פסגות החדשה

46 יח"ד
קבוצת רכישה בשכונת נופים, מודיעין

המגרשים ממוקמים במרכז שכונת נופים החדשה במודיעין, במקום גבוה יחסית מבחינה טופוגרפית.
מדובר במגרשים המאופיינים בבנייה רוויה של בנייני בוטיק בני 5 קומות.
הפרויקט יכלול דירות גן, דירות ,4, 5, ו-6 חדרים ופנטהאוזים.

הבניין

תכנון אדריכלי חדשני ומוקפד
2 דירות בקומה
לובי מעוצב
מעלית איכותית
פיתוח סביבתי ירוק לרבות שטחי חניה וגינון
מרפסת שמש כולל מעקה אלומיניום בשילוב זכוכית
חיפוי חוץ באבן משולב טיח

הדירה

חלונות חשמליים
נקודות טלויזיה וטלפון בכל חדרי הדיור
מפסק תאורה מתחלף בחדר הורים
הכנה למערכת קולנוע ביתית בחדר הדיור
הכנה למיזוג אוויר כולל צנרת גז, ניקוז ונקודות חשמל
חשמל תלת-פאזי
חלון ממ"ד דריי קיפ
משטח מטבח אבן קיסר, מבחר גוונים לבחירה
חיפוי קרמיקה במטבח במגוון דוגמאות
ריצופים חדרים יבשים 60/60-מבחר גונים לבחירה
ריצופים בחדרים רטובים בגדלים שונים-מבחר גונים לבחירה
הכנה לתנור חימום בחדרי רחצה
ארונות אמבטיה בחדרי רחצה
חיפוי קרמיקה במגוון רחב של דוגמאות
כלים וברזים משודרגים תוצרת חמת או גרואה
ארון מטבח באורך כ-8 מטר מחברות מובילות
דלת כניסה מעוצבת
דוד שמש סולארי
דלתות פנים למינטו יוקרתיות
אביזרי חשמל משודרגים תוצרת גוויס / ביטיצינו / ויסבורד
חניה לכל דירה
מחסן לכל דירה
חברת אילה אגם
רח' נחלת יצחק 10, תל אביב
טלפון. 03-7705000
פקס. 03-6955771

הודעות לרוכשים

 • 01/01/18

  היתר בניה – אנו שמחים לבשר לכם כי התקבל היתר בניה סופי בתאריך ה 27/12/2017. עם סיום ביצוע עבודות עפר וביסוס ימשיך הקבלן ברצף בתחילת עבודות הבניה. אתם מוזמנים לצפות בתמונות מהמתחם שנמצאות בלשונית גלריית תמונות.

 • 22/10/17

  בחירת קבלן מבצע – אנו שמחים להודיע כי חברי נציגות הקבוצה חתמו על הסכם לביצוע עבודות הבניה והפיתוח בפרויקט עם חברת מליבו בנייה בע"מ. מדובר בחברה גדולה ומוכרת, בעלת ניסיון רב בכל תחומי הבניה ובאחרונה נמצאת בבעלות חדשה ויציבה: קבוצת YSB י.ש. האחים יעקבי וקבוצת חנן אסיאג. לחברת אילה אגמ ניסיון חיובי מפרויקטים קודמים אותם ביצעה מליבו שנוהלו ע"י אילה א.ג.מ: "שלישיית הפסגה" בקרית אונו ו"פסגת אפק" בראש העין. החברה וההסכם מולה אושרו ע"י הבנק המלווה.
  היתר חפירה וביסוס – אנו שמחים להודיע כי ביום 27.09.17 התקבלו היתרי חפירה, ביסוס ותימוך לפרויקט . לפיכך, לשמחנו צפי לעליית קבלן על השטח –1.11.17.
  היתר בניה בנוסף, ב-24.09.17 התקבלה החלטת רשות הרישוי לאשר את הבקשות להיתרי בניה. הבקשות נמצאות כעת ברשות הכבאות וההצלה ולאחר מכן יועברו למי מודיעין לאישור הנספח הסניטרי. אישורי הרשויות הנ"ל הינם טוריים ומחייבים החלטת רישוי כתנאי לבדיקת התכנית. צפי לקבלת היתר הבניה – במהלך חודש נובמבר.

