רקע על החברה

אילה אגם בונה עתיד מצוין לאלפי לקוחות מרוצים. משנת 2009 הקימה החברה מספר רב של פרויקטי נדל”ן בהיקף של אלפי יח”ד ברחבי הארץ. מנהלי החברה ועובדיה, צברו ניסיון של עשרות שנים בתחום הנדל”ן על כל גווניו ובכלל זה הקמת פרויקטים לדיור עבור מנהלת המגורים של צה”ל, לטובת משרתי הקבע ואנשי מערכת הביטחון.
החברה מעניקה ללקוחותיה מעטפת שירותים מקיפה בסטנדרטים הגבוהים ביותר ומתמחה במספר תחומי פעילות בענף הנדל”ן: יזמות בניה למגורים, משרדים ומסחר ברחבי הארץ | ארגון וליווי של קבוצות רכישה ועמותות לבניה, משלב איתור הקרקע ועד לאחר מסירת הפרויקט | יזמות וביצוע פרויקטים במסגרת התחדשות עירונית.

מייסדי החברה ובעליה

ג'קי סוויסה

שותף מנהל

אל"מ במילואים ולשעבר ראש מנהלת פרויקטי המגורים בצה"ל, במסגרתן בנה כ- 3,000 יח"ד ברחבי הארץ. מתגורר בראש העין, נשוי + ארבעה ילדים, בעל תואר ראשון בתחום הנדסה אזרחית (בוגר הטכניון) ותואר שני במנהל עסקים. כראש מנהלת פרויקטי המגורים של צה"ל הוביל פעילות מגוונת בתחום המגורים הכוללת איתור הקרקע וייזום הפרויקט, ביצוע ניתוחים כלכליים והנדסיים, פרסום ושיווק הפרויקט בקרב אוכלוסיית משרתי הקבע, ליווי הנדסי של הפרויקט עד לסוף שנת הבדק ועוד. בשנת 2009 הקים (יחד עם איתן לוי) את החברה ומאז ועד היום הוא מלווה פרויקטים רבים ברחבי הארץ ואף הביא, תוך זמן קצר יחסית, לסיומם של פרויקטים מוצלחים רבים בהיקף של מאות יח"ד.

איתן לוי

שותף מנהל

תא"ל במילואים ולשעבר סגן ראש אכ"א. מתגורר במודיעין, נשוי + שלושה ילדים, בעל תואר ראשון במדעי התנהגות ותואר שני במנהל עסקים. במסגרת צה"ל כיהן כיו"ר של עמותות בניה למגורים בהיקף של אלפי יח"ד. יחד עם ג'קי, היה שותף להקמת החברה בשנת 2009. איתן מוביל את פעילות החברה בתחום הארגון והכספים. לאיתן ניסיון רב בתחום האזרחי העסקי בתחומי הנדל"ן וכן בתחומי האנרגיה בארץ ובחו"ל ואף שימש כדירקטור וכמנכ"ל בחברות כלכליות גדולות בארץ.

הנהלת החברה

אנו במשפחת "אילה א.ג.מ" יודעים שהבסיס להכל הוא יחס אישי, לכן אנו פועלים כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר עבורכם ועומדים לרשותכם לאורך כל הדרך.

רונן בן יהודה

CPA, מנכ''ל

סגן אלוף במילואים ולשעבר ראש מנהלת פרויקטי המגורים בצה"ל. מתגורר במתן, נשוי + שלושה ילדים. רואה חשבון. בעל תואר ראשון (B.A) בכלכלה-ראיית חשבון, תואר ראשון (LL.B) במשפטים, תואר שני (M.B.A) במנהל עסקים ותואר שני (LL.M) במשפטים. מלבד ניסיון של שנים בתחום הקמת שכונות מגורים, לרונן ניסיון רב של ניהול בנושאים כלכליים ועסקיים הן בתחום ההייטק והן בתחומים של פנסיה, מדיניות שכר ויחסי עבודה קיבוציים.

ערן גבע

כלכלן

אביב מולדובן

מהנדס

מיכל נחמני

מכירות

יואב חמוט

כלכלן, מנהל כספים

אנדי רדולסקו

מהנדס

מרים דהן

מנהלת משרד

אסנת לוי

מנהלת שיווק

דורון שמש

מהנדס

שרון אברס

מנהל שירות לקוחות

אסנת לוי

מנהלת שיווק ומכירות

יואב חמוט

כלכלן, מנהל כספים

ערן גבע

כלכלן

דורון שמש

מהנדס

אנדי רדולסקו

מהנדס

אביב מולדובן

מהנדס

שרון אברס

מנהל שירות לקוחות

מרים דהן

מנהלת משרד

מיכל נחמני

שירות לקוחות

Top
נגישות