאשר לרשות הקבלן עומדים חודשיים גרייס נוספים, כך שנכון לעכשיו הצפי לתחילת אכלוס הינו ינואר 2018.

   תוכלו לצפות בתמונות של תחילת העבודות באתר בגלריית התמונות.

  • 28/03/16
   אנו שנחים לבשר לכם כי בשעה טובה ביום חמישי האחרון ה 24/03/2016 חתמה העמותה הסכם מול הקבלן א. ג'ברין בע"מ.

    

   הקבלן אושר גם על ידי הבנק המממן.

  • 21/02/16

   חבר עמותה יקר שלום רב,
   להלן מס' עדכונים בנושאים השונים :

   היתר בניה, מו"מ קבלנים וצפי לתחילת ביצוע –
   בשעה טובה אנו שמחים לבשר לכם כי העמותה קיבלה היתרי בניה לפרויקט.
   בימים אלה מתנהל מו"מ מתקדם לבחירת קבלן מבצע לפרויקט. לאחר בחירת הוועד בקבלן המבצע ואישור הבנק המלווה ייחתם ההסכם מולו.
   צפי לעליה על הקרקע והתארגנות לתחילת עבודות הוא בתחילת אפריל 2016.
   בנק מלווה – 
   ברצוננו להדגיש כי מתן צו לתחילת העבודות כרוך באישור הבנק של כל החברים בעמותה, לאחר קבלת כל המסמכים הנדרשים אותם נתבקשתם להעביר אלינו עד ה 15/02/2016.
   קיימים דיירים שטרם העבירו מסמכים ובנוסף דיירים שהעבירו מסמכים באופן חלקי!
   ללא העברת כל המסמכים הנדרשים על ידי כלל הדיירים ואישור של הבנק לכל חברי העמותה כולל חברי השבס, תהליך פתיחת מסגרות אשראי בבנק המלווה יתעכב, וכתוצאה מכך יכולה להיות השפעה על לו"ז הפרויקט.

   שיווק דירות שבס-
   בימים אלה נמשך השיווק של יחידות השבס. במידה ויש לכם קרובים/מכרים המעוניינים להצטרף לפרויקט נבקשכם להפנותם למשווק, חמי בר אור, טלפון נייד 054-6222783.

  • 19/01/2016

   חבר עמותה יקר שלום רב,
   מצ"ב (מידעונים להורדה) תדריך בנק מלווה מפורט וטפסים אותם הנכם מתבקשים למלא ולשלוח אלינו בהקדם האפשרי בהתאם להוראות המופיעות בתדריך.
   הנכם מתבקשים לקרוא את התדריך ואת נספחיו היטב ולפעול על פי ההנחיות המצוינות בו.
   יש להעביר אלינו את כל המסמכים המפורטים בתדריך המצורף, לא יאוחר מתאריך 15/2/2016!

   אנשי קשר אילה א.ג.מ:
   מר ערן גבע – erang@ayala-agam.com טלפון במשרד : 03-7705006, פקס 03-6955771
   גברת מיכל נחמני – michaln@ayala-agam.com  טלפון במשרד :  077-6621746
   לימור טוביש –  office@ayala-agam.com     טלפון במשרד :  03-7705000/1 , פקס 03-6955771

   כתובת למשלוח דואר – אילה אגם ייעוץ נדל"ן בע"מ, נחלת יצחק 8, תל אביב (יש ליידע טלפונית כי שלחתם החומר הנדרש באמצעות דואר ישראל).

  • 19/01/2016

   נבקש מחברים אשר יש להם נכות מאושרת על פי דין, והמעוניינים כי הוועד המנהל יביא בחשבון את נכותם זו במסגרת תהליך בחירת החניות, להעביר למשרדינו מכתב מפורט מגובה במסמכים ואישורים רלוונטיים במייל/פקס לשרון אברס :
   כתובת דו"אל – Sharon@ayala-agam.com, מס' פקס – 03-6955771
   את הבקשה יש להעביר עד לתאריך ה 01/08/15. הבקשות תוצגנה בישיבת וועד העמותה ואנו נקפיד לשמור על פרטיות וחיסיון רפואי של הפונים. חברי הוועד ידונו בכל בקשה ובקשה והודעות על  החלטות הועד בעניינים אלה תועברנה לפונים.

  • 19/01/2016

   מצ"ב טופס פרטים אישיים. אנו מבקשים מכל החברים שטרם מלאו טופס זה ושלחו אלינו לעשות זאת בהקדם. – לחץ להורדה
    יש למלא את הטופס על כל שדותיו ולשלוח במייל  ל-
   Sharon@ayala-agam.com  או בפקס 03-6955771.
   —————————————————————
   אנו שמחים לבשר לכם כי בתאריך ה 17/06/2015 קיבלנו את אישור וועדת הליווי ואנו מתקדמים לשלב הכנת והגשת ההיתרים לאישור סופי.

  • 19/01/2016

   מצ"ב טופס פרטים אישיים. אנו מבקשים מכל החברים שטרם מלאו טופס זה ושלחו אלינו לעשות זאת בהקדם. – לחץ להורדה
    יש למלא את הטופס על כל שדותיו ולשלוח במייל  ל-
   Sharon@ayala-agam.com  או בפקס 03-6955771.
   —————————————————————
   אנו שמחים לבשר לכם כי בתאריך ה 17/06/2015 קיבלנו את אישור וועדת הליווי ואנו מתקדמים לשלב הכנת והגשת ההיתרים לאישור סופי.

  פרויקטים נוספים

  Top
  נגישות