 • 21/08/17

  שלום רב,

  בחירת קבלן מבצע – המו"מ הסתיים ונציגות הקבוצה בחרה בקבלן מבצע. אנו ממתינים כעת לאישורו ע"י הבנק ולאחר מכן נוכל לחתום עמו על חוזה ולהודיע לכם לגבי זהותו.
  היתר בניה – התקבלו אישורי רשות הכבאות, מי מודיעין ומשרד הכלכלה. הוגשה בקשה להיתר לעבודות חפירה, ביסוס ותימוך, במקביל להיתר הבניה, ע"מ להחיש את תחילת ביצוע הפרויקט. אנו צופים כי היתר חפירה יתקבל במהלך המחצית הראשונה של ספטמבר והיתר בניה יתקבל במחצית הראשונה של אוקטובר. נציגי אילה א.ג.מ פועלים ללא לאות לצורך קבלת ההיתר ונמצאים על בסיס יומי במשרדי האדריכלים וברשויות השונות.
  צפי לעליית קבלן על השטח – במהלך המחצית השנייה של ספטמבר

  בנק מממן – ישנם חברים שתיק האשראי שלהם טרם אושר. אנו מזכירים כי באחריותכם המלאה לדאוג לקבלת אישור הבנק למסגרת אשראי. במידה וקיבלתם הודעה על חוסרים או פערים בתיק הנכם מתבקשים לפעול מידית להשלמתם.
  נכון לעכשיו הצפי לחתימה מרוכזת של חברי הקבוצה על מסגרות האשראי הוא במהלך המחצית השנייה של חודש אוקטובר ותלוי בין היתר באישור כל חברי הקבוצה ע"י הבנק. ללא אישור כלל חברי הקבוצה לא נקבל ליווי בנקאי.

 • 18/06/2017

  בחירת קבלן מבצע – התקבלו הצעות מחיר ממספר קבלנים לביצוע העבודות בפרויקט ומתחיל תהליך של משא ומתן, המנוהל ע"י אילה אגמ, בשיתוף נציגות הקבוצה וחברת הפיקוח. מטבע הדברים, בשל הסודיות המסחרית, לא נוכל לפרט בנוגע לזהות הקבלנים ופרטי ההצעות בשלב זה. צפי לסיום המשא ומתן ולבחירת קבלן ע"י הנציגות – לקראת סוף חודש יולי. לאחר מכן יועבר לאישור בנק לאומי, המלווה את הפרויקט, ולאחר מכן- חתימת הסכם עם הקבלן.
  היתר בניה – נמצא בישורת האחרונה והצפי לקבלתו הינו סוף חודש יולי. מרבית האישורים מרשויות, הנדרשים לצורך החתימה על ההיתר, כבר הושגו (נותר לקבל רק את אישור משרד הכלכלה לתוכנית הגז; אישור רשות הכבאות; אישור הנספח הסניטרי ע"י "מי מודיעין"). בנוסף, כל תנאי הסף לקליטת הבקשה להיתר במערכת המקוונת "רישוי זמין" כבר הושלמו, ועד כה התקבל רק מספר קטן של הערות טכניות מהעירייה בגין שלב זה (בכל מקרה יש כמובן להמתין לסיום הבדיקה המלאה שלהם). כאמור, התהליך נמצא בישורת האחרונה והצפי לקבלת ההיתר הינו סוף יולי.
  בנק מלווה- נציגי הבנק החלו בבדיקת התיקים לצורך אישור מסגרות אשראי לחברי הקבוצה. אם ידרשו הבנק מסמכים נוספים מדיירים מסוימים, ניצור עם אותם דיירים קשר ישירות. לצערנו, עדיין ישנם דיירים אשר טרם העבירו אלינו את המסמכים במלואם, למרות בקשות חוזרות ונשנות שלנו. תהליך הבדיקה בבנק הינו תהליך ארוך ואנו מבקשים את שיתוף הפעולה שלכם בכל הנדרש על מנת שנוכל לסיים את התהליך במהירות וביעילות ,ולהימנע מעיכובים מיותרים.

