מהו פרוייקט אמיתי להשקעה?

להשקעה יש כמה אפשרויות: נדל"ן, מניות/אג"ח וכמובן השקעה בעסקים. כאשר בוחרים פרויקט להשקעה צריך לקחת בחשבון את פוטנציאל ההכנסה של הפרויקט, את גובה הסיכוי/סיכון וכן את האפשרויות השונות העומדות בפניכם להשקעה. לבסוף תוכלו לבחור את ההשקעה הטובה ביותר עבורכם והנכונה ביותר עבורכם.

מה אומר רוברט קיוסקי על השקעה חכמה?

רוברט קיוסקי, היוצר של אבא עשיר אבא עני ואחד מאנשי הנדל"ן המצליחים בעולם מציג בספריו הרבים את העקרונות שלו להשקעה חכמה. בין היתר אומר רוברט כי השקעה חכמה בנכס מניב היא השקעה בנכס שמייצר לנו כסף. לדוגמה: כל אדם יכול לקנות באיזשהו שלב בחייו בית: השאלה אם הוא יקנה בית וישלם עליו משכנתא שתגרום לכך שהבית יהפוך להוצאה, או יקנה בית וירוויח מהשכירות שלו ועל ידי כך יהפוך את ההשקעה בבית לנכס שמניב כסף והכנסה נוספת. עוד מוסיף קיוסקי הוא שעניים קונים נכסים שמייצרים הוצאות ואילו עשירים משקיעים את כספם בנכסים המייצרים להם הכנסות.

מה זה אומר לגבי האדם הממוצע בישראל?

אדם המעוניין להשקיע את הכסף שלו בתבונה צריך לעשות זאת בנכס שיניב לו תשואה יפה, שיהיה במיקום טוב ושחברת הנדל"ן היוזמת את הנכס תדאג לשווק היטב את הנכסים והאזור ובכך יהיה לכם קל יותר להשיג שוכרים ולמצות את מלוא פוטנציאל הרווח מהנכס שלכם. לכל אדם יש חסכונות בצד, אם לא עכשיו אז יהיו לאורך השנים. כאשר תרצו להשקיע בנכס בחנו את האפשרויות שלכם ובאיזה סוג נכס כדאי להשקיע, כמה תרצו להשקיע ועם איזו חברה תעבדו.

מה לגבי יזמי נדל"ן מתקדמים המחפשים פרויקט אמיתי להשקעה?

חברת אילה אגם הנה חברת נדל"ן מהמובילות בישראל ופועלת שנים רבות בתחום, במהלכן הקימה הרבה פרויקטים של נדל"ן בכל רחבי הארץ. החברה פועלת בתחום הקמת יחידות דיור ובתים למגורים, בניית משרדים ושטחי מסחר. בין היתר מובילה החברה קבוצות רכישה רבות הפועלות לטובת פיתוח פרויקטים איכותיים ויוקרתיים. אם גם אתם רוצים להיות חלק מקבוצת רכישה של פרויקט אמיתי שכדאי להשקיע בו, צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לקבוע פגישה.

למידע נוסף על פרויקטים להשקעה >>

Top
נגישות