מתחם צריפין

אין ספק קצב גידול האוכלוסייה המהיר במדינת ישראל גורם למצוקה רבה בתחום הדיור. יחד עם ההזנחה רבת השנים של הממשלות השונות, הפך המצב באזור מרכז הארץ להיות בלתי נסבל. כמעט ואין מקום לבנייה של שכונות חדשות, והיצע הדירות במרכז קטן בהרבה מהביקוש. אחד הפרויקטים הגדולים שנועדו לסייע לפתרון מצוקת הדיור, הוא הפיכת מתחם צריפין משטח צבאי לאזור מגורים. מדובר על אזור הממוקם במערבה של העיר ראשון לציון, ובדרומה של באר יעקב. תכנית הבינוי והפיתוח כוללת 8 מתחמים כאשר שני המתחמים הראשונים יוצרים רובע מגורים גדול הנגיש במהירות לכביש 4313. בתוכנית קרוב ל – 7,000 יחידות דיור, ועוד שטחים גדולים עבור מסחר ותעסוקה.

האם כדאי לרכוש דירה באזור של מתחם צריפין?

רכישת דירה באזור המרכז הפכה להיות משימה קשה במיוחד בשנים האחרונות. מחירי הדירות לא מפסיקים לעלות, ואפילו כאשר מדובר על שני בני זוג שעובדים, לא תמיד הם יכולים להרשות לעצמם לשלם מחירים שכאלה. אולם, אין ספק שלמגורים באזור המרכז ישנם לא מעט יתרונות ובראשם היכולת להיות קרוב להכול והיצע גדול של מקומות עבודה. ולכן, דווקא מקום חדש כמו מתחם צריפין, יכול להיות המקום המושלם למחפשים דירה במרכז. מצד אחד דירות חדשות באזור שהוא ממש מרכז הארץ, ומצד שני מאחר ומדובר על פרויקט חדש – המחירים עדיין נמוכים יחסית. כמו כן, מתחם צריפין צפוי להבנות בצורה חדשנית ועל פי סטנדרטים גבוהים שנפוצים בשנים האחרונות, והאזור יהיה אחד המקומות הבודדים באזור המרכז שיאפשר מגורים במרכז בסטנדרטים הללו.

מתחם צריפין

האם מתחם צריפין הוא מקום טוב להשקעה בנדל"ן?

העובדה שמדובר על מקום חדש שבו המחירים עדיין נמוכים, גורמת לרכישה במקום כמו מתחם צריפין להיות משתלמת במיוחד גם עבור השקעה. זה נכון שברחבי הארץ תוכלו למצוא עוד לא מעט פרויקטים חדשים ומקומות להשקיע, אך מקום כזה שנמצא במרכז, שבו המחירים עדיין נמוכים, אך ברור למעלה מכל ספק שהם יעלו ויהיו לפחות כמו נכסי הנדל"ן האחרים במרכז – קשה למצוא. ולכן, אם אתם מתעניינים באפשרות השקעה משתלמת במיוחד לטווח הארוך – מתחם צריפין יכול להיות המקום המושלם עבורכם. כמובן, שכמו בכל מקום גם במתחם צריפין ישנם מקומות טובים יותר ופחות עבור השקעה, ולכן כדאי מאוד לקבל עזרה מאנשי מקצוע בעלי ידע וניסיון בתחום, אשר מכירים את האזור ואת הפרויקטים השונים, ויכלו לסייע לכם להגיע אל המקום הטוב והמתאים ביותר עבורכם להשקעה.

  כתבות נוספות

Top
נגישות