 • 09/05/17

  להלן עדכון בנוגע להתקדמות הפרויקט:
  בחירת הקבלן המבצע- בסוף חודש מרץ 2017 הופץ מכרז לקבלנים, הכולל תוכניות ומפרטים טכניים. התאריך בו צפויות להתקבל הצעות הקבלנים הינו 15.5.17. לאחר קבלת ההצעות, נקיים ישיבות משא ומתן עם המציעים יחד עם נציגות הקבוצה ובסופו של התהליך תיבחר הנציגות בקבלן מבצע, תוך הבאה בחשבון של הצעות המחיר, נתונים איכותיים על טיב הביצוע ועל עמידה ביעדים, איתנותם הפיננסית וכו'. בחירת הקבלן כפופה לאישור הבנק, אשר בודק גם הוא את הקבלן בהיבטים הפיננסיים. לאחר בחירת הקבלן, אישורו ע"י הבנק וחתימת חוזה עימו נעדכן בנוגע לזהותו. הצפי לחתימת חוזה ומתן צו תחילת עבודה לקבלן המבצע הינו בחודש יולי 2017.
  קבלת היתר בנייה- הפרויקט מוגש לרישוי במסגרת מערכת מקוונת חדשה "רישוי זמין". כלל האישורים הדרושים לבדיקת התכנית כבר הוזנו במערכת (כגון אישורי חברת החשמל, חברת הוט, מי מודיעין, מחלקת תברואה, מחלקת תנועה, מחלקת הנדסה, נגישות, נוף ופיתוח, החברה הכלכלית, רשות מקרקעי ישראל ועוד) ואנו ממתינים לבדיקת התכניות בקנ"מ 1:100 וקבלת הערות במסגרת דיון ברשות הרישוי. הצפי לקבלת היתר הבנייה- בחודש יוני-יולי 2017.
  מימון בנקאי- החומרים והטפסים ששלחתם מועברים לבנק, על מנת שהבנק ייחל בבדיקות לאישור כלל חברי הקבוצה. נכון לעכשיו הצפי לחתימות שלכם על מסמכי ההלוואות בבנק, לאחר סיום בדיקת כל החברים ע"י הבנק, הינו במהלך חודש אוגוסט-ספטמבר 2017 (הקבלן לא מתחיל לקבל תשלומים מיד, ויש גם כספי הון עצמי למימון תחילת הבנייה). מועדים מדויקים יימסרו בהמשך כולל תדריך לפתיחת מסגרת אשראי בבנק. אנו חוזרים ומבקשים את שיתוף הפעולה מאותם חברים שטרם שלחו את כלל חומרים לבנק ומהחברים שצריכים לבצע השלמות. את המסמכים הנדרשים יש להעביר מיידית למר ערן גבע ו/או למר שרון אברס ו/או לגב' ריטל סוויסה.
  כתובות דוא"ל :
  ערן גבע erang@ayala-agam.com
  ריטל סוויסה office@ayala-agam.com
  שרון אברס sharon@ayala-agam.com

 • 09/04/17

  שלום רב,
  ביום 30.03.17 הופצה לקבלנים חוברת המכרז הקבלני. קבלת הצעות המחיר מתוכננת לאמצע מאי ולאחר מכן יתחיל הליך המו"מ מול הקבלנים הרלוונטיים. מסיבות מובנות של הגנה על אינטרס הקבוצה, תוצאות המכרז וזהות הקבלן הנבחר יפורסמו רק לאחר חתימת החוזה עם הקבלן ואישורו ע"י בנק לאומי.
  חג פסח שמח .

 • 23/03/17

  להלן עדכון בנוגע להתקדמות הפרויקט:
  בחירת הקבלן המבצע- לשמחתנו המכרז יוצא לדרך בימים הקרובים ובמהלך השבוע הבא תופצנה לקבלנים חוברות המכרז, הכוללות את התוכניות הסופיות והמפורטות לביצוע. בהמשך יתקיים סיור קבלנים בשטח. לאחר קבלת הצעות, נקיים ישיבות משא ומתן עם המציעים ובסופו של התהליך תיבחר הנציגות בקבלן מבצע, תוך הבאה בחשבון של הצעות המחיר, נתונים איכותיים על טיב הביצוע ועמידה ביעדים, איתנותם הפיננסית וכו'. נציין כי בחירת הקבלן כפופה לאישור הבנק, שבודק גם הוא את הקבלן בהיבטים הפיננסיים. לאחר בחירת הקבלן ואישורו ע"י הבנק נעדכן בנוגע לזהותו. צפי לסיום- בחודש יוני-יולי 2017.

  קבלת היתר בנייה- הפרויקט מוגש לרישוי במסגרת מערכת מקוונת חדשה "רישוי זמין". במסגרת זו אנו נדרשים להחתים ולהמציא אישורים מכלל הרשויות כתנאי לדיון בתיק. עד כה הושגו אישורי חח"י, פקע"ר, הוט, מי מודיעין, מחלקת תברואה, מחלקת תנועה, מחלקת הנדסה, אישור נגישות, אישור נוף ופיתוח ועוד. נותרו אישורי החברה הכלכלית להתחברות לתשתיות העירוניות ואישור רשות העתיקות ע"מ לדון בתיק ברשות הרישוי. בימים הקרובים אנו עתידים לקבל אישורים אלו ולאחר מכן להיכנס לדיון ברשות הרישוי .
  הצפי לקבלת ההיתר עצמו- בחודש יוני-יולי 2017.

  בציר המימון בנקאי- נכון לעכשיו הצפי לחתימות בבנק, לאחר סיום בדיקת על החברים ע"י הבנק, הינו סביב חודש יולי 2017.
  אנו חוזרים ומבקשים את שיתוף הפעולה מאותם חברים שטרם שלחו כלל חומרים לבנק ומהחברים שצריכים לבצע השלמות. למרות פניות חוזרות הן באמצעות טלפון והן באמצעות דוא"ל עדיין קיימים לא מעט חברי קבוצה שלא העבירו את המסמכים הנדרשים. הדבר גורם לעיכוב בשלב הבדיקה של התיקים על ידי הבנק ומשליך על לוחות הזמנים הכללי.
  את המסמכים הנדרשים יש להעביר במידי למר ערן גבע ו/או למר שרון אברס ו/או לגב' ריטל סוויסה (המחליפה של לימור טוביש בתפקיד מנהל המשרד).

  כתובת דוא"ל :
  ערן גבע erang@ayala-agam.com
  ריטל סוויסה- office@ayala-agam.com

 • 21/11/16

  המשך לעדכון קודם, התקבל פרוטוקול וועדת הרישוי מהדיון שנערך ביום 05.10.16. בדיון, החליטה הוועדה לאשר את תוכנית הבינוי של הפרויקט. האישור כפוף למספר הערות שיש להטמיע כתנאי להמשך תהליך הרישוי.
  אדריכל הפרויקט ואדריכלית הנוף כבר עובדים על תיקון התכנית וגרסה מעודכנת תוגש עוד השבוע לעירייה, במטרה לקבל את האישור להמשיך לשלב הרישוי הבא- הגשת תוכניות בקנה מידה מפורט יותר של 1:100 וקבלת אישורי הרשויות השונות, קרי כיבוי אש, פקע"ר, בזק וחברת חשמל.
  לאור האמור לעיל, אנו מעריכים שהיתר הבנייה יתקבל במרץ-אפריל 2017.
  במקביל לכך, מתחילה העבודה להכנת החומרים המפורטים לצורך תחרות קבלנים, במטרה להגיע לכך שעם קבלת היתר הבנייה ייבחר קבלן.

 • 13/11/16

  חברי קבוצה נכבדים שלום רב,
  פנייה זו רלוונטית לגבי כל אותם חברים אשר לאחר הזכייה במכרז, הצהירו בפני מיסוי מקרקעין כי ברשותם דירה אחת נוספת אותם הם מתחייבים למכור תוך 12 חודשים מהמועד בו יקבלו את הדירה החדשה.
  מי שכבר הספיק למכור את דירתו הקודמת עמד בתנאי המכירה ופנייה זו לא רלוונטית אליו.

  ובכן, במיסוי מקרקעין הקפיאו את השומות לתקופה של 24 חודשים החל מיום 31.12.14 (מועד הזכייה במכרז) ועד ליום 31.12.16.
  יצוין, כי לא ניתן להקפיא את השומות לתקופה ארוכה יותר (מבחינה טכנית במחשבי הרשות).
  בנסיבות אלו פנינו לרשות המיסים וביקשנו לחדש את ההקפאה לשנתיים נוספות והנושא בטיפול.
  ייתכן וחלקכם כבר הספיק לקבל מכתב מרשות המיסים לפיו לא עמדתם בתנאי המכירה או שמועד ההקפאה יפוג בקרוב.
  בכל מקרה, הנושא בטיפולינו מול רשות המיסים.
  למען הספר ספק, אבקש מכל מי שקיבל מכתב מרשות המיסים בעניין זה, להעביר מיידית עותק אל משרדנו במייל חוזר למייל הזה או בפקס 03-5230723.

 • 25/10/16

  חבר קבוצה יקר שלום רב,
  בהמשך לעדכון האחרון במייל, הפרויקט נידון בוועדה לתכנון ובניה שהתכנסה ביום 05.10.16. אנו ממתינים לקבלת הפרוטוקול מדיון הוועדה, אשר צפוי להתקבל בעוד כשבוע ונעדכנכם לאחר קבלתו בהתאם.
  עוד נציין, שעל רקע תלונות רבות שהגיעו מיזמים ומקבוצות רכישה על כך שטרם ניתנו היתרי בנייה בשכונת נופים לאף גורם, כינס לאחרונה ראש עיריית מודיעין ישיבה מיוחדת עם כל היזמים שכותרתה "חסמים ובעיות בנייה". בדיון השתתפו בין היתר נציגי אילה אגמ ועו"ד משה סימנה. ראש העירייה הדגיש את החשיבות שבזירוז ההליכים למתן היתרי בנייה בשכונת נופים, והפעיל מנגנון שמטרתו האצת ההליכים להוצאת היתרי בנייה לשכונה, בשיתוף פעולה בין מחלקת ההנדסה בעירייה, היזמים וצוותי התכנון מטעמם.
  אנו מקווים כי הפעילות המאומצת מצד המתכננים והעירייה תאפשר את קידום הפרויקט כאמור.

 • 6/10/16

  בהמשך למידעון קודם שעלה באתר בתאריך ה 15/08/2016, אנו שמחים לבשר לכם כי מאמצינו נשאו פרי והפרויקט נידון בדיון הוועדה לתכנון ובניה ביום 05/10/16. אנו ממתינים לקבלת פרוטוקול הדיון בוועדה ונעדכנכם בהמשך.

