תשואה אמיתית היא כזו שתגרום לאנשים להשקיע בעוד פרויקטים

מידי יום נכנסים אנשים חדשים לתחום הנדל"ן. אנשים שיש לכם כסף, אפילו ללא ניסיון בתחום, מעוניינים לרכוש את הנכס הראשון או השני שלהם, ליהנות מתשואה יפה ואתה להתפתח לנכסים הבאים. הבעיה היא שמרוב שהשוק מוצף ורווי בחברות נדל"ן כולם מבטיחים הצלחה וכולם מבטיחים תשואה כך וכך. בפועל האנשים נותרים ביד עם נכס רגיל, תשואה ממוצעת ביותר והרבה מאוד אכזבה. כיצד תגרמו ללקוח להיות שמח באמת ולתת בכם אמון? רק כאשר תתנו לו להרוויח תשואה אמיתית שתגרום לו לרצות להשקיע בעוד ועוד פרויקטים אתכם.

ההשקעה הראשונית בנדל"ן לצורך יצירת תשואה אמיתית:

ההשקעה הראשונה בנדל"ן מלווה בדרך כלל בהתרגשות שיא ולרוב גם בקבלת החלטות שגויות. ראשית, אתם רוצים לעבוד עם חברת נדל"ן חזקה כלכלית כך שלא תעשה הכול עבור הכסף שלכם. אנו לא אומרים את זה מתוך כוונה רעה או התנשאות – אלא מתוך כוונה לכבד אתכם ואת הכסף שלכם. אתם לא רוצים חברה שתבטיח לכם הבטחות שווא ותגרום לכם להפסיד את המכנסיים אלא אתם רוצים לעבוד עם חברה שאכפת לה מכם ומהכסף שלכם ורואה אתכם עבודה לטווח ארוך. כדי שזה יקרה צריך לבנות אמון ולסייע לכם בהשקעה ראשונה חכמה על מנת שתוכלו להתפתח.

האם לקנות נדל"ן בארץ או בחו"ל?

ישנם הרבה יזמים המעדיפים להשקיע דווקא בחו"ל ולא בישראל. יש אינספור הזדמנויות גם בחו"ל וגם בארץ להשקעה. ניתן להרוויח גם מנדל"ן בישראל וממגוון סוגי נדל"ן ולא רק מדירות למגורים. היכן הכסף הגדול? תצטרכו להגיע לפגישה כדי לגלות היכן כדאי לכם להשקיע היום.

מה לגבי בנייה?

יזמים מתחילים אינם נכנסים בדרך כלל לתחום הבנייה. כלומר שהם מעדיפים לקנות נכס מוכן, בנוי ושאפשר להשכיר אותו כבר מהרגע שיש ברשותכם את שטר הבעלות על הנכס. השתתפות בקבוצת רכישה בנכס איכותי, יוקרתי ובמיקום טוב – יכול להניח לכם רווח משמעותי שיכול להגיע עד מאות אחוזים. השקעה בנכס בבנייה היא זולה יותר מאשר לרכוש את הנכס המוכן ולכן גם התשואה גבוהה בהרבה ולבסוף גם הרווח על הנכס. אם התשואה היא באמת טובה והשכירות תחזיר מהר יותר את ההשקעה בנכס הרי שזו השקעה טובה וחברת הנדל"ן הזו היא חברה ששווה להמשיך אתה לרכישת נכסים נוספים.

למידע נוסף על תשואה אמיתית >>

Top
נגישות