משרדים להשקעה

משרדים להשקעה

בואו נבנה משרדים, נשווק אותם למשקיעים קטנים וכולם ירוויחו – מתאים?

משרדים להשקעה אפשרויות השקעה

אפשרויות ההשקעה בנדל"ן הן ענפות ומגוונות. ישנם אנשים המעדיפים להשקיע בדירות למגורים, אחרים בנדל"ן המסחרי ואילו אחרים מעדיפים רק לקנות קרקעות באזורים אסטרטגיים ולבנות עליהם או למכור ברווח מהיר. אם אתם בקטע של נדל"ן מסחרי, משרדים להשקעה וכד' – יש לנו הצעה מדליקה ורווחית מאוד עבורכם – רוצים לשמוע?

משרדים להשקעה

לא כל משקיע רוצה לקנות בניין:

ישנם משקיעים הנמצאים בתחילת הדרך שלהם בתחום הנדל"ן ומעוניינים להשקיע בנכס קטן יותר ולא להצטרף ישר לקבוצת רכישת לבניית בניין משרדים. ישנם אנשים ותיקים יותר בתחום הנדל"ן או מבינים יותר, אך עדיין מעוניינים לרכוש נכס משלהם ולא כקבוצה. מכיוון שהם אינם יכולים לרכוש או לבנות בניין שלם משל עצמם מבחינה כלכלית, הם רוכשים משרדים בודדים בהשקעות קטנות יותר וכך מתקדמים או שם מעוניינים להישאר.

אז מה ההצעה שלנו אליכם?

אנו בחברת אילה אגם מחפשים הזדמנויות השקעה חדשות כל הזמן. אנו חיים ונושמים נדלן כל יום, כל השנה. החברה מנוסה, יציבה כלכלית ומנהלת מעל 30 פרוייקטים של מגורים ומסחר ברחבי הארץ בהיקף עלויות של קרוב ל3 מיליארד שקל. יש לנו הצעה אליכם – אנו נמצא את הלוקיישן המתאים, עם פוטנציאל צמיחה גבוה ותשואה גבוה, נרכוש את האדמה ונשקיע ביחד אתכם בבניית משרדים במקום. אתם ויזמים נוספים תצטרפו אלינו להשקעה ובהתאם לגובה ההשקעה שלכם תהיה לכם בעלות על חלקת המשרדים שלכם מתוך הבניין. עם סיום הבנייה, תוכלו למכור את המשרדים הללו למשקיעים קטנים יותר, המחפשים לקנות משרדים ולהשכיר אותם וכך תוכלו ליהנות מרווח מהיר על ההשקעה שלכם. לא תצטרכו להתעסק עם שוכרים, לא לאתר שוכרים ולא עם התפעול השוטף של הנכס. להשקיע, לבנות, למכור ברווח מהיר למשקיעים קטנים יותר. מתאים לכם?

משרדים להשקעה ופרויקטים מיוחדים בכל רחבי הארץ:

חברה אילה אגם מקימה ומתפעלת פרויקטים רבים ברחבי הארץ גם של נדל"ן למגורים וגם נדל"ן מסחרי הכולל ברובו משרדים. החברה עמלה ביצירתיות רבה למציאת המקומות הטובים ביותר להשקעה מתוך ראייה מקצועית וכללית לייצר רווחים לה וללקוחותיה על מנת שגם אלה יצמחו ביחד עם החברה וימשיכו להשקיע ביחד אתה בפרויקטים נוספים. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון לפרטים נוספים.

Top
נגישות