 • 1/06/16

  חבר קבוצה יקר שלום רב,

  1.      רישוי: בהמשך לעדכון קודם ממידעון חודש אפריל 2016, תוכנית בינוי מעודכנת הוגשה לעירייה לבדיקה ראשונית. בעקבות הבדיקה, נדרש לפרסם בעיתונות ובמודעות באתר עצמו בקשות להקלה מהתב"ע לצורך קבלת ההיתר. מדובר בהליך מקובל וסטנדרטי, אשר צפוי להתקיים החל מסוף השבוע הקרוב ולמשך שבועיים. עם סיום הפרסום ניתן יהיה להעלות לדיון את תיק הבקשה להיתר בניה בישיבה הבאה של הוועדה לתכנון ובניה, אשר אנו מעריכים כי תתקיים לא לפני תחילת חודש יולי. לאחר מכן, יעודכנו התוכניות המפורטות בהתאם להחלטת הוועדה הן לצורך קבלת ההיתר והן לצורך מכרז הקבלנים.

  2.      כפי שציינו במידעון הקודם, החל מאפריל השנה כל הליך הרישוי בעיריית מודיעין עבר למערכת מקוונת "רישוי זמין". מערכת זו פעלה באופן ניסיוני ומצומצם במקומות בודדים בארץ ולפיכך, קיימת אי בהירות בנוגע לנהלים הן בקרב האדריכל והן בקרב הדרג המקצועי בעירייה. כתוצאה מכך, אנו חווים שינוי בסדר הפעולות השונות בהליך הרישוי, לעתים עד כדי יצירת כפילויות המאריכות את משך העבודה, על אף התחייבויות שונות מגורמים רשמיים לפרקי זמן מצומצמים בהליך החדש בהשוואה להליך הידני הישן. למרות האמור לעיל, אנו מתכננים ומעריכים שהבקשה להיתר בנייה תיכנס לדיון כאמור לעיל.

  3.      תכנון לקראת מכרז קבלנים- חלק מהותי מהתכנון תלוי כמובן בהחלטות הועדה לתכנון ובנייה. יחד עם זאת, מתבצע כבר עכשיו תהליך מקבילי באותם רכיבי תכנון שניתן להתקדם בהם, במטרה לחסוך זמן ככל הניתן. לאור האמור, אנו צופים כי מכרז הקבלנים יופץ במהלך ספטמבר ונעדכן על כך בהמשך.

  4. אנו חוזרים ומבקשים מחברים שטרם העבירו מסמכים ו/או השלמות של טפסים לבנק לעשות זאת בהקדם האפשרי ולא יאוחר מה 05/06/2016. לבירורים יש לפנות ללימור טוביש 03-7705001, ערן גבע 03-7705006.

 • 17/03/16

  חבר עמותה יקר שלום רב,
  בתאריך 6/3/16, נשלח אליכם תדריך מפורט בנושא הבנק המלווה, כאשר השלב הראשון הוא העברת מסמכים לצורך אישור בבנק המלווה.

  על אף  ההודעות עד כה , מס' מועט של יח"ד העבירו אלינו את המסמכים.

  הנכם נדרשים להירתם לטובת המשימה ולהשלים את כל המסמכים במלואם, בהקדם האפשרי ולא יאוחר מתאריך 31/03/2016.

  לנוחיותכם, ביום ראשון ה 27/03/2016 יעמוד לרשותכם עו"ד אסף רודה ממשרדו של עו"ד משה סימנה במשרדי שומכר נדל"ן במרכז הקבלנים במודיעין בין השעות 16:00-20:30.

  מי שלא יוכל להגיע ביום זה יוכל לתאם מראש  כבר עכשיו פגישה במשרדי עו"ד משה סימנה בת"א או להחתים עו"ד מטעמו.

