מאז הספר אבא עשיר אבא עני לא שונתה ההגדרה של נכס

הספר אבא עשיר אבא עני תפס תאוצה ומכר מיליוני עותקים ברחבי העולם משום שהוא מגלה סודות רבים הקשורים בהשקעות חכמות, ברכישת נכסים ובתפיסה שונה מזו ש90% מהאנשים דוגלים בה. מרבית האנשים מסיימים צבא, הולכים לעבוד, חוסכים כסף, הולכים לאוניברסיטה ללמוד תואר/מקצוע ואז בונים קריירה בעבודה רגילה כשכירים. אותם אנשים מסיימים בסוף המעמד הנמוך או הבינוני. אם אתם רוצים להיות מהמעמד הגבוה אתם צריכים להבין את ההבדל בין נכס שמלמדים אתכם בבית לבין נכס בהגדרתו אצל אנשים עשירים.

אז מה זה נכס?

מה אנשים רוצים בחיים? הם רוצים לקנות בית, לנסוע ברכב חדש וטוב, שיהיה להם בגדים יפים ואוכל טוב. בעוד מרבית האנשים בגילאים צעירים אין להם כסף לרכישה מלאה של דירה אז הם לוקחים משכנתא, קונים בית שהוא "כאילו" שלהם (הבית הוא נכס של הבנק עד השלמת המשכנתא במלואה) ואתם למעשה גרים בשכירות אצל הבנק. אתם משלמים לבנק נניח 4 אלף שח על המשכנתא בממוצע, בעוד מישהו אדם המכיר את ההגדרה האמיתית של נכס הוא אדם שיקנה בית וישכיר אותו כדי להכניס 4 אלף שח. בית שאתם משלמים עליו הוא הוצאה ולא נכס. בית שאתם מרוויחים ממנו הוא נכס. על פי רוברט קיוסקי מאבא עשיר אבא אני – נכס נחשב לכל דבר שיכול להכניס לכם כסף, כמו נדל"ן, אגרות חוב, מניות וכד'. כל דבר שגורם להוצאות הוא התחייבות ולא נכס.

כיצד אילה אגם יכולה לעזור לכם?

אילה אגם מנהלת חברת נדל"ן מקצועית הפועלת שנים רבות בתחום ובאמתחתה פרויקטים רבים החל משלבי הבנייה ומציעה ליזמים ישראלים הזדמנות להשקיע את הכסף שלהם בחכמה – בנכס אמיתי. אם אתם רוצים להשקיע את הכסף שלכם בנכס אמיתי שיניב לכם תשואה יפה שתסייע לכם להתקדם בתחום הנדל"ן ולרכוש נכסים נוספים בעתיד, צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח להיפגש. תוכלו להתרשם ממבחר הפרויקטים בבנייה באתר שלנו וכן לדבר אתנו על מגוון נכסים ואפשרויות השקעה בנדל"ן, החל ממשרדים ועד דירות למגורים.

למידע נוסף על נכס מניב >>

Top
נגישות