מתלבטים לגבי השקעה בדירה? דווקא עכשיו הזמן להשקיע במשרדים

עולם הנדל"ן מציע לנו אינספור אפשרויות לייצר לעצמנו רווחים מרכישת נכסים כאלה ואחרים.
שתי הדרכים העיקריות לייצר הכנסה מנכסי נדל"ן היא בהשכרתם או בהשבחת הנכס ומכירה ברווח.
בשנת 2020 כאשר מגפת הקורונה יצרה משבר כלכלי אצל מרבית האוכלוסייה ואתגרים כלכליים לא פשוטים להתמודד עמם, יזמים רואים הדברים אחרת ורואים בכל משבר הזדמנות.
דווקא עכשיו שעסקים רבים נסגרים בצל הקורונה, בעלי נכסים רבים שרוצים לשמור על עצמם מוכרים חלק מנכסיהם במחירים נמוכים יותר.
מי שיכול להרשות לעצמו להשקיע בנכס, גם אם זה יעמוד זמן מה ללא שוכר עד לאחר חלוף הקורונה מן העולם, יוכל להרוויח משמעותית מהעלייה בערך הנכס ומהתשואה השנתית שלו.

באופן כללי – מדוע להשקיע במשרדים ולא בדירה?

בדרך כלל נהוג להשקיע בדירה למגורים.
קל יותר להשכיר אותה, אם מדובר באזור טוב תמיד יהיה ביקוש וכביכול על הנייר יש פחות סיכונים מאשר השקעה במשרדים למכירה.
העבודה מול קהל של בעלי עסקים לעתים יותר נוקשה מאשר עם שוכרי דירות אם כי זה לגמרי תלוי באופי השוכר ועל מי אתם נופלים.
קהל של בעלי עסקים לרוב יהיה יותר יציב כלכלית מבחינת דמי השכירות ועמידה בתנאי ההשכרה ואתם יכולים להרוויח תשואה גבוהה יותר ממשרדים.
דווקא עכשיו כדאי להשקיע במשרדים כאשר עסקים חדשים לא ממהרים להיפתח, ערך המשרדים יורד במקומות רבים ברחבי הארץ וזה הזמן למצוא משרדים במחיר טוב.

כיצד נרוויח מהנכסים שנקנה עכשיו?

קודם כל חשוב לבצע השקעה חכמה.
אתם לא רוצים להשקיע במשרדים שלא תוכלו לתחזק עד חלוף תקופת הקורונה, כאשר המשק יחזור לטיבו, עסקים חדשים יקומו באלפים מדי שנה ואנשים יחזרו לצאת בחופשיות מהבית.
גם במידה ולא תמצאו שוכר בטווח הקרוב, אפילו בדמי שכירות התחלתיים נמוכים, תוכלו עדיין להרוויח משמעותית מעליה בערך הנכס בשנים הבאות.
מלבד העובדה שנכסי נדל"ן בדרך כלל מעלים את ערכם גם באופן שוטף אחרי שאם ערכם ירד בתקופה האחרונה, הערך צפוי אפילו להכפיל את עצמו בהמשך.
תוכלו ליהנות מתשואה גבוהה יותר או למכור את הנכס ברווח כיוון שידעתם לנצל הזדמנות.

למידע נוסף על משרדים למכירה >>

Top
נגישות