  בהקשר לתדריך, ברצוננו לשים את הדגש בנוגע להצהרות הדורשות אימות חתימה מול עו"ד (תצהיר לא אמריקאי ותצהיר דירה יחידה/חליפית) :

  1. תצהיר דירה יחידה/חליפית – אנחנו מבקשים לקבל את תצהיר הדירה המקורי  (לא בפקס, לא במייל. אך ורק בדואר או למסירה פיזית במשרדי איילה ו/או לעו"ד משה סימנה).
  2. תצהיר לא אמריקאי – ניתן לשלוח בפקס או במייל.
  3. רלוונטי לשני התצהירים –  לצורך אימות החתימה , ניתן לפנות למשרד עו"ד משה סימנה המלווה את הפרויקט. יש לתאם הגעה מראש כמובן בטלפון 03-5229091

  אנשי קשר אילה א.ג.מ- לשאלות ובירורים:
  מר ערן גבע – erang@ayala-agam.com טלפון במשרד : 03-7705006, פקס 03-6955771
  גברת מיכל נחמני – michaln@ayala-agam.com  טלפון במשרד :  077-6621746
  לימור טוביש –  office@ayala-agam.com     טלפון במשרד :  03-7705000/1 , פקס 03-6955771
  כתובת למשלוח דואר – אילה אגם ייעוץ נדל"ן בע"מ, נחלת יצחק 10, תל אביב (יש ליידע טלפונית כי שלחתם החומר הנדרש באמצעות דואר ישראל).

  להזכירכם, האספה הכללית השנייה שהייתה אמורה להתקיים ב  20/03/2016 נדחתה. אנו נשלח אליכם זימון בהמשך.

 • 16/03/16

  חבר עמותה יקר שלום רב,
  ברצוננו לידע אתכם כי מועד האספה הכללית שתואם ל 20/03/2016 יידחה למועד אחר על מנת שנוכל להציג בפניכם באספה מידע תכנוני וודאי יותר אשר חשבנו שיהיה בידנו כבר עכשיו.
  אנו נעדכנכם בהמשך על מועד  החדש, ככל הנראה, במהלך אפריל 2016.

  בנושא חתימה כל תצהירים מול עו"ד משה סימנה נעדכן על מועד שיגיע למודיעין בהמשך.

 • 06/03/16

  חבר עמותה יקר שלום רב,
  מצ"ב תדריך בנק מלווה מפורט וטפסים אותם הנכם מתבקשים למלא ולשלוח אלינו בהקדם האפשרי בהתאם להוראות המופיעות בתדריך.

  להורדת הטפסים לחץ כאן

  הנכם מתבקשים לקרוא את התדריך ואת נספחיו היטב ולפעול על פי ההנחיות המצוינות בו.

  יש להעביר אלינו את כל המסמכים המפורטים בתדריך המצורף, לא יאוחר מתאריך 31/03/2016!
   אנשי קשר אילה א.ג.מ (לשאלות ולשליחת מסמכים):
  מר ערן גבע – erang@ayala-agam.com טלפון במשרד : 03-7705006, פקס 03-7705024, 03-6955771
  גברת מיכל נחמני – michaln@ayala-agam.com  טלפון במשרד :  077-6621746
  לימור טוביש –  office@ayala-agam.com     טלפון במשרד :  03-7705000/1 , פקס 03-7705024, 03-6955771
  כתובת למשלוח דואר – אילה אגם ייעוץ נדל"ן בע"מ, נחלת יצחק 10, תל אביב (יש ליידע טלפונית כי שלחתם החומר הנדרש באמצעות דואר ישראל).

 • 06/03/16

  חבר קבוצה יקר שלום רב,

   

  מצ"ב זימון לאספה כללית שניה שתיערך ביום ראשון בתאריך ה 20/03/2016.

 • 09/02/2016

  חברי הקבוצה שלום, 

  1.     ציר הרישוי– לשמחתנו ועדת הליווי אישרה ברמה העקרונית את תכנון הפרויקט ואנו מתקדמים לקראת הגשת בקשות להיתרי בנייה. בעיתוי הנוכחי מתכנני הפרויקט מתאמים את התכנון לצורכי הרישוי למול הגורמים השונים בעיריית מודיעין ומחוצה לה, כדוגמת כיבוי אש, חברת חשמל, בזק, הוט וכדומה. היעד הוא לסיים את כלל התיאומים הללו עוד החודש ומיד עם סיומו להגיש לעירייה את הבקשות להיתרי הבנייה, לצורך פתיחת תיק ודיון בוועדה. הצפי לקבלת היתר במהלך קיץ 2016.

