כולם מבטיחים נדל"ן מניב – האם ידעתם שהוא יכול להיות גם משרד?

כולם מבטיחים נדל"ן מניב – האם ידעתם שהוא יכול להיות גם משרד?

עולם הנדל"ן הוא עולם רווי בהזדמנויות אולם כדאי לדעת עם מי עובדים, במה משקיעים ובאיזה מקום. יש כל כך הרבה פניני חכמה החבויים בתוך עולם זה שאם אינכם יודעים חלק ניכר מהם לפחות אתם עשויים להשקיע בצורה לא רווחית ולעתים אף להפסיד כסף רב. כולם מבטיחים נדל"ן מניב, אצל כולם ההשקעה נשמעת בטוחה – אך האם היית מנסים גם משהו חדש שהוא לא רק דירות למגורים? נניח משרד?

סוגי נדל"ן אפשריים להשקעה:

ישנם כמה וכמה סוגי נדל"ן להשקעה. אתם יכולים להשקיע בקרקעות רגילות או חקלאיות, אתם יכולים להשקיע במסחר: קניונים, חנויות, מפעלים ואתם יכולים להשקיע בדירות למגורים שזה מה שרוב האנשים עושים. אם מצאתם דירה במחיר סביר באזור טוב, תוכלו להשכיר אותה יחסית בקלות ולהרוויח תשואה הנעה בדרך כלל בין 4% ל-6% בממוצע. אך מה הייתם אומרים על תשואה גבוהה יותר, כאן בישראל ובהשקעה במשרדים? זהו אפיק השקעה נהדר עבור יזמי נדל"ן המעוניינים לדרוך היטב בתחום הנדל"ן ולמנף את ההשקעה החכמה שלהם להשקעות של נכסים נוספים.

לפי מה מחליטים במה להשקיע?

  • החברה עמה אתם עובדים – מול מי אתם עובדים? האם יש חברת נדל"ן המתווכת את העסקה? האם יש עורך דין המאגד חוזה מסודר? האם מדובר בחברה גדולה ומגובה כלכלית?
  • השוואת הנכס לנכסים אחרים באזור: גודל הבית, כמות חדרים, רחוב, סביבה, אנשים וכו'. במידה ומדובר במשרד אז גודל המשרד, כמות החדרים בו וכו'.
  • בדיקת ערך הבית שלכם לאחר הרכישה וגובה השכירות הפוטנציאלית שתוכלו לקבל (חישוב התשואה הפוטנציאלית שלכם מהנכס).
  • האם מדובר בנכס פרטי שלכם עם מסמכים בטאבו?
  • האם יש אישורים לחברה היזמית לבנות את הדירה/בניין/משרד?

נדל"ן מניב? – תלוי במיקום!

כאשר מחפשים נדל"ן מניב זה חשוב להשקיע חכם ולא רק מבחינת עלות הנכס אלא גם מבחינת המיקום שלו. מיקום טוב יכול לעזור לכם להשכיר מהר יותר את הנכס, מיקום טוב יכול להגדיל את ערך הנכס והתשואה השנתית שתוכלו להרוויח עליו ולבסוף הוא גם יפחית את הסיכון בהשקעה הכלכלית שלכם. אילה אגם מזמינה אתכם לפגישה מקצועית בה תקבלו המלצות נדירות על השקעות נדל"ן מניבות באמת.

למידע נוסף על נדל"ן מניב >>

Top
נגישות