  2.     ציר בחירת קבלן מבצע- עם סיום תיאומי התכנון הנ"ל יתחיל התכנון המפורט של כלל תוכניות הביצוע. תוכניות אלו ישמשו לא רק לצורכי הביצוע אלא גם לצורך עריכת תחרות בין קבלני ביצוע לקבלת הצעות מחיר. צפי לעליית קבלן בסמוך לקבלת היתר.

  3.     ציר המימון הבנקאי– בוצעה פנייה לכלל הבנקים הגדולים בתחום לצורך קבלת הצעות למימון הפרויקט ומתנהל בשלב זה הליך מו"מ לקראת בחירת בנק ע"י נציגות הקבוצה, בחירה שאמורה להתבצע החודש. עם בחירת הבנק המלווה נוציא אליכם תדריך מפורט בנושא, שיכלול פירוט לגבי תהליך האישור ע"י הבנק של כל אחד ואחד מכם, הון עצמי ככל שיידרש, המסמכים הנדרשים מכם, תנאי ההלוואות כולל הריביות, עמלת הליווי הבנקאי וכו', על מנת שנוכל להתחיל את תהליכי האישור העקרוני של תיקי ההלוואות הפרטניים.

 •  

  מצ"ב טופס פרטים אישיים. אנו מבקשים מכל החברים שטרם מלאו טופס זה ושלחו אלינו לעשות זאת בהקדם. – לחץ להורדה

  יש למלא את הטופס על כל שדותיו ולשלוח במייל  ל-

  Sharon@ayala-agam.com  או בפקס 03-6955771.

אנשי קשר לפרוייקט

מנהל שרות לקוחות מטעם חברת אילה אגמ:

מר שרון אברס
sharon@ayala-agam.com
טלפון: 03-7705003
שעות קבלה א'-ה' 8:30-16:30

משרד עו"ד המלווה את הפרויקט:

עו"ד פיקהולץ סימנה – משרד עו"ד ונוטריון
טלפון 03-5229091
פקס: 03-5230723
moshe@simana-law.co.il
שעות קבלה א'- ה' 8:30-18:30.

משרד רו"ח המלווה את הפרויקט:

פריידקס ושות'
כנסו לאתר פריידקס ושות'- לחץ כאן

העמוד יפתח באתר משרד רו"ח פריידקס –  בעמוד  – "פורטל דיירים"
בו ניתן למצוא פרטי חשבון אישיים של כל אחד מחברי הקבוצה.
כניסה ע"י קוד האישי שנשלח ע"י המשרד רו"ח פריידקס.

ועד הקבוצה:

Psagot.hadasha@gmail.com

מהי קבוצת רכישה?

קבוצת רכישה היא התארגנות של אנשים פרטיים לרכישת מקרקעין ולבניית פרויקט מגורים במשותף. החברה מלווה את הקבוצה באופן מקצועי החל משלב ההצטרפות, דרך רכישת הקרקע ובניית הפרויקט ועד לקבלת המפתח. הקבוצה ממנה נציגות מקרב חברי הקבוצה אשר פועלת במשותף עם החברה לקידום הפרויקט. הקבלן המבצע של הפרויקט נבחר לאחר עריכת מכרז קבלנים במהלכו בוחנת החברה, בשיתוף עם וועד הקבוצה, את ההצעות שהתקבלו, וזאת ביחס לאיכות הבניה, החוסן הפיננסי, עמידה בלוחות זמנים והמחיר. הקבלן מעמיד לטובת חברי הקבוצה ערבות ביצוע ומתחייב ללוחות זמנים לביצוע הפרויקט. במקרה של איחור – עליו לפצות את חברי הקבוצה בשכ''ד